Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מודעת מכירה - הסתרת לוחית זיהוי

גיא_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מתכנן לפרסם את הרכב שלי בקרוב, ובבדיקת הלוחות רואה שבהרבה מודעות לוחיות הזיהוי מוסתרות.

סיבה מיוחדת? ממה יש לחשוש?

מבחינתי נהפוך הוא - תמיד רושם כמה שיותר פרטים במודעה - גם לטובת אמינות, וגם לחסוך טלפונים/שאלות מיותרות.

מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מתייחס למודעות כאלה בחשדנות.

אם לא מדובר באיזה רכב אספנות ולא מדובר באיזה רכב נדיר מאוד/מושקע מאוד (שיפורים או לא יודע מה), אישית לא רואה סיבה להסתיר מספר לוחית!

בקבוצת פייסבוק כמו פשפשוק רכב לרוב (לרוב לא תמיד) זה מאפיין סוחרים, משער שגם ביד 2.

בוא נאמר שאין שום סיבה שבעל איזה יונדאי משפחתומטית יסתיר לוחית רישוי.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אנשים פרנואידים. אבא שלי לדוגמא אדם כזה, והוא מסוגל להסתיר מספר רישוי, לא כי הוא מסתיר משהו, אלא כי הוא לא באמת יודע מה ניתן לעשות עם המספר. פעם הגיע אלינו אדם לראות את הרכב ונפגשנו איתו רחוב ליד, כי הוא חשש שיבוא מישהו שבסוף ידע איפה הרכב ויגנוב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם גם אני הייתי מסתיר קשה הייתי עושה סיכום שנה, אחרי זה הבנתי שאין טעם.

אם היה מדובר על רכב אספנות או רכב נדיר שיש חשש לגניבה אז הייתי מסתיר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצורך להסתיר אותה?

גם אם הרכב נדיר/יקר/ גניב, מי שירצה למצוא ולקחת אותו יידע לעשות את זה.

לא רואה בזה אמצעי הגנה יעיל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...