Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד אוטו מבקש לבצע עדכון.

eran40
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאחרונה הצלחתי להוריד אנדרואיד אוטו שגם עובד.

המולטימדיה שלי בשברולט ספארק 2017 תומכת באנדרואיד אוטו.

ניסיתי להשתמש היום בתוכנה אך אני מתבקש לבצע עדכון שממילא לא ניתן לבצע דרך גוגל פליי.

האם למישהו יש מושג כיצד לפתור את הבעיה?

תודה לעוזרים.

נ.ב- הטלפון שלי נוקיה 8, אנדרואיד 9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

לאחרונה הצלחתי להוריד אנדרואיד אוטו שגם עובד.

המולטימדיה שלי בשברולט ספארק 2017 תומכת באנדרואיד אוטו.

ניסיתי להשתמש היום בתוכנה אך אני מתבקש לבצע עדכון שממילא לא ניתן לבצע דרך גוגל פליי.

האם למישהו יש מושג כיצד לפתור את הבעיה?

תודה לעוזרים.

נ.ב- הטלפון שלי נוקיה 8, אנדרואיד 9.

אני הורדתי השבוע את הגרסה האחרונה של אנדרואיד אוטו עם הממשק החדש - ממליץ !

שימו לב שלכל גרסה של אנדרואיד אוטו יש בדרך כלל 3 גרסאות לפי ה CHIP SET של הטלפון שלכם

יש לבדוק על איזה chip set עובד ה CPU של הטלפון שלכם ואז להוריד את גרסת האנדרואיד אוטו המתאימה

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אפליקציה כבר מותקנת על הטלפון גם אם זה מקובץ התקנה חיצוני apk עדכונים עושים רגיל כמו כל האפליקציות במכשיר דרך חנות. במידה וישנה בעיה כלשהי תמיד אפשר להוריד את הגרסה עדכנית מאתר שפורסם מעלה apkmirror.com

לגבי גרסאות chipset ו cpu פעם ראשונה שומעה על זה. פשוט מורידים קובץ apk ומתקינים בטלפון. אם המכשיר שלך לא תומך מבחינת חומרה שזה קצת מוזר לי (על איזה מכשיר מדובר בדיוק שהיתה בעיה להתקין את האפליקציה?) המערכת הפעלה של הטלפון (אנדרויד) פשוט לא יאפשר לך לבצע התקנה של הקובץ.

שורה תחתונה עם התקנה של הקובץ עברה זה יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אפליקציה כבר מותקנת על הטלפון גם אם זה מקובץ התקנה חיצוני apk עדכונים עושים רגיל כמו כל האפליקציות במכשיר דרך חנות. במידה וישנה בעיה כלשהי תמיד אפשר להוריד את הגרסה עדכנית מאתר שפורסם מעלה apkmirror.com

לגבי גרסאות chipset ו cpu פעם ראשונה שומעה על זה. פשוט מורידים קובץ apk ומתקינים בטלפון. אם המכשיר שלך לא תומך מבחינת חומרה שזה קצת מוזר לי (על איזה מכשיר מדובר בדיוק שהיתה בעיה להתקין את האפליקציה?) המערכת הפעלה של הטלפון (אנדרויד) פשוט לא יאפשר לך לבצע התקנה של הקובץ.

שורה תחתונה עם התקנה של הקובץ עברה זה יעבוד.

לא מדוייק לחלוטין.....

אם האפליקציה לא נתמכת עדיין בארץ, לא ניתן לעדכן אותה דרך google play והיא גם לא תתעדכן באופן אוטומטי....

לגבי ה chipset, כל הגרסאות יצליחו לעבוד על כל טלפון... אבל גרסה שמותאמת ל chipset של הטלפון שלך תעבוד מהר יותר, חלק יותר ועם הרבה פחות תקיעות....

לא מסובך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לגבי עדכון אוטומטי של אפליקציה אצלי מתעדכן אוטומטית אבל אני שניתי הגדרות בפרופיל של גוגל ואז היא גם מופיע בחנות ללא צורך באתר חיצוני. מצד שני מי שלא רוצה לבצע את השינוי פשוט מורידים גרסה אחרונה מאתר apkmirror.

