Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב מרעיש בהאצה, כאילו מתאמץ - אאוטלנדר 2015

לימורון
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי אאוטלנדר 2015. לפני חצי שנה עבר טיפול. לאחרונה בכל האצה אני שומעת רעש כאילו משהו נמתח-מתאמץ.. זה בנסיעה אחרי עמידה ברמזור או פשוט תוך כדי נסיעה שלוחצים מעט יותר חזק על הגז. לפעמים זה נשמע כאילו הפכתי לאופנוע....

התיעצתי עם מי שעשה לנו את הטיפול, הסתכל ואמר שזה תושבת מנוע. גם הראה לי שכשמעבירים הילוך איך המנוע זז מין קפיצה כזו ואמר שזה לא סיפור גדול.

מישהו מבין או יש עוד איזה חוות דעת?

ומה אמור להיות המחיר..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקי אם הסלד עולה משמעותית, יכול להיות שהגיר מוריד הילוך וזה ה'רעש' שאתה שומעת - סלד גבוה.

מה עשו בטיפול? אם התעסקו במשהו שקשור לפירוק תושבת - יתכן וקשור לרעידות, אבל לא קשור לרעש נוסף מהמנוע, אלא רעש מויברציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתכן בהחלט תושבת מנוע שלרוב הרעש מזכיר טירטור וויברציה רועשת. מה גם שאם המוסך אומר שזו תושבת ואיבחן תושבת אז כמובן שהחלפתה היא באחריותו שתיפתר הבעיה...רק תבהירי לו זאת לפני ההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה על התשובות,

בעיקרון קראתי קצת בגוגל שכשיש בעיה בתושבת אז יש ממש רעד. אצלי אין רעד רק רעש של מאמץ... לכן אני תוהה אם זה באמת העניין.

והאם תושבת אמרה ללכת בטווח כזה של זמן? פחות מ5 שנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה משהו פשוט כמו בית מסנן אויר שלא סגור הייטב או צינור יניקת אויר עם רזונטור שקצת חופשי.

גש למוסך רציני שיעשה אבחון ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...