Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקים מלוכלכים של סוכני נסיעות

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לומדים לפעם הבאה, המצב היה גרוע בהרבה אם היה טס ונזקק לטיפול רפואי בחו"ל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנראה שהם עושים את זה בנוהל, ביוני אחרון הזמנתי לי ולחברה 2 כרטיסים כולל מלון 5 כוכבים (amathus), טיסה בשעה 12 בצהריים וטיסה חזור בשעה 3 בצהריים, המחיר היה טוב מאוד לעומת הארץ ופוגע בול במה שרצינו.

אבל מה לאחר שהזמנו מקום, שעתיים אחרי בערך - מתקשרים לעדכן אותי "מצטערים אבל אין מקום עוד בטיסה רק לטיסה של 6 בערב".

לא ידעתי מה לעשות זה או ביטול ולהשאר בארץ עם ערסים באילת מצד אחד ומצד שני לאכול את הכובע, וככה יצא שהפסדתי כמעט יום כי הגעתי ב 9 בערב לרודוס בחמישי וחזרתי בראשון.

הדבר היחיד שהיא איכשהו דאגה לשבץ אותנו בקומה האחרונה עם החדרים הכי משופצים חדשים ומפנקים ולפחות בזה התנחמתי.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את הקונספט של סוכני נסיעות? הרי הם סוג של Middleman, אז הם קונים פשוט נגלות של מקומות במלון ואז מוכרים? למה אני לא יכול לעשות את הבוקינג ישרות מול המלון, ולהוריד את המתווך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם הצדקה היום. רק החסרי ידע באינטרנט עדיין מזמינים דרכם. אפשר להרכיב חבילה באופו עצמאי בפחות כסף ויותר גמישות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה8 ערוץ שיווקי נוסף של שירותי תיירות וככאלה הם מקבלים מחירים אחרים ממה שאתה תקבל. בחלק מהמקרים העמלה שלהם תביא את המחיר ליותר ממה שהמלון גובה ולפעמים לפחות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו מתווכי דירות. שולטים בחלק מהשוק ומתפרנסים מדמי התיווך. וגם מארגון פעילויות יותר מורכבות כמו טיולים מאורגנים וכנסים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו מתווכי דירות שמושווקים פרוייקטים חדשים עבור הקבלנים.

הם נותנים לספק פרסום ושיווק תמורת הנחה שחלקה לפעמים מגיעה ללקוח ולפעמים לא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את הקונספט של סוכני נסיעות? הרי הם סוג של Middleman, אז הם קונים פשוט נגלות של מקומות במלון ואז מוכרים? למה אני לא יכול לעשות את הבוקינג ישרות מול המלון, ולהוריד את המתווך?

כל העולם בנוי עם Middlemans, אתה הולך לחקלאי לקנות מלפפונים או קופץ לסופר?

אתה קונה רכב מהיבואן של טויוטה או ישירות מטויוטה?

אין להם הצדקה היום. רק החסרי ידע באינטרנט עדיין מזמינים דרכם. אפשר להרכיב חבילה באופו עצמאי בפחות כסף ויותר גמישות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

בהצלחה למצוא למשל טיסה לקפריסין / רודוס / בורגס או הרבה מקומות אחרים בתקופות עומס.

ומכיוון שהם קונים את כל המקומות על הטיסה, אתה יכול למצוא הכי הרבה את הטיסה דרכם במחיר לא משתלם בעליל

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה , אסכם . תחושת ה- " הצלחתם להכניס לי את האלמנט", עברה לאחר שראיתי את המלון. שם המלון למי שרוצה - ‪I Resort Beach Hotel & Spa‬ , מלון הכל כלול. שורה תחתונה אם הייתי צריך לסגור מראש, לא הייתי משלם 600 יורו לאדם על יוון. לאחר שתפסו אותי בביצים , אני יכול להגיד שזה פחות כואב ממה שתיארתי לעצמי .

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט האחרון שלך נשמע לא טוב :-D.

כשתחזור, ספר איך היה.

דרך אגב, m3, כותבים middlemen.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט האחרון שלך נשמע לא טוב :-D.

כשתחזור, ספר איך היה.

חזרתי :)

היה ממש כיף. שקט שלווה רוגע. בטן גב. שכרנו רכב (פחדתי שיביאו לי בטעות אוטומט) , הגיעה פאביה ידנית עם 17,000 קמ. מחיר שכירות יומי 60 יורו כאשר מונית עולה 40 יורו (מרחק של 20 קמ !! ) . יש פארק מים ממש נחמד שבילינו בו יום שלם (פעם אחרונה שהייתי בפארק מים בארץ הייתה לפני 10 שנים לפחות. שאר הימים חיפשנו מה לעשות , במסגרת נלך למה שיש, מצאנו מעין מצפה תת ימי , חביב ביותר (שעה והחוצה , אין מה לעשות שם יותר מזה) . משם נסענו לגמבו (חנות שמזכירה סטוק סנטר , אבל יש מלא צעצועים שם וכל מיני גלגלי ים במחירים מעולים).

שאר הזמן בילינו בבריכה /ים.

היוונים אנשים ממש נחמדים ובעלי אנגלית טובה .

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העולם בנוי עם Middlemans, אתה הולך לחקלאי לקנות מלפפונים או קופץ לסופר?

אתה קונה רכב מהיבואן של טויוטה או ישירות מטויוטה?

בהצלחה למצוא למשל טיסה לקפריסין / רודוס / בורגס או הרבה מקומות אחרים בתקופות עומס.

ומכיוון שהם קונים את כל המקומות על הטיסה, אתה יכול למצוא הכי הרבה את הטיסה דרכם במחיר לא משתלם בעליל

רכב, אם הייתי יכול, הייתי קונה ישירות מטויוטה. מלפפונים, אם הייתי קונה 2-3 פעמים בשנה, והמחיר היה יותר זול, בשקיפות יותר גבוהה, הייתי קונה ישר מהחקלאי. בחיאת קילו מלפפונים וחופשה זה לא אותו דבר.

לגבי היעדים שציינת, יש מצב. לא כאלה מעניינים גם ככה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק אני עוד לא מאופס לגמרי

רכב, אם הייתי יכול, הייתי קונה ישירות מטויוטה. מלפפונים, אם הייתי קונה 2-3 פעמים בשנה, והמחיר היה יותר זול, בשקיפות יותר גבוהה, הייתי קונה ישר מהחקלאי. בחיאת קילו מלפפונים וחופשה זה לא אותו דבר.

לגבי היעדים שציינת, יש מצב. לא כאלה מעניינים גם ככה

גם ככה כמעט 100% מהחבילות נופש הן למקומות האלה - טורקיה, קפריסין, יוון, בולגריה, רומניה וכו'.

בטיסות למקומות אחרים אתה לא תתקל בתופעה הזו.

ולגבי טויוטה - זו בדיוק הנקודה, כמו שאתה לא יכול לקנות ישירות מטויוטה אתה לא יכול לקנות ישירות, אם כי הסיבות הן שונות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...