Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סל"ד לא יציב - סקודה פאביה 2015

FabiaX
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי סקודה פאביה שנת 2015 אוטומטית ויש איזה משהו מוזר בסלד בזמן עצירה.

שאני מניע את הרכב ובדקות הראשונות של הנסיעה כאשר אני עוצר הסלד יורד אוטומטית לסביבות 750 סל"ד:

WhatsApp Image 2019-08-16 at 18.28.19.jpeg

ואחרי כמה דקות הסל"ד מגיע לסביבות 1000 סל"ד ולא יורד:

WhatsApp Image 2019-08-16 at 18.28.19 (1).jpeg

לפעמים הסל"ד חוזר ל750 אבל אז שוב ל1000.

ויש עוד בעיה שהיא במזגן, שמתי לב שזה קורה בעיקר שממש חם בחוץ (לא יודע אם זה קשור או לא אבל יכול להיות), בזמן הנסיעה המאוורר של המזגן פתאום יורד לו המהירות למהירות הכי נמוכה ואז בקושי יוצא אוויר גם אני אני מכבה את המזגן ומדליק או שם על הכי חזק לא משתנה לו המהירות. המזגן מוציא קור אבל במהירות חלשה. שאני מכבה לגמרי את הרכב ומניע המזגן חוזר לעבוד רגיל לכמה זמן ואז שוב חוזר לזה..

מקווה שיש למישהו פתרונות לבעיות האלה...

תודה רבה D:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסל"ד, במידה והמזגן עובד, אז התנהגות תקינה.

לגבי המזגן, האם יש לך בקרת אקלים?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסל"ד, במידה והמזגן עובד, אז התנהגות תקינה.

לגבי המזגן, האם יש לך בקרת אקלים?

גם שהמזגן לא עובד הסלד ככה משתנה ובסקודה לפי מה שהבנתי זה צריך לרדת לבד לסביבות ה750 כאשר אני לוחץ ברקס..

ולא אין לי בקרת אקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי באוקטביה הסלד נע לו בזמנים לא צפויים בעמידה בין ה 750 ל 1000 סלד ולא קשור מזגן לא מזגן. ממה שאני יודע זה ניגרם מתהליך הרגנרציה וזה מצב תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...