Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונקשין של 25 דקות בווינה עם אוסטריין - נראה לכם שאספיק?

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בוינה, ממש לא.

תשמע אם אוסטריין התחייבו כנראה הם יודעים מה הם עושים. אני בטוח שהם לא נהנים לשלם על בתי מלון. מצד שני המזוודה בוודאות תגיע יום מאוחר יותר ואפילו יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקונקשן של 45 דקות בפרנקפורט שהיה בפועל חצי שעה בגלל איחור המזוודה שלי הספיקה להגיע (אני הגעתי שניה לפני שסגרו את הדלתות).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A320 מגיעים לישראל =].

בכל מקרה בסדר כל עוד זה שרוול ולא אוטובוס(ואני זוכר שזה שרוול באוסטריין בדרך כלל בווינה) לא צריכה להיות בעיה מכל כיוון.

נכון, אבל לרוב A321. (אני אישית טסתי איתם גם ב-A320)

ב-4 טיסות עם אוסטריאן, 3 היו עם שרוול בוינה ואחת בלי.

דור - זה 321, לא 757. וגם אם יעשו את הדבר החריג הזה הרי שדלת 2 נמצאת בקדמת מחלקת התיירים. אני מניח שהבחור לא טס בביזנס.

אני יודע, טסתי על המטוס של אוסטריאן 3 פעמים.

דלת 2 נמצאת בקדמת מחלקת תיירים, דלת 1 זה תלוי. במה? בביקוש לביזנס. הביקוש לא גבוה בעיקרון. כשאני טסתי איתם, הוילון היה עד שורה 3 (כולל) או עד שורה 5 (כולל).

אגב, בסבירות גבוהה המושב שאחרי הדלת השניה, הוא מושב מועדף בתעריף די גבוה (באיזור ה-40$).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל שדה אחר זה זמן לא שפוי. בוינה זה פשוט מאוד גבולי...

השדה בוינה מיוחד במינו מבחינת המינימום קונקשן כי הכל שם מהיר וזריז מאוד. אם זאת, למרות 25 דקות זה קונקשן חוקי שם, זה בהחלט ריסקי. כמובן שכמו שכבר ציינו אם טיסת ההמשך היא על אותה הזמנה חברת התעופה אחראית לשים אותך על טיסה אחרת, לשכן אותך במלון אם זה מצריך שהיית לילה וכו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי קונקשן של 25 דקות בוינה (בשני טיולים שונים) והסתדרתי. כיף גדול זה לא

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...