Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ פורד פוקוס או פגו 508.

icethug
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוקוס אמינה בשנתונים עד 2010... אבל שמעתי שהחדשות לא מוצלחות ואפילו הופסק השיווק שלהן בארץ...

הפיזו היא מכונית מצויינת לאנשים שאוהבים לבלות במוסך.

הייתי הולך על מאזדה 6 2009 שיש לה תא מטען גדול מאד עד כדי כך שאפשר לשחק שם כדוררגל, וגם המאזדה מכוניות מאד אמינות (לא זבל אירופאי)

מאיפה הגעת למסקנה שהפיז'ו אוהבת מוסך?

אני עם פיז'ו וסיטרואן מעל 12 שנה ומרוצה מאוד. את המוסך רואה רק בטיפולים. בכל 12 השנים רק 3 תקלות.

אני עם ה508, אמנם המנוע החדש, רכב מאוד נוח, תא מטען עצום.

הבעיות מתחילות בהתקנות המקומיות שמשגעות את מערכת החשמל החכמה של psa. היו לי רק קודניות ולא היו בעיות חשמל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור דיבר על פיג'ו 508 מודל 2012-14. בתור אחד שהייתה ברשותו אחת כזאת מודל 2013, אז צריך לדעת ואף להזהיר, שבשנים הללו הגרסאות עם מנוע thp156 הן בעיתיות וזה עוד בלשון המעטה, נקודה. זה לא משליך על פיג'ו, ולא משליך על ה-508. זה משליך על פיג'ו 508 שנתונים ~2013 עם מנוע thp156. מעשית זה אומר לא ללכת שולל אם מוצאים אחת כזאת במחיר מצחיק ביד2. לפני הבעיות הנפוצות דברים שהם עובדה-הייתה תקלת ייצור סדרתית במשאבת דלק והטיימינג. אצלי כ"א מאלה הוחלף 3 פעמים. מעבר לכך היו המון בעיות בטורבו ותוצאות של מערכת קירור שנראה שלא באמת הותאמה לאקלים פה. בממוצע הרכב ראה מוסך פעמיים בין כל טיפול תקופתי. הטיפולים לא זולים שכן במקור זה רכב יקר והעובדה שיש הרבה דברים שרק עם הכלים במורשה ניתן לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי i30cw תתאים לדרישותיך. בתקציב שלך תוכל למצוא אחת מ2010/2011

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...