Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה חמה על פוליש AIO

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Meguiar's Ultimate Compound, מוצר ששכב לי בארון החומרים זמן רב אך מעולם לא השתמשתי בו. חבר פנה אליי אחרי שאשתו שפשפה מעט את ה-A3 החדשה שלו ושאל אם אני יכול לסייע לו. שלפתי את המוצר מהארון ועשינו ניסיון בחניון בביתי. התוצאה הייתה מדהימה. בתוך חצי דקה של עבודה, כל מה שהוא חשב שלעולם לא ייעלם (ואחרי שקיבל הצעת תיקון של 800 ש"ח) נעלם.

משום שאני חובב את תחום הדיטיילינג אך לאחרונה זולג יותר לתחום הטכני, מעולם לא היה לי זמן להתעסק וללמוד ולנסות בעצמי (אף על פי שהארון שלי מפוצץ בשלל חומרים). אז אחרי שהוא החזיר לי את החומר ששכב ברכב שלי זמן מה, החלטתי לעשות ניסיון.

יש לציין שעבדתי יחסית בחיפזון כי בדיוק חזרתי מהים והבקבוק היה ברכב שלי והייתה שעת שמש טובה. העבודה לא הייתה יותר מ-10 דקות ואני בטוח שעם עוד זמן עבודה הייתי מגיע לתוצאה מושלמת.

Screenshot_15.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

ואחרון חביב - כתם צבע אכול שהיה לי על הגג המון זמן (כנראה לשלשת יונים שהתייבשה מספיק זמן). לא העלים, אבל טשטש יפה.

Screenshot_13.png

Screenshot_14.png

לסיכום, בייחס למחיר ולתוצאה - מוצר נהדר לכל מי שאוהב לטפח את הרכב שלו אז אין לו זמן או כסף להשקיע. אני אישית השתמשתי בפד של חברת Chemical Guys בצבע כתום (פד ידני) ועבדתי בתנועות מעגליות עם מעט חומר.

פתרון סופר פשוט ונוח.

בהצלחה :-)

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש מוצלח שנותן תמורה מלאה לכסף. כתבתי עליו כמה וכמה פעמים .

הגיע הזמן לרענן מוצרים שלא ישכבו סתם בארון. אני חייב לנסות כל מוצר שיש אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...