Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ פורד פוקוס או פגו 508.

icethug
שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב עם בגאז גדול , ושהיה מאובזר , אני מוגבל מבחינה תקציבית עד בערך 20K .

בכל אופן ממש נדלקתי על הפורד פוקוד 2012-2014 סטיישן . אבל המשפחה ממליצים לי שלא , בגלל שזה אוטו לא אמין ולא טוב.

נתקלתי ב פגו 508 וגם אותו ממש אהבתי והבגאז דיי גדול.

מדובר על אותם שנים 2012-2014 מה לדעתכם קניה חכמה יותר? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רנו סניק מ-2011 (או יותר מאוחר, אם תיכנס בתקציב), 2 ליטר בנזין. יחסית מאובזרת ועם תא מטען מכובד.

אם לא, יונדאי i30cw גם אפשרות סבירה. אפשר גם לחפש פוקוס דור שני (עד 2011) סטיישן, אבל יש מעט מאוד כאלו מאובזרות (גיאה).

מבין השתיים שהצעת, ה-508 פחות מוצלחת (כלומר, תהיה יקרה יותר לאחזקה). גם הפוקוס בעייתית (אבל פחות).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש רכב עם בגאז גדול , ושהיה מאובזר , אני מוגבל מבחינה תקציבית עד בערך 20K .

בכל אופן ממש נדלקתי על הפורד פוקוד 2012-2014 סטיישן . אבל המשפחה ממליצים לי שלא , בגלל שזה אוטו לא אמין ולא טוב.

נתקלתי ב פגו 508 וגם אותו ממש אהבתי והבגאז דיי גדול.

מדובר על אותם שנים 2012-2014 מה לדעתכם קניה חכמה יותר? תודה

פוקוס אמינה בשנתונים עד 2010... אבל שמעתי שהחדשות לא מוצלחות ואפילו הופסק השיווק שלהן בארץ...

הפיזו היא מכונית מצויינת לאנשים שאוהבים לבלות במוסך.

הייתי הולך על מאזדה 6 2009 שיש לה תא מטען גדול מאד עד כדי כך שאפשר לשחק שם כדוררגל, וגם המאזדה מכוניות מאד אמינות (לא זבל אירופאי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדות 6 בשנים האלו לא בתקציב שלי, ו אלו שכן , יש להם מעל 300+ אלף קילומטראז. חןץ מהדגמים האלו האם יש עוד איזה מציאות?

מצאתי דודג'

קאליבר , האם שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב מושך אותך לצרות כאלה ואחרות.

במקום כל ההרפתקאות האלה, תחפש לך רנו פלואנס 2011 עם מנוע בנזין 2000 סמ"ק במצב סביר. תקבל את מה שאתה מחפש ( נוחות, מרחב פנים ובגאז' ענק ) ברכב שהמחיר הנמוך הוא רק התוצאה של מוניטין ולא בעיות אמינות רציניות.

מדובר בניסאן בתחפושת של רנו ( המכלולים העיקריים זהים לקשקאי ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פלואנס 1.6 תהיה בסדר, יש מצב שאחת אחרי מתיחת הפנים תיכנס לתקציב, שם יש מנוע 1.6 גם עם גיר רציף.

ביצועים פחות טובים מה-2.0, אבל למי שלא מחפש להשתולל כנראה שהיא תהיה סבירה. נמכרת במחירים נמוכים בעקבות הסטיגמה למרות שהיא בסדר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שעכשיו יש לי רנו , ואני ממש לא מרוצה -_- קצת מבאס הקטע של הפורד פוקוס, או הפגו 508 .

-עוד שאלה, כמה חשוב הקילומטראז? אני אוטומטית שולל כל ה 150+..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת כמה קילומטרים אתה צפוי לנסוע בשנה.

טוסון הזאת מטחנה רצינית של דלק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באילת , אז אין הרבה לאן לסוע :) אולי למרכז פעם בשנה. אני קצת מתבאס שבסוף אני לא אמצא כלום ויכול להיות שאני פשוט יקנה את ה 508 או פוקוס ;/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת משנה את התמונה...

ה-508 היא רכב לא פשוט לטיפול. אני לא מכיר מוסכים באילת, אבל אני מניח שלא יהיה פשוט לתחזק אותה שם אפילו יותר מאשר במרכז.

מצד שני, לפוקוס יש יתרון לא קטן בסיטואציה הזו - יש לה מזגן מצויין. אם אתה יכול, ומכיוון שאתה לא עומד כל יום שלוש שעות בפקק, הייתי פשוט מחפש פוקוס ידנית, נהנה מהמזגן וחוסך את כל הבעיות של הגיר.

גילוי נאות: אני מחזיק פוקוס (אקובוסט) ידנית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס של פו הדוב נדירה, אחת לכמה חודשים עולה אחת ליד 2 וגם נחטפת די מהר, אתה יכול לחפש דגם ידני מנוע 1.6 אטמוספרי - כאלה יש יחסית יותר.. דגם האקובוסט נדיר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...