Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כוח מנוע מופחת, שברולט סוניק 2015

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, רכשתי את הרכב לפני חצי שנה והוא היה ללא תקלות , מטופל בזמן.

ברכב נעשה 80 אלף קילומטר.

היום כשחיכתי ברמזור הופיע לי בלוח תקלה 84 (כוח מנוע מופחת) וסימון של רכב מחליק.

האוטו לא זז ונסע על 4-5 קמ"ש. כיבתי את הרכב והדלקתי שוב והרכב עבד כאילו כלום לא קרה. אין מנורה ואין כלום האוטו כמו שהיה.

האם אני צריך לרוץ למוסך? מזה יכול להיות?? האם זה קשור לחיישן כלשהו?.

עשיתי סריקה של OBD וזה מראה שהכל תקין.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בנזילה מצינורות חימום לקיר אש .

מוכר מאוד ...

אפשר להחליף רק את המחברים .

היי, תוכל לפרט קצת?. ומה העלות בערך של התיקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה נזילה מהצינורות חימום(השחורים בצד ימין) אלא הזעה של צינורות מזגן וזאת לא הבעיה.

בקשר לקוד תקלה יש להתחבר למחשב לאיבחון יותר מדויק, הבעיה כנראה במצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה נזילה מהצינורות חימום(השחורים בצד ימין) אלא הזעה של צינורות מזגן וזאת לא הבעיה.

בקשר לקוד תקלה יש להתחבר למחשב לאיבחון יותר מדויק, הבעיה כנראה במצערת.

היי ,

אתה צודק שמתי לב עכשיו שהאוטו עובד יש הזעה מהצינור המסומן.

לפני שרכשתי את הרכב עשו לו ניקוי מצערת בטענה של המוכר שהוא הוציא לו 'עשן לבן' וזה מה שתיקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצה הודעה זהה בסוניק 2014 של אימי ויומיים אחרי זה המצבר מת, לאחר שהוחלף לא חזרה התופעה וחלפה כבר כמעט שנה. מציע לבדוק גם את הכיוון הזה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצה הודעה זהה בסוניק 2014 של אימי ויומיים אחרי זה המצבר מת, לאחר שהוחלף לא חזרה התופעה וחלפה כבר כמעט שנה. מציע לבדוק גם את הכיוון הזה.

אבא שלי גם העלה את ההשערה הזאת כיוון שהיה לו בעיות במצבר והרכב עשה בעיה דומה (סוזוקי).

המצבר משנת 17 , והאוטו מניע מצויין. יש לציין שהחיבורים לא רופפים.

אני חשבתי שזה אולי בגלל החום הכבד ועומס על האוטו ? (הפעלתי מזגן גבוה , מטען מהיר , מצלמת דרך , רדיו )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר שלך לא זקן במיוחד אבל כן נתקלתי במצברים שמתו גם בגיל צעיר יותר, הייתי בודק אותו בכל מקרה לפני שממשיכים הלאה.

מהכרות שלי גם ניקוי בית מצערת עשוי לפתור את התופעה במידה וקוד התקלה בסורק הוא P2101.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר שלך לא זקן במיוחד אבל כן נתקלתי במצברים שמתו גם בגיל צעיר יותר, הייתי בודק אותו בכל מקרה לפני שממשיכים הלאה.

מהכרות שלי גם ניקוי בית מצערת עשוי לפתור את התופעה במידה וקוד התקלה בסורק הוא P2101.

עשו לו ניקוי לפני חצי שנה.. ובדקתי בOBD אין קוד תקלה. לקחת למוסך שיבדקו או לחכות שזה יקרה שוב? מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך סורק בלוטוס תנסה לסרוק עם האפליקציה ChevroSys Free (תבחר בPCM) היא יודעת לסרוק קודי תקלה קצת יותר טוב ברכבים האלו מאשר עם Torque

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך סורק בלוטוס תנסה לסרוק עם האפליקציה ChevroSys Free (תבחר בPCM) היא יודעת לסרוק קודי תקלה קצת יותר טוב ברכבים האלו מאשר עם Torque

אכן יש קוד p2102. אפשר לנקות מצערת לבד? יש המון סרטונים ביוטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בהחלט אפשר לעשות ניקוי לבד.

לא בטוח אם תמצא סרטון שמסביר איך לפרק את בית המצערת בסוניק עם המנוע הספיציפי, אך זה מאוד קל ועם קצת חוש טכני אפשר להבין לבד (גישה קלה מאוד, 4 ברגים ופלאג חשמל סה"כ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בהחלט אפשר לעשות ניקוי לבד.

לא בטוח אם תמצא סרטון שמסביר איך לפרק את בית המצערת בסוניק עם המנוע הספיציפי, אך זה מאוד קל ועם קצת חוש טכני אפשר להבין לבד (גישה קלה מאוד, 4 ברגים ופלאג חשמל סה"כ).

היי, הבנתי .צריך לכייל את הפרפר מחדש וכו'.

מה שאני לא מבין למה זה קורה..לפני חצי שנה עשו לרכב ניקוי מצערת במוסך..אולי עשו לו בצורה חאפרית?אולי שרפו שם את החיישן?.

אולי אני ימתין עד שיקרה עוד פעם ואז אלך למוסך? . מה דעתך?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...