Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי אופן רכישת הרכב

yonatan.s.
שימו לב! השרשור הזה בן 1709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם

מתלבט לגבי אופן רכישת רכב.

לפני שנתיים וחצי רכשי רכב באמצעות אלבר, יד ראשונה אפס ק"מ, בכך ששמתי מקדמה של 20,000 שקלים, ומדי חודש שילמתי כ 400 שקלים. נשאר בלון משמעותי לסוף התקופה. כרגע הרכב מוצע למכירה בשוק הפרטי והיות ויש לו נתונים ממש טובים, יש לו ביקוש ער תוך זמן מאוד קצר מאז שפרסמתי.

בכל מקרה, העניין הוא שאני לא רוצה להיכנס לאותו סוג של מנגנון "רכישת" רכב.

אנחנו נוסעים כ 10-12 אלף ק"מ בשנה, ואשתי (פלוס שלושת הילדים) היא זו שעושה את הרוב המוחלטי של השימוש ברכב. רכב חדש לא באמת מעניין אותי ומחפש יד שניה.

לא מעוניין לשים מקדמה ורוצה לשים החזר חודשי של כ 400-600 שקלים. העניין הוא שאין כמעט אף חברה שמוכנה לעבוד ככה.

טרייד אין לובינסקי הציעו 650 שקלים מדי חודש לחמש שנים ללא מקדמה עם שנתיים אחריות ושנתיים טיפולים, על פיג'ו 308SW שנת 2015. על הנייר נשמע סביר ואפילו הגיוני כי יש אחריות וכו'. לא יודעף צריך להגיע אליהם לבדוק. הייתה עוד חברה שפנתה אלי ואמרה לי שניתן יהיה לעשות מעין בלון על רכב יד שניה, אבל לא אהבתי את ההיצע שלהם.

מה שמוביל אותי לכך שאולי כדאי פשוט לקחת הלוואה של 25-40 אלף שקל מהבנק (למרות שיש לי עשרים בצד, אבל שומר את זה לדברים אחרים), לפרוס יפה ולהחזיר. השאלה היא מה יהיה שווה הרכב בסוף התקופה? ואם בכלל ירצו לקנות אותו...

כל החזר שגבוה מ 650 שקלים, כבר מביא אותי למצב שכבר אולי כדאי לקפוץ לרכב חדש ממש עם החזר של 1,000 שקל..אבל אני לא באמת רוצה וצריך רכב חדש.

בגדול, השאלה היא - מה מנגנון הרכישה הכי מתאים לי....? לא רוצה מקדמה רוצה החזר שפוי של כמה מאות שרלים, בלי להישחט בסוף התקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנוכחי שלי בסמלון רכשתי באופן דומה.

תשלום חודשי -800 שח והבלון בסוף התקופה הוא "רק" 23000 שח אבל זה רכב משומש שהיה שווה 75k ביום הרכישה.

בגדול,כדאי להתאים את הרצונות ליכולת ההחזר ולא להתחייב על משהו שעלול לגרום לסיבוכים בהמשך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...