Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקים מלוכלכים של סוכני נסיעות

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כזה. מזמינים נופש לרודוס לשבוע הבא. ההזמנה התבצעה בשישי בצהריים ,למלון הכי זול (3 כוכבים) שהיה באתר כלשהוא. חיפשתי טיסה שתתן לי תפוקה מקסימלית מכיון שאנחנו מתכוונים לשהות שם רק 3 לילות. מצאתי טיסה שנוחתת בבוקר מוקדם ברודוס בשלישי וממריאה מרודוס בשישי בשעות הצהריים המוקדמות. שאר הטיסות הן נניח משעה 16:00 המראה לרודוס וחזור לארץ בבוקר מוקדם(מה שמבזבז את יום ההגעה ואת יום העזיבה). היום בשעות הבוקר המאוחרות טלפון מהסוכנות נסיעות - "מצטערים אבל אין מקום במלון שהזמנתם". האלטרנטיבה היא או מלון 4 כוכבים בעוד 1000 שקלים או מלון 5 כוכבים בעלות של 1500 שקלים.

כמובן שהם דאגו לכסות את עצמם משפטית בכך שעד שלא ניתן אישור מהמלון מבחינתם המלון לא מאושר (מה שלא מנע בעדם לגהץ את האשראי שלי).

איך להתנהל איתם?

רק לציין שהם מפרסמים בדיל אחר שלהם כולל לטיסה למחר את אותו מלון שאמרו לי שאין מקום , וכששאלתי איך זה יכול להיות , אמרו לי שזאת טעות וזה תכף יורד מהאתר.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי bigbosf

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממש לא מזמן (לפני שבועיים) טסתי לפאפוס, והיה בדיוק אותו עניין, גם עם טיסות וגם עם מלונות, וגם עם חדרים במלונות (חדר זול שמפורסם אין במלאי, יקר יותר יש)

לפי הבנתי כל החברות עושות את זה, ולפעמים גם בשיתופי פעולה, במיוחד בחבילות נופש

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למלון הזה אתר אינטרנט? ניתן למצוא אותו באתרי התיירות הגדולים (booking/agoda)?

יש לך אפשרות לבטל עיסקה עם חברת התיירות המפוקפקת?

אם כן, נסה להזמין ישירות או דרך אחד האתרים המכובדים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הוא מופיע בבוקינג.

הבעיה היא שעד כמה שאני יודע מחיר מלון בנפרד וטיסה בנפרד , יקרים משמעותית מול מחיר חבילה של טיסה ומלון.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת הטיסה סגורה?

אם כן - יש לך 3 אופציות:

1. לוותר על החופשה ולהפסיד את כרטיסי הטיסה.

2. להכנע לסוכנות.

3. להזמין מלון באופן עצמאי (בוקינג, אקספדיה ודומיהם). ואם יש לך בעיה של הגעה למלון - להזמין גם רכב שכור (שיתאים למשפחה + מטענה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת הטיסה סגורה?

אם כן - יש לך 3 אופציות:

1. לוותר על החופשה ולהפסיד את כרטיסי הטיסה.

2. להכנע לסוכנות.

3. להזמין מלון באופן עצמאי (בוקינג, אקספדיה ודומיהם). ואם יש לך בעיה של הגעה למלון - להזמין גם רכב שכור (שיתאים למשפחה + מטענה).

הכרטיסים שמורים , אין בעיה לבטל את העסקה. מבחינת סוכנות הנסיעות זה מה שהם אמרו לי כבר בטלפון הראשון שעשו אלי לבשר לי שאין את המלון והאופציות הן או לקחת את המלון היקר ולהוסיף כסף או לבטל הכל.

כל העניין פה הוא מועדי הטיסות. לקחתי את החבילה הזאת ספציפית מכיון שכמו שרשמתי היא ממצה בצורה הטובה ביותר את זמן השהות שלי (נחיתה בבוקר מוקדם ברודוס, המראה בבוקר מאוחר מרודוס(3 לילות מלאים סהכ - כאשר גם הימים מנוצלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשאני בודק שנית , אני רואה שמחיר של טיסה בנפרד ומלון בנפרד יותר זול ב-1000 שקלים ממה ששילמתי לסוכנות. אז אולי הכל לטובה.

מכיון שרודוס לא ענקית במיוחד , כמה אמור לעלות מונית מהשדה למלון בערך? המלון נקרא esperia city hotel .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריק הזה מוכר לי עוד מימי אנטליה העליזים. עשו לי אותו יופי ב-2003 ולמדתי את הלקח. בכל מקרה - אם שילמת ויש לך אסמכתא בכתב הסוכנות היא זו שבבעיה.

יש כאן שתי שאלות:

1. כמה אנשים אתם - כלומר על כמה אנשים יתחלקו ה-1000 או 1500 ש"ח הנוספים ומה השירותים הנוספים שתקבל. אם אתה נוסע עם ילדים ומרוויח מלון עם בריכה - קח את העסקה בשתי ידיים. אם אתם זוג שרוצים לצאת כל בוקר ב-8 לחרוש את האי עד 10 בערב, זה כבר יותר בעייתי.

2. מה יחס עלות תועלת. יתכן שבזכות טיסה מוקדמת תרוויח עוד יום באי וזה שווה עוד כמה מאות ש"ח. לשיקולך.

