Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לעפולה, רשמים ראשוניים

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפאי במקור, כרווק גרתי בתל אביב וכשהכרתי את אשתי גרנו בגני תקווה. כשנולדו הילדים גרנו מספר שנים בראשל"צ ואחר כך במושב בשפלה. שם נעקצתי על ידי חיידק היישוב הכפרי - הבנתי שנוף אורבאני עם רבי-קומות זה לא בשבילי. לפני שבע שנים קנינו בית ביישוב הקהילתי שקד (לא רחוק מקציר), ואנחנו מאד מרוצים! האנשים נחמדים, הסביבה כפרית, מקום גבוה מאד וקריר בערבים (אפילו עכשיו!) ורק רבע שעה מכביש שש, 12 דקות מחריש, חצי שעה מעפולה/חדרה וכו'. ואפילו המחיר נוח, אם כי עלה בעשרות אחוזים מאז שקנינו לפני שבע שנים. זה לא לכל אחד, אבל מומלץ.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הזכרת לי נשכחות. שירתתי במוצב ב 2009 ושוב ב 2010. הדבר היחיד שמעניין בגזרה היו התצפיתניות. והכביש על הגדר פסטורלי לפרקים. עדיין יש שם את הגזלן עם הפיצות מהסופר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאם אתה לא עובד מס הכנסה או מורה נהיגה אין לך עבודה בעפולה לצערי

תוסיף לזה נוכחות גבוהה של בני דודינו מידי פעם, פיגועים שקורים פה ושם, אוכלוסיה לא חוד החנית (כנראה משתנה בשנים האחרונות), התחרדות..

סתם שאלה, שקלתם טירת הכרמל? הבנתי שהיא גם במגמת עליה ויש לה גישה מעולה לחיפה מערב, שעל יתרונותיה אין צורך לפרט

איזה שטויות!!!!!! תקשיב אתה רושם דברים הזויים.

אתה בכלל מעפולה?

אני לא במס הכנסה ולא מורה נהיגה ולא אף אחד ממי שאני מכיר.

ובכל מקום אחר אין ערבים?

מתי היה פיגוע אחרון בעפולה?

ומתי בירושלים?

ומה זה קשור בכלל לטיבה של עיר שגרים בה 50k תושבים?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות!!!!!! תקשיב אתה רושם דברים הזויים.

אתה בכלל מעפולה?

אני לא במס הכנסה ולא מורה נהיגה ולא אף אחד ממי שאני מכיר.

ובכל מקום אחר אין ערבים?

מתי היה פיגוע אחרון בעפולה?

ומתי בירושלים?

ומה זה קשור בכלל לטיבה של עיר שגרים בה 50k תושבים?

לקחת קשה אה? העיר עפולה לא מספקת מקומות עבודה רבים בעבודות צווארון לבן שמשלמות מעל המינימום כמו בקיסריה, יקנעם ואני אפילו לא משווה לחיפה, הרצליה ודרומה, המשכורות בעפולה מתחת לממוצע הארצי.

הייתי בעפולה מספיק פעמים כי אני גם מעמק יזרעאל, בחבר'ה שלנו זה הרושם מהעיר:

מלאה בחסרי השכלה, הזויים, הרבה בני דודים שמקבלים את שירותיהם הממשלתיים מהעיר (כמו כל הערים הקטנות מסביב) ולכן יש נוכחות קבועה שלהם, התחרדות.

עפולה סבלה מפיגועים קשים באינתיפאדה השניה בגלל הקירבה לערים כמו אום-אל-פאחם והקירבה היחסית לגדר ההפרדה, ורק לפני שנה נדקרה שם נערה, נכון זה לא ברמה של ירושלים אבל בירושלים גרים כמעט מיליון תושבים וקיימת נפיצות מסוג אחר, פה מדובר בעיר קטנה שאכלה יותר מידי חרא יחסית לגודל שלה, אז זה לא בר השוואה בכלל.

היי אנחנו גרים בישראל, כל עוד אין פתרון מדיני אמיתי האינתיפאדה השלישית תגיע, זה רק עיניין של זמן, ויש לי הרגשה שעפולה במיקומה האסטרטגי שוב תסבול לא מעט כפי שההיסטוריה מספרת לנו.

ברור שלא הכל רע בעפולה, יש התקדמות ויש התפתחות, נחיה ונראה מה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת קשה אה? העיר עפולה לא מספקת מקומות עבודה רבים בעבודות צווארון לבן שמשלמות מעל המינימום כמו בקיסריה, יקנעם ואני אפילו לא משווה לחיפה, הרצליה ודרומה, המשכורות בעפולה מתחת לממוצע הארצי.

יש לך סימוכין לזה?

