Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב יד1 יוצא ליסינג- איזו חברת ליסינג מומלצת ומאיזו להימנע?

shayBB
שימו לב! השרשור הזה בן 1684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לקנות I30 CW שנתון 2015 ומעלה, אחרי שהתייאשתי משוק הפרטי החלטתי לבדוק אופציה של רכישת רכב יוצא ליסינג יד1 מאחת החברות הליסינג.

יותר מטריד אותי עניין הטיפול והאחזקה של החברות הללו לרכבי הליסינג שלהם.. מישהו יכול להגיד איזה חברה יותר מומלצת ומאיזה להמנע? איזה חברה ידועה בטיפולים ואחזקה של הרכבים שלה? איזה חברה ידועה שמטפלת במוסך מורשה עם היסטורית טיפולים ולא ב'מסוכי קומבינה' כאלו ואחרים?..

בינתיים מההתרשמות שלי במגרשים, שלמה סיקסט נראו לי הכי רציניים, מישהו יכול לתת חוות דעת עליהם?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי shayBB

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אכתוב ממי להימנע אבל כן ממליץ על ליס-פוריו, אופרייט ליס ואלדן, הרכבים אצלם מטופלים במורשה יבואן(אלדן לדעתי רק בחלק מהדגמים), אחריות יחסית מקיפה ומהנסיון שלי יחסית אמינים.

אישית לא הייתי קונה רכב מחברת ליסינג שמטפלת במוסכים שלה מחשש להסתרת מידע כפי שהתפרסם בעבר על חברת ליסינג מוכרת.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מי שהיה נראה לך הכי רציני, חיפוש קל היה חוסך לך את ההתלבטות.

בלי קשר לסיפור "המדהים" עליהם כאן בפורום שפרנס כאן לא מעט דפים וכתבה לא מחמיאה על אחד ממנהליהם בסניף אשדוד ששודרה בטלויזיה ,אישית עברתי שם חוויה הזויה והחלטתי אפילו לא לקחת רכב לבדיקה אחרי שקר לא קטן שהתגלה בקלות ע"י אדם כמוני שהוא חשדן מאוד.אם אתה מעוניין,מוכן לנדב פרטים בפרטי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמז: לשלמה סיקסט יש מוסך פרטי משלה שם היא מטפלת בלא מעט רכבים.

בקש היסטוריית טיפולים ותראה מי המוסך המטפל בקבלות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי היסטוריה מפורטת מאוד ברכישה מאלבר אך ממש לא ממליץ לרכוש מהם.

כן ממליץ על אוטוסנטר.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בטרייד אין של יבואן יונדאי - כלמוביל טרייד אין. יש להם גם רכבים פרטיים .

סניף פ"ת מומלץ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך עוד דוגמא . יש לי חבר עם ליסינג (קיה סיד באופורייט ליס) . סוגר עכשיו שלוש שנים ו 45K.לטענתו הרכב מעולם לא היה בטיפול , את זה הוא גילה כשביקש לדעת מתי היה טיפול אחרון כי הוא לא זכר . קיבל רק טפסי טסטים וגם זה רק תשלום.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חבר מפוזר מאד. אחריות אצלו זה קטע חלש. הוא מתדלק ונוסע. פעם יום שלם עם נורית לחץ אויר דולקת.

המצחיק ששבוע שעבר הם לקחו את הרכב לטסט ואמרו שלא היה זמן לעשות טיפול ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך עוד דוגמא . יש לי חבר עם ליסינג (קיה סיד באופורייט ליס) . סוגר עכשיו שלוש שנים ו 45K.לטענתו הרכב מעולם לא היה בטיפול , את זה הוא גילה כשביקש לדעת מתי היה טיפול אחרון כי הוא לא זכר . קיבל רק טפסי טסטים וגם זה רק תשלום.

חבר ששכח טיפול בדיוק כמו שתיארת נקנס ע"י חברת הליסינג על זה שהוא גרם נזק לרכב(רק על עצם שהוא שכח את הטיפול).

אגב - הרכב שלי באלדן טופל במורשה ב2 הטיפולים הראשונים שלו ולא מזמן נכנס לטיפול אחרון, בו הוא טופל במוסך לא מורשה יבואן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר ששכח טיפול בדיוק כמו שתיארת נקנס ע"י חברת הליסינג על זה שהוא גרם נזק לרכב(רק על עצם שהוא שכח את הטיפול).

זה לא משנה את המצב. הקנס הזה ילך לכיס של החברה.

עדיין הרכב ימצא את עצמו במגרש רכבים עם נזק למנוע בטווח הרחוק ואף אחד לא יספר לקונה

המאושר שהרכב לא היה בחיים בטיפול ולא החליפו לו שמן אחרי 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי נרכש מאופרייט ליס לפני 7 שנים אחרי שהיה מטופל במוסך חברה אצלם. חוץ מעינוי עם החלפות אלטרנטור (משופץ) חוזרות הרכב היה במוסך רק לטיפולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...