Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת SIM במולטימדיה של סיאט ארונה

Random
שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי סיאט ארונה עם מערכת מולטימדיה מקורית (8 אינצ') ומערכת Connected של איתורן הכוללת WAZE בהתקנה מקומית.

קיבלתי את הרכב עם חבילת גלישה לשנה ועכשיו היא הסתיימה.

לאחר שיחה עם גיל קאר ואיתורן אני יכול לחדש את מנוי הגלישה דרכם בעלות של 20 ש"ח לחודש.

לחילופין אם אני רוצה להחליף SIM, העלות 150 ש"ח + מע"מ והסבירו שמדובר בתהליך מאוד מסובך וצריך לפרק חצי מהרכב לצורך כך. כמובן שהצליצו לי לחדש מנוי ולא להסתבך.

השאלה היא האם ואיך אני יכול להחליף את ה- SIM במערכת ללא מעורבות של "גיל קאר" אם איתורן?

Multimedia Seat Arona.jpg

עריכה אחרונה על ידי Random
הוספת תמונה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, בכדי להחליף את הסים יש צורך לעשות לא מעט פירוקים כולל המסך. הסים יושב מאחורי המסך במוח של המערכת.

לגבי כדאיות, אם אתה מתכוון למכור בשנה- שנתיים הקרובות לא בטוח שהייתי עושה את זה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף את ההשקעה של לקנות דרך חברה לבד חבילת גלישה בלבד (מפרטנר לדוגמא) ולשלם רק על הגלישה נדמה לי שיש להם חבילות של 100 ג'יגה ב20 או 30 שקלים עדיף מלהיות כבול לאיתוראן

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות של 20 ש"ח כולל 3GB של DATA בלבד ללא שירותים של איתורן.

מכיוון שקיבלתי SIM נוסף ל- DATA על המספר שלי (מתוך חבילת הגלישה שלי) ללא עלות נוספת, אני לא רואה סיבה לשלם לאיתורן.

פשוט מחפש דרך להחליף את ה- SIM. אשמח לקבל הסבר איך עושים זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לפרק את החזית של הדשבורד ולהוציא את מסך המולטימדיה.

עדיף שתשלם להם 150 שקל( שזה סכום הוגן) ויחליפו לך את הסים. צריך גם להגדיר את הרשת. תבדוק שזה ב 150 שקל( לדעתי לא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

לסיכום - ברור שאין סיבה לשלם לאיתוראן את התשלום החודשי המוגזם מצד אחד, מצד שני אני מבין שאין ברירה וצריך לשלם לגיל קאר כדי להחליף את הסים.

להבא כחלק ממו"מ ברכישת רכב צריך לדרוש גם שילוב SIM פרטי מהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מעצבן!!

במיצובישי ASX למשל, ניתן פשוט לשלוף את הסים מהפאנל הקדמי של המערכת.

האם האופציה של Full-Link פתוחה אצלך ?

תוכל להשתמש באנדרואיד אוטו וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גישה להגדרות של האנדרויד במערכת?

הכוונה, כמו בנייד, אתה יכול לראות SETTINGS וכל הדברים האלה? או לפחות אתה יכול לראות את הWIFI (להדליק ולכבות?)

אם כן, תעשה נקודה חמה (HOT SPOT) בנייד שלך, ותחבר את המערכת לזה, שום SIM ושום נעליים.

ממש מעצבן איך כל שנה עושים את הדברים יותר מסובכים כדי שנצטרך לקנות מהם ולא להסתדר לבד :-(

בלאון סטייל שלי 11/2015 (לא היה FULL LINK וכלום, רק פתיחה מסך שקיבלתי מסיאט) ויכולתי להיכנס בלי בעיה לאנדרויד ולעשות מה שאני רוצה.

אחרי זה חסמו את הגישה לWIFI, היית מדליק וזה היה מתכבה ישר לבד.

אחרי זה פשוט חסמו את הגישה לאנדרויד..

חוץ מכל זה, אם יש לך FULL LINK פשוט תשתמש בANDROID AUTO ולא צריך בכלל SIM...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת בסיאט ארונה לא ניתן לעשות hot spot.

אין גישה לכל ההגדרות והתכנות. זה מוגן ע"י סיסמא שרק טכנאי גיל קאר יודע.

אם אין צורך לביטוח או שזה לא מוזיל את עלות הביטוח הייתי מפסיק לשלם לאיתוראן אך לא מסיר את המערכת.

המערכת בארונה תומכת באפל קאר פליי/אנדרואיד אוטו.

הייתי עובר לעבוד בצורה הזאת ולא משתמש במערכת שהותקנה ע"י גיל קאר.

בכדי שהמערכת שהותקנה לא תעלה בעת הדלקת הרכב, יש כפתור מתחת לתא כפפות( עגול קטן - הוא on-off). לוחץ עליו לחיצה אחת ומכבה את המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לשלם לאיתוראן עבור הרכב הנ"ל, גם לנו סיאט הכניסו את העז של הוספת איתוראן במעמד הרכישה בגלל דרישת חברות הביטוח.

אתה יכול לעבור לחברת ביטוח אחרת שלא דורשת איתוראן - מגדל וכלל ביטוח למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת המקורית של ארונה מצוינת - מסך 8" עם Apple Car Play ו- Android Auto.

החיבור ל- Waze דרכם איכותית יותר מבחינת הרזולוציה מאשר Waze של Connect It. שלא לדבר על השמע, שמוזרמת דרך הרמקולים של המערכת ולא דרך רמקול מצ'וקמק איפה שהוא באיזור המיזוג.

לכן די ברור שחיבור באמצעות Full link עדיף.

אבל - הרכב מגיע עם משטח טעינה אלחוטי מקורי גדול ונוח מאוד. מכיוון שהרכב של אישתי, היא מעדיפה לא להתעסק כל פעם עם חיבור הטלפון ל- USB.

חיבור באמצעות WIFI פחות רלוונטי בגלל הצורך כל פעם לבצע הדלקה/כיבוי בטלפון (אחרת יותר קרינה, פחות סוללה וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...