Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעונין לקנות לוכב וידאו USB-HDMI בכדי להקליט סרטים ממקורות חיצוניים

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מערכת למניעת העתקות. אם אתה רוצה לגבות סרטי בלוריי למשל שיש לך, הם לרוב יהיו מוצפנים ומכשיר העתקה כזה לא אמור לקבל מפתחות hdcp שיאפשרו לו להציג או להקליט את התוכן. בפועל מפתח המסטר של hdcp 1 נפרץ או הודלף אז ייתכן מאוד ומכשיר סיני כזה יעבוד מול תוכן ישן יותר. לא יודע מה המצב של hdcp 2.2 העדכני יותר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום TV לא יודע, נטפליקס סתם כך כנראה שלא.

יש Splitters שכנראה מורידים בצורה לא חוקית את ההצפנה ואז אפשר להקליט בעזרת מכשיר מקליט. אולי יש גם מכשיר מקליט שעושה את זה ישירות.

המכשיר הזה למשל טוען שהוא מוריד HDCP 2.2. אולי.

https://www.amazon.co.uk/Zoetec-Bypass-Output-Splitter-Virgin-Blue/dp/B0743DRH4W

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעבוד לך. יותר מדי הצפנות, לך תדע מה יעבוד ומה לא,

ובמקרה של נטפליקס - הצפנות באבו אבו אבוהה, הם לא משחקים משחקים.

דעתי בנושא - אם אתה חייב משהו לדרך, בלי חיבור אינטרנט, תוריד מיוטיוב (יש כל מיני תוכנות / אתרים / שורה בלינוקס...).

ההורדה עצמה היא בניגוד לתנאי השימוש, אבל זה בקטנה, החומר עצמו פומבי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהבל.

הרי אני רואה נטפליקס דרך הפלייסטישן 3,

יש לי יציאת RCA, נחבר למחשב נייד שמחובר אליו התקן USB ויאללה שלום.

אז הצפנות- ביי ביי.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, יציאת קומפוזיט ב-2019. מרתק. טוב, תשמע, אם אין לך טענות על האיכות, הכול הולך. זה יעבוד. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאת הקופמפוזיט עובדת ב-interlaced בעוד כרטיסי הלכידה לוכדים ב-progressive, אפילו אם נתעלם מהרזולוציה הנמוכה, יש צורך בידע לא קטן ע"מ להעלים את אפקט המסרק הצפוי.

אם כבר יש לך כרטיס לכידה מקומפוזיט, אתה יכול לנסות ולראות אם זה מתאים לך, אבל אם אתה צריך לקנות אחד, הייתי מוותר.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאת הקופמפוזיט עובדת ב-interlaced בעוד כרטיסי הלכידה לוכדים ב-progressive, אפילו אם נתעלם מהרזולוציה הנמוכה, יש צורך בידע לא קטן ע"מ להעלים את אפקט המסרק הצפוי.

ממה שזכור לי מכרטיס הלכידה שהפעלתי אי שם לפני 12 שנה, כל המשחק של progressive/interlaced נפתר עם איזה כפתור/הגדרה בתוכנה המצורפת. כיוונון של כמה שניות ואתה מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש לך כרטיס לכידה מקומפוזיט, אתה יכול לנסות ולראות אם זה מתאים לך, אבל אם אתה צריך לקנות אחד, הייתי מוותר.

מה הקטע שלהם להקשות? איפה ימי הוידאו העליזים.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...