Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לרכב הליסינג הבא שלי :מאזדה cx5 מול פיג'ו 3008 וסיטרואן איירקרוסאשמח לדעתכם

eyal k
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים ,

מחליף את רכב הליסינג שלי , הוצעו לי 3 דגמים .

פיגו 3008 1.2 , מאזדה cx 5 , סיטרואן איירקרוס 1.5 דיזל , ביצעתי נסיעת מבחן על שלושתם .

מאזדה הכי מרשימה (עבר מתיחה נוספת בחודשים האחרונים ) והכי מרווחת אך יקרה בשווי שימוש , פיגו הכי יפה מעט קטנה מבפנים (3 ילדים ) , סיטרואן הכי נוחה אך המזגן מאוד בעייתי .

מהי המלצתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על מאזדה, יש שרשור שפתחתי עם התלבטות קצת אחרת אבל היום ביצעתי נסיעת מבחן על הסיטרואן 1.5 דיזל בצהריים ולא חשתי שום בעיה עם המזגן.

אם היה לך מאוד נוח (כמו שלי היה היום)- שווה לבדוק אולי היתה בעיה ספציפית עם הרכב שנסעת עליו.

שים לב שגם הסיטרואן היא הכי מרווחת עם תא מטען משמעותית גדול מהאחרים (ככל שרלוונטי למשפחה גדולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל אחרי נסיעת מבחן?

וכמה אתה מתכוון לנסוע ביום? חודש?

הילדים גדולים? קטנים? דורשים בוסטר? כסא תינוק? משהו?

ביצעתי נסיעת מבחן על כל 3 הדגמים .

3 ילדים 1 מתוכם עם בוסטר

2000 ק"מ בחודש בערך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על מאזדה, יש שרשור שפתחתי עם התלבטות קצת אחרת אבל היום ביצעתי נסיעת מבחן על הסיטרואן 1.5 דיזל בצהריים ולא חשתי שום בעיה עם המזגן.

אם היה לך מאוד נוח (כמו שלי היה היום)- שווה לבדוק אולי היתה בעיה ספציפית עם הרכב שנסעת עליו.

שים לב שגם הסיטרואן היא הכי מרווחת עם תא מטען משמעותית גדול מהאחרים (ככל שרלוונטי למשפחה גדולה).

ואיך הסיטרואן היתה לדעתך ? לא הבינת בבעית מיזוג ? אשנבי המיזוג לא זורקים מספיק אויר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי השבוע שנהגתי ב-3008 של ההורים שלי והמזגן הרגיש פתאום חלש יחסית לשלנו.

בפיג'ו יש שלושה מצבים לפיזור האויר: soft, normal ו-max.

סביר שהמערכת בסיטרואן דומה, לכן יתכן וזו הסיבה לתחושה שהמזגן לא נתן עבודה.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המאזדה מצאה חן בעיניך אז קח אותה ,לדעתי הרכב היחידי מבן השלושה שנותן שאר רוח בין אם בהתנהגות הכביש וההנאה מהנהיגה ,עיצוב תא הנוסעים המתקדם,והעיצוב החיצוני,הוא ה 3008,זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוהבי המזגן על מצב "הכי קר" - LO, שמתי לב שכשמכוונים את הטמפרטורה על LO, התפוקה נמוכה משמעותית מבכיוון ל-14 מעלות, כך שעדיף לכוון על 14 מעלות ולא על LO. (ב-3008, ואולי גם ב-C5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-3008 הכי מרשימה מבחינת נראות גם פנימית גם חיצונית, אחרי נסיעת מבחן הבנתי שהנוחות של הצרפתיות זה לא כמו פעם אבל עדיין נוחות מאחרות. לגבי המרחב הפנימי הוא סביר פלוס ולא הרגשתי צפיפות במיוחד במושב האחורי, תא המטען גדול (520 ל'). לגבי המנוע, נסעתי על 1.5 דיזל וכמו שרשמו פה הוא לא הכי חזק בפתיחות אבל במהירות ביניים לא הרגשתי חולשה כלשהי, המנוע הגיב יופי.

C5 איירקרוס יפה מבחוץ קצת אכזב מבפנים יכול להיות שבגלל שראיתי אותו אחרי ה 3008, לא עשיתי נסיעת מבחן כי הבנתי שמדובר באותו מנוע, רק שכולם פה מדברים על מערכת מתלים אחרת שהיא יותר נוחה. לגבי המרחב הפנימי אכן מרגישים יותר מרווח וגם עניין המושב האחורי שמחולק ל3 כיסאות נפרדים מהווה יתרון.

ה CX5 - ירד אצלי מההתחלה גם בגלל המחיר הגבוה יחסית וגם בגלל צריכת דלק. עם זאת ישבתי ברכב והרגשתי רכב רגיל ושוב פעם יכול להיות בגלל שאהבתי את העיצוב הפנימי של ה-3008.

אני כנראה סוגר השבוע על ה 3008. אבל במקרה שלך הייתי חושב פעמיים בגלל נושא מנוע 1.2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב ליסינג, למה זה כזה משנה לך מה יקרה למנוע ה1.2, מבחינת שימוש, סחיבה וכו.., הוא טוב, ולא חושב שב3 שנים הראשונים שהרכב יהיה אצלו הוא יעשה בעיות, לכן לא חושב שיש מקום לדאגה לגבי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...