Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום לתיקון צבע קטן Audi A3

שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח להמלצה למקום מומלץ במרכז(עדיפות לפתח תקווה)לא יקר לתיקון צבע קטן ברכב.

יש לי ידיים שמאליות ואני מעדיף לא לעשות את זה לבד.

התמונות של הנזק הקטן

0__05d57f40a1e76e.jpg

0__05d57f43f14c35.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כיף לראות עוד אנשים מ-A3 ועוד מפתח תקווה!

ב. למה התמונות שלך מובילות לפורום מתחרה?

ג. לא חושב שנזק כזה כדאי לתקן במקום. גם אם יש לך ידיים שמאליות, כל מוצר "לק צבע" כמו מה שזאבי מוכר יעשה את העבודה ויטשטש. אתה לא תקבל לעולם תוצאה מושלמת אבל זה לא ייראה בעין אל אם כן ממש תתקרב.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על A3, ודווקא ראיתי יחסית הרבה בפתח תקווה וחלקן גם משופרות.

ניסתי להעלות את התמונה לפורום פה אבל זה לא נתן בגלל משקל הקובץ אז העלתי לאתר אחר.

ויש לך מושג מה הקוד צבע של הרכב שלי? זה צבע לבן רגיל ולא משהו מיוחד. ומאיפה אני מזמין את הלק צבע הזה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות נראה שיש לך 8P (קשה לזהות איזה דגם). ברכב שלך בתא המטען יש בצד שמאל או ימין (לא זכור לי בדיוק) מדבקה לבנה עם המון נתונים. אחד מהם הוא הצבע שלך - רשום Paint no. זה קוד בין 4 ספרות.

או שתתייעץ עם זאבי בפייסבוק.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש לי 8P, איך אני מגיע לזאבי? תוכל לרשום לי בפרטי או כאן את הקישור לפרופיל שלו בפייסבוק או דרך כלשהי שאוכל ליצור איתו קשר?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום בפייסבוק ״זאבי אביזרי רכב - לק צבע מקורי״.

אני אישית קניתי לפני שבוע קיט touch up של חברה בשם ColorNDrive, עלה לי 40$ כולל משלוח. כשאגיע אסקר אותו אבל גם זאבי זה אותו עיקרון.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אבדוק את העניין.

משגע אותי שכמה שמנסים לשמור על הרכב תמיד דופקים ושורטים את הרכב עם הפתיחת דלתות של האנשים.

כל האוטו שריטות ומכות בצידי הדלתות וכל יום מתווספת שריטה חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מבאס.

אם מדובר בשריטות ולא בהכרח תיקון צבע, מוזמן להסתכל בנושא שפרסמתי אתמול על ההמלצה פה בפורום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...