Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף? להחליף את היאריס או למשוך איתה

Dudi14
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

בשבע השנים האחרונות נוהג על יאריס 08 רובוטית, עומדת היום על 210 אלף ק"מ מתוכן עשיתי כ 165 אלף. בתקופה זו החלפתי מצמדים פעמים, פעם אחרונה לפני כחצי שנה. צריכת דלק ממוצעת של 1 ל 15.

בשנה האחרונה מרגיש לי שהיא מזדקנת ונכנסת יותר למוסך (נבה, חיישן abs שהוחלף ומצמדים כפי שכתבתי, כל זה כאב בכיס..)

עוד משתנה לתמונה- עברנו דירה והמרחק לעבודה גדל - סביבות 32 אלף לשנה (85% מהדרך בין עירונית).

מבקש את עצתכם, האם למשוך איתה עוד או להחליף?

ואם להחליף במה? מניח שאחרי מכירה וקצת תוספת אעמוד על תקציב של 30 אלף..

תודה מראש לכל המגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכזה ק"מ כדאי לקנות רכב דיזל/היברידי אבל,הבעיה הגדולה שהתקציב שלך מאוד גבולי לרכוש רכב כזה עם ק"מ סביר ובמצב טוב.

לטווח ארוך,לא הייתי קונה רכב בנזין שעבר יותר מ 150,000 ק"מ כי תוך 3 שנים אתה תגמור אותו וגם רובוטי חד מצמדי אחר כמו C1/107/אייגו פחות נעים לכאלו נסיעות ארוכות.

היברידי יש פריוס -סביר להניח שלא תעלה מעבר לשנתונים 2010-11- רכב במצב סביר אולי יהיה שדרוג טוב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, אם אתה יכול להרשות לעצמך, זה זמן טוב להחליף. הקילומטרז' כבר גבוה ויש סיכוי עולה לתקלות נוספות. בתקציב של 30,000 אפשר להתקדם יפה בשנתון ולקנות מכוניות כמו פיג'ו 208 משנים 2014-15.

*הכותב אינו מומחה לקניית ו/או מכירת מכוניות*

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני בא בחשבון?

אם כן,רוב רכבי המיני ייכנסו בתקציב-חדש וחסכוני יותר.

אוטומט,ספייסטאר תעשה את העבודה.

בתור רכב הוא גרוע,אבל חסכוני יחסית ומפגין אמינות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים.

זה כנראה הזמן הנכון להחליף רכב..

ק"מ שנתי עתיד להיות גבוה ולצערי ידני לא יתאים לאשתי אז המיקוד יהיה בלחפש רכב שמור עם קמ נמוך ואמינות סבירה

אתייעץ שוב אחרי חיפוש ביד 2

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק גם לגבי פלואנס דיזל , אחת מ 2012 שטופלה כמו שצריך תכנס בתקציב, תהיה חסכונית מאד , נוחה יחסית , ולפי עדויות פה בפורום מגלה אמינות לא רעה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון

עדיין עם היאריס,

אני חודש אחרי מעבר דירה (שהרחיקה מהעבודה) ונסועה יומית של 140 קמ ביום.

רובה המוחלט של הדרך בין עירונית, צורת הנהיגה שלי השתנתה, יותר רגוע ויציב (פנוי יותר לפודקאסטים), ההפתעה הכי גדולה זו צריכת דלק ממוצעת של 1 ל 17.5 , זה מרגיש

שאחרי 7 שנים הרכב מחזיר אהבה..

נכון זה רק חודש (ועוד אוגוסט), ונכון שכל רגע יכול איזה פופטיץ ברכב להתקלקל, אבל חייב להגיד שהמחשבות להחליף את הרכב נמוגות..

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוגוסט כמו שאתה בטח יודע הכבישים ריקים יחסית ובהרבה מקומות אתה משייט ב 90 קמש . המבחן יהיה עוד שבוע אחרי שהגננות יסתגלו לילדים בגנים וכולם יחזרו ליום עבודה מלא ושוב נזחל בפקק.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היאריס הזו מטופלת כשורה והקפידו על שמן איכותי, מסננים מקוריים והחלפת נוזל קירור כל כמה שנים, יהיה כנראה כלכלי יותר להחזיק אותו עוד מאשר להמר על משהו שיכול להתגלות כנבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית לא להחליף, זה לא כלכלי, הרכב חסכוני בזכות התיבה הזו שהיא מושלמת לנסיעות בין עירוניות, אתה יכול להגיע לכפול מהק''מ שיש לך ויותר.

מה שפריגי כתב, נכון מאד.

יש לי גם 7 שנים עם טויוטה רובוטית (קורולה) עם 190 אלף ק''מ, עשיתי פעם אחת קלאץ ומנוע הפעלה לא מזמן, האוטו לא שווה את הכסף שאקבל במכירה שלו, מספק את הצרכים טוב מאד, מעדיף להישאר ולהשקיע קצת.. הרבה יותר כלכלי.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, היאריס הזו היא אולי פשרה בגיר, שכמו שציין קודמי הוא מעולה לבין עירוני, מדויק, יחסי ההעברה שלו נכונים וטובים, ואין שום בעיה בתוואי הררי לקבל 17 ק"מ לליטר ובבין עירוני אפילו מעל, אבל בהחלט לא הגיר המומלץ לפקקים והתנהלות בעיר. מכל שאר הבחינות היאריס החדשות פחות טובות. הגיר היבבן שלהן עצל, המנוע חלש מהמתחרות המודרניות, המושבים האחוריים למשל, בדגם שלך נפרדים נעים על מסילה ומתקפלים לרצפה שטוחה כאשר ביאריס החדשות יותר זה לא ככה.

איכות הצביעה למשל, הפלסטיקה, ההרכבה והחלקים הרבה יותר טובה מצרפתייה מודרנית שזה פשוט כואב.

יש לי בחניה יאריס 2007 וקקטוס 2015. אם ההסטוריה של הקקטוס כשיהיה בגיל של היאריס תיראה כמו שלה, מבחינת חלפים, תיקונים, פלסטיקה במצב חדש, אני הולך ולוגם סולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסתכלות על ההיצע (בנקודת הזמן הנוכחית) של הדגם הזה בשוק - נראה לי שלא יהיה קל למכור במחיר ראוי. לפיכך אני הייתי נשאר איתו בינתיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן!:

אם היאריס הזו מטופלת כשורה והקפידו על שמן איכותי' date=' מסננים מקוריים והחלפת נוזל קירור כל כמה שנים, יהיה כנראה כלכלי יותר להחזיק אותו עוד מאשר להמר על משהו שיכול להתגלות כנבלה.[/quote']

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...