גם אני יכול לגשת לסתם איזור תעשיה,לזרוק קו"ח בכמה עסקים (לא חשוב מקצוע),וכל אחד יציע אותו שכר (מינימום+כמה שקלים,או שלא,או שכולם אותו הדבר)

כל מקרה לגופו והכללה לא מקומה במקרה זה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך סימוכין לזה?

גם אני יכול לגשת לסתם איזור תעשיה,לזרוק קו"ח בכמה עסקים (לא חשוב מקצוע),וכל אחד יציע אותו שכר (מינימום+כמה שקלים,או שלא,או שכולם אותו הדבר)

כל מקרה לגופו והכללה לא מקומה במקרה זה.

איזה תעשיה בעפולה אמורה לעלות את ממוצע המשכורות בעיר? אולי בשנים הבודדות האחרונות יש "עליה לרגל" של חבר'ה אקדמאים לעיר בגלל מחירי הדיור ה-"עוד איכשהו ריאליים", וזה עלול להניע משהו, אבל מעבר לכך התעשיה היא בעיקר מסורתית.

לגבי הנתון על ממוצע המשכורות, תעשה גוגל זה לא יהיה קשה למצוא כמו שאני מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התעשייה המסורתית שונה היום ממה שהיתה בעבר. היום ברוב המפעלים אולם הייצור מהווה פחות מ 50% מכוח האדם והרוב זה מהנדסים, אנשי רכש, לוגיסטיקה ושיווק.

לא חייבים היי טק למשכורות גבוהות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התעשייה המסורתית שונה היום ממה שהיתה בעבר. היום ברוב המפעלים אולם הייצור מהווה פחות מ 50% מכוח האדם והרוב זה מהנדסים, אנשי רכש, לוגיסטיקה ושיווק.

לא חייבים היי טק למשכורות גבוהות.

נכון, אבל אלה הנתונים בפועל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הנתונים ולא טרחתי לבדוק אותם (ואישית גם לא אכפת לי אם השכן דלת לידי נוסע במרצדס או חופשי חודשי, אם הוא הולך לעבודה עם חליפה או עם בגדי עבודה כחולים וכמה הוא מרויח. מה שחשוב לי שיהיה אדם טוב שנעים לגור לידו ואת זה כסף לא קונה). רק התייחסתי לנושא סוג התעשייה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש עבר לו.

התמהיל השבועי שלי מסתדר לי ודיי נוח. עובד יום ראשון בירושלים וחוזר באותו היום, לאחר מכן יומיים בסניף העפולאי, רביעי עולה לירושלים, ישן לילה אצל אימי ובחמישי חוזר לצפון. סה"כ סבבה ולא מעייף.

נסיעות לעבודה בירושלים:

מבחינת כביש 6, יש לי כבר פסקל. הנסיעה היא בדיוק שעה ועשרים דקות כשאני יוצא ברבע לחמש בבוקר. חייב לציין שהתרגלתי וזה ממש לא נורא.

נסיעה לעפולה מירושלים:

אני עדיין מעדיף לנסוע דרך כביש 90 כי אני אוהב אותו והתנועה זורמת בו (לפעמים איטית, אבל אני לא ממהר). רק מעצבן שיש פקק של 10 דקות ליד כלא שאטה, כ-15 דקות מעפולה.

סופי שבוע:

זה נחמד כשיש משהו פתוח שנמצא במרחק של הליכה מהבית. משהו שהיה מאוד חסר לי במעלה אדומים למרות שתמיד דגלתי במנוחה מקניות בסוף שבוע. קניות לסופי שבוע עשינו לבנתיים בויקטורי, רמי לוי ובסניף שופרסל שצמוד לעפולה עילית. לבנתיים שופרסל לקח מקום ראשון על הסדר והניקיון.

מזג אוויר:

היה חם. אבל אני בטוח שבשאר חלקי הארץ סבלתם גם כן.

זהו לבנתיים, נעבור את החודש השני ואעדכן אם יהיה משהו חדש.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במעלה אדומים חם, ההבדל העיקרי הוא בלחות.

כשסוכמים את הקילומטרז' לשבוע, המרחקים שאתה מכסה בסה"כ ממוצעים. ירושלמי שנוסע יום יום לתל אביב וחזרה, סתם בתור דוגמה פשוטה, עושה 130 ק"מ ביום.

כל עוד אתה מסוגל לקום בשעות האלה, תפדאל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה אחלה שיש גיוון בלו"ז השבועי, גם אם זה עולה בנסיעות (שאצלך זה לא כזה ביג דיל). מטיס את השבוע.

בהצלחה לך ולמשפחה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, אכן מכל הסופרים בעיר השופרסל שמול הרובע הוא הכי נקי גדול ועם מבחר.

גם אני עושה שם קניות.

אגב אם תצטרך שירותי מוסך, אני נמצא במוסך אמונה באיזור התעשיה ליד ויקטורי.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שאצטרך מוסך למיאטה באפריל הבא.

אצור קשר, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...