Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ויטרה חדשה

misha1
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא הצלחתי להבין מהם מתי מקבלים ויטרה בלי התקנות מקומיות. הם מתעקשים לדחוף מולטימדיה ומובילאיי כאשר יש להם פיתרון מעולה מהיצרן בדמות CARPLAY/AA ומערכות בטיחות מקוריות. עד שלא יביאו ככה לא קונה מהם. לא רוצה שום התקנה מקומית!

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל יחד עם הרכב קופסה די גדולה שבה נמצאת (להערכתי) מערכת המולטימדיה המקורית של הרכב

לא יודע אם ניתן לבקש להשאיר את המערכת המקורית במקומה ולא לבצע התקנה

על המובילאיי לא ניתן לוותר. הוא חלק מרישוי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של ויטרה דגם 2018 (מנוע 1600), יכול להעיד כי ההרכב מאוד רועש, תמונות שמסתובבות ברשת מראות שהרכב בעל בידוד מינימלי ביותר.

הוספתי לתא מנוע בידוד של dynamat hoodliner במטרה להפחית מעט את הרעשים... לא עזר בגרוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הצלחתי להבין מהם מתי מקבלים ויטרה בלי התקנות מקומיות. הם מתעקשים לדחוף מולטימדיה ומובילאיי כאשר יש להם פיתרון מעולה מהיצרן בדמות CARPLAY/AA ומערכות בטיחות מקוריות. עד שלא יביאו ככה לא קונה מהם. לא רוצה שום התקנה מקומית!

כנראה מתי שגם הסוויפט ספורט תגיע.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של מודל 2015 לשעבר הרכב בסדר גמור ולא יותר מזה.

טחפולים וביטוחים זולים מאוד, נוחות נסיעה טובה יחסית לסגמנט, תא מטען מרווח ושימושי.

החסרונות נכון להיום רבים, החל מחוסר מחפיר בכל מערכות הבטיחות העדכנית, איכות חומרים בסיסית , התקנות מקומיות לרוב, והכי מטריד הוא חוסר בבידוד מינימאלי מרעשי הדרך , החל מהמנוע , בידוד רעשי דרך ובכלל , רעש תמיד נוכח.

כן. אבל זה לא רלוונטי, כיון שהדגם קיבל מתיחת פנים, כולל מנועים חדשים וקצת שינויי עיצוב.

כלקוח די נאמן של סוזוקי היום אני רואה את היצרן כלא כל כך רלוונטי בגלל התעקשות היבואן להמנע מלייבא דגמים המצויידים במערכות בטיחות מתקדמות, לפחות כאופציה. אלא אם מה שקובע הוא המחיר ותו לא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אבל זה לא רלוונטי, כיון שהדגם קיבל מתיחת פנים, כולל מנועים חדשים וקצת שינויי עיצוב.

כלקוח די נאמן של סוזוקי היום אני רואה את היצרן כלא כל כך רלוונטי בגלל התעקשות היבואן להמנע מלייבא דגמים המצויידים במערכות בטיחות מתקדמות, לפחות כאופציה. אלא אם מה שקובע הוא המחיר ותו לא.

איכות גימור הפנים והרעש הבלתי פוסק במהלך נסיעה לא השתנה, הפלסטיקים נראים עדין זולים , המולטימדיה הסינית בהתקנה מקומית נראית כאפטר מרקט זול.

אנחנו לא לקוחות קבועים ואו נאמנים לשום יצרן, בודקים את ההיצע בשוק ומחליטים בהתאם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאמנות שלי נובעת משילוב של מוצר ומחיר שהתאימו לי בשלוש נקודות זמן בעשור האחרון.

כיום המוצר לוקה בחסרונות משמעותיים ואילו הייתי צריך לבחור רכב כעת כנראה שהיה יורד מאד בסדר העדיפות לרכישה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נסעתי עם הויטארה 1.4 טורבו מאזור המרכז לצפון. הרכב מוצק מאוד והמנוע סוחב כמו קטר. שדה ראיה מעולה, יושבים גבוה. שמתי מגביל מהירות בשביל לא להרביץ. המזגן מקפיא על המהירות הכי נמוכה. יש כאן מקומות עם עבודות וכבישים שבורים. הנסיעה ממש כיף. הנוסעת מאחורה אמרה שיש הרבה מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נסעתי עם הויטארה 1.4 טורבו מאזור המרכז לצפון. הרכב מוצק מאוד והמנוע סוחב כמו קטר. שדה ראיה מעולה, יושבים גבוה. שמתי מגביל מהירות בשביל לא להרביץ. המזגן מקפיא על המהירות הכי נמוכה. יש כאן מקומות עם עבודות וכבישים שבורים. הנסיעה ממש כיף. הנוסעת מאחורה אמרה שיש הרבה מקום.

יחסית למה אתה משווה אותו?

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להשוות לרכב נוסף שיש לי שהוא גם די דומה במחיר, יונדאי קונה.

הקונה יותר חזק. 1.6 טורבו לעומת 1.4 טורבו

הגיר יותר זריז, רובוטי 7 הילוכים לעומת פלנטרי 6 הילוכים

הקונה יותר מתוחכם בהתנהגות ובאביזרים אבל כאן זה נגמר

הסוזוקי חסכוני יותר, פחות מרעיש, יותר מוצק

המזגן מקפיא יותר וברמות, אם חשבתי שלטויוטה אוונסיס יש מזגן מקפיא אז הויטארה מראה שיש רמות נוספות של קור.

אני אוהב את מגביל המהירות שיש לסוזוקי, פשוט ונוח בהפעלה, מחלץ אותך ממצבים של שלילה

תנוחת ישיבה שולטת עם ראות מעולה וביצועים מצוינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...