דרך אגב - אם מטרתך לטייל באי הרי שהזמן הנדרש הוא בסדר גודל של 4-5 ימים (יום בעיר רודוס, יום בחוף המזרחי, יום בחוף המערבי ויום הפלגה לאי סימי. אפשר להוסיף יום בפארק המים, אם זה מעניין אותך).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריק הזה מוכר לי עוד מימי אנטליה העליזים. עשו לי אותו יופי ב-2003 ולמדתי את הלקח. בכל מקרה - אם שילמת ויש לך אסמכתא בכתב הסוכנות היא זו שבבעיה.

יש כאן שתי שאלות:

1. כמה אנשים אתם - כלומר על כמה אנשים יתחלקו ה-1000 או 1500 ש"ח הנוספים ומה השירותים הנוספים שתקבל. אם אתה נוסע עם ילדים ומרוויח מלון עם בריכה - קח את העסקה בשתי ידיים. אם אתם זוג שרוצים לצאת כל בוקר ב-8 לחרוש את האי עד 10 בערב, זה כבר יותר בעייתי.

2. מה יחס עלות תועלת. יתכן שבזכות טיסה מוקדמת תרוויח עוד יום באי וזה שווה עוד כמה מאות ש"ח. לשיקולך.

דרך אגב - אם מטרתך לטייל באי הרי שהזמן הנדרש הוא בסדר גודל של 4-5 ימים (יום בעיר רודוס, יום בחוף המזרחי, יום בחוף המערבי ויום הפלגה לאי סימי. אפשר להוסיף יום בפארק המים, אם זה מעניין אותך).

האסמכתא שלי היא סמס שמתקבל בטלפון כל פעם שנעשית עסקה בכרטיס.

אנחנו זוג (אוכל במלון לא מעניין כי אנחנו אוכלים רק כשר) , לא מחפשים מלון פאר , מספיק שיהיה סביר לשהיה עם בריכה.

בהחלט מתכננים לעשות טיול עם רכב שכור באי ולכן חשוב לי שיהיה ניצול מקסימלי של הימים .

מחר אמורים לחזור אליי בכל מקרה כדי לתת לי הצעת מחיר רק של הטיסות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים בדוק מלונות בבוקינג ודומיו. אם יש אפשרות ביטול בצע הזמנה טנטטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למלון עם בריכה הייתי מעדיף את יוליסוס ( Ialysos, Ιαλυσός ) על פני העיר. רבע שעה נסיעה באוטובוס מהעיר ומלונות יותר טובים. (גם קרוב יותר לשדה)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאין לך ברירה אלא לבלוע את הצפרדע. כנראה שהטיסות נמכרות רק דרך סוכנויות הנסיעות והן דוחפות את החבילות שמתאימות להן.

בחופשה כה קצרה כל שעה קובעת, ובמקרה שלך אולי תצטרך לבלוע צפרדע נוספת - שכירת רכב בנמה"ת, כדי לחסוך זמן בשכירת ובהחזרת הרכב, למרות שבמלונות, לפחות הגדולים, יושבים נציגי חברות השכרה. במקרה כזה שכור את הרכב שיגיע למלון בבוקר היום השני והחזר אותו כעבור 36 שעות, אחרי שבילית יום במערב (עמק הפרפרים, עד מונוליתוס) ויום במזרח (7 המעיינות, לינדוס).

ההערה של בור סוד נכונה - אני לנתי במלון ביאליסוס שהיה במרחק הליכה מפאתי העיר רודוס, והאוטובוס עבר כל כמה דקות (זה היה לפני די הרבה שנים, אבל הגיאוגרפיה לא התהפכה). האמת היא שכלל לא בדקתי מלונות בחוף המזרחי כיוון שנסעתי במסגרת דיל למלון *5.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשוט לאי סימי?

זה אחד הדברים הכי מיותרים שיש. אתה שורף יום שלם בשביל להיות שלוש שעות בטיילת זהה לטיילת של רודוס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא נהניתי שם, וזה שונה מאוד, או לפחות היה כך. צריך להוסיף שהייתי ברודוס שבוע, אז היה צריך למלא את הזמן.

בטיילת של רודוס (יאליסוס) עשיתי קילומטרים ברגל בכל ערב. נעים מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון. האכילו אותי את הלקרדה כמו שצריך.

אחרי ששיחקו איתי את המשחק של "את המלון שהזמנת ברודוס אין לנו אבל יש לנו מלון אחר יקר יותר ב-1000 או 1500, רק תבחר" , לא השאירו לי ברירה. אז מצאתי דרכם דיל אחר לכרתים בשעות שחיפשתי (חזור בשישי מוקדם) , במלון שנראה טוב לפי הביקורות ובמחיר לא יקר משמעותית ממה שתיכננתי להוציא (499 יורו). לאחר ההזמנה אתמול בשעה 22:00 בלילה קיבלתי טלפון מהסוכנות שהטיסות אושרו , והמלון לא אושר (כמובן שיש להם מלונות אחרים , שעולים יותר והם באישור מיידי). אמרתי לו שיבדוק את זה בבוקר ויחזור אלי. לא חיכיתי להם ויצרתי קשר והופ הפתעה , יש רק מלון יקר יותר בנוהל . מכיון שלא היה לי זמן להתעסק ורצון , נכנעתי ושילמתי עוד 100 יורו לאדם על מלון אחר.

כמובן שאני מבין שיש פה יד מכוונת וכל ההתנהלות הזאת לא התרחשה רק אצלי , האם יש איזה שהיא דרך לקבל מהם פיצוי ?

מישהו פעם התעסק בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...