דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 27

נושא: התלבטות לרכב הליסינג הבא שלי :מאזדה cx5 מול פיג'ו 3008 וסיטרואן איירקרוסאשמח לדעתכם

חדש בפורום (< 41 הודעות)

התלבטות לרכב הליסינג הבא שלי :מאזדה cx5 מול פיג'ו 3008 וסיטרואן איירקרוסאשמח לדעתכם

צהריים טובים ,
    מחליף את רכב הליסינג שלי , הוצעו לי 3 דגמים .

פיגו 3008 1.2 , מאזדה cx 5 , סיטרואן איירקרוס 1.5 דיזל , ביצעתי נסיעת מבחן על שלושתם .

מאזדה הכי מרשימה (עבר מתיחה נוספת בחודשים האחרונים ) והכי מרווחת אך יקרה בשווי שימוש , פיגו הכי יפה מעט קטנה מבפנים (3 ילדים ) , סיטרואן הכי נוחה אך המזגן מאוד בעייתי .

מהי המלצתכם ?

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות)

בעניין: התלבטות לרכב הליסינג הבא שלי :מאזדה cx5 מול פיג'ו 3008 וסיטרואן איירקרוסאשמח

אתה שואל אחרי נסיעת מבחן?

וכמה אתה מתכוון לנסוע ביום? חודש?

הילדים גדולים? קטנים? דורשים בוסטר? כסא תינוק? משהו?

נהג חדש (> 40 הודעות)

בעניין: התלבטות לרכב הליסינג הבא שלי :מאזדה cx5 מול פיג'ו 3008 וסיטרואן איירקרוסאשמח

לא נסעתי על מאזדה, יש שרשור שפתחתי עם התלבטות קצת אחרת אבל היום ביצעתי נסיעת מבחן על הסיטרואן 1.5 דיזל בצהריים ולא חשתי שום בעיה עם המזגן.

אם היה לך מאוד נוח (כמו שלי היה היום)- שווה לבדוק אולי היתה בעיה ספציפית עם הרכב שנסעת עליו.

שים לב שגם הסיטרואן היא הכי מרווחת עם תא מטען משמעותית גדול מהאחרים (ככל שרלוונטי למשפחה גדולה).

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט wildlands2019 כתב: הצג הודעה
    אתה שואל אחרי נסיעת