2. לכל אפליקציה שנמצאת בחנות גוגל ניתן לבדוק באיזה מכשירים היא נתמכת במידה והמכשיר הזה לא נתמך לא תוכל להתקין אותה כי לא תופיע בחנות אפליקציות פשוט עבור המכשיר שלך. נכון כאשר אתה מוריד קובץ apk ומנסה להתקין עד כמה שאני יודע תקבל אזהרה שאפליקציה לא נתמכת עד שלא יתאפשר לבצע התקנה. אבל הכי פשוט לבדוק את זה באתר של החנות אפילו במחשב רגיל כאשר נכנסים עם פרופיל גוגל ראה מטה:

apk2.jpg

אפשר לראות באיזה מכשירים/התקנים האפליקציה תומכת ובאיזה לא. מצד שני אתה מתכוון לגבי הורדה מאתר של apkmirror שם האתר לא יודע איזה מכשירים יש בפרופיל שלך לכן נותן את האפשרויות להורדה לכל סוגי מעבדים כמו שמופיע מטה:

apk.jpg

אני מבין שלזה הייתה הכוונה שלך. אז לפני הורדה אתה צודק ששווה לוודא מה מתאים למכשיר שלך. פשוט לי החנות של גוגל התאימה את הגרסה בלי אפשרויות לבחירה.

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לגבי עדכון אוטומטי של אפליקציה אצלי מתעדכן אוטומטית אבל אני שניתי הגדרות בפרופיל של גוגל ואז היא גם מופיע בחנות ללא צורך באתר חיצוני. מצד שני מי שלא רוצה לבצע את השינוי פשוט מורידים גרסה אחרונה מאתר apkmirror.

2. לכל אפליקציה שנמצאת בחנות גוגל ניתן לבדוק באיזה מכשירים היא נתמכת במידה והמכשיר הזה לא נתמך לא תוכל להתקין אותה כי לא תופיע בחנות אפליקציות פשוט עבור המכשיר שלך. נכון כאשר אתה מוריד קובץ apk ומנסה להתקין עד כמה שאני יודע תקבל אזהרה שאפליקציה לא נתמכת עד שלא יתאפשר לבצע התקנה. אבל הכי פשוט לבדוק את זה באתר של החנות אפילו במחשב רגיל כאשר נכנסים עם פרופיל גוגל ראה מטה:

[ATTACH=CONFIG]521694[/ATTACH]

אפשר לראות באיזה מכשירים/התקנים האפליקציה תומכת ובאיזה לא. מצד שני אתה מתכוון לגבי הורדה מאתר של apkmirror שם האתר לא יודע איזה מכשירים יש בפרופיל שלך לכן נותן את האפשרויות להורדה לכל סוגי מעבדים כמו שמופיע מטה:

[ATTACH=CONFIG]521695[/ATTACH]

אני מבין שלזה הייתה הכוונה שלך. אז לפני הורדה אתה צודק ששווה לוודא מה מתאים למכשיר שלך. פשוט לי החנות של גוגל התאימה את הגרסה בלי אפשרויות לבחירה.

לגבי סעיף 1, אשמח אם תרשום מה ואיפה שינית בהגדרות של google בשביל לראות טותה בחנות, והאם יש לעדכון השלכות על דברים אחרים

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עשיתי את זה באחד הנסיעות שהייתי בארה"ב מעבודה אבל את אותו תהליך ניתן לבצע גם בארץ בחיבור דרך VPN כמובן. יש המון אתרים שמחלקים כתובות VPN חינמיות לזמן מוגבל שבהלחט מספיק לבצע את השינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מנסה לברר איזה מעבד יש לי ב galaxy s9 plus, כדי לדעת איזה גרסה להוריד כדי שהתוכנה תעבוד בצורה הכי טובה שיש, אבל אני לא מצליח להתאים את סוג המעבד למה שרשום בהורדה בapk mirror, מצרף לינק ל-3 הגרסאות שזמינות להורדה -

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-5-5928-release/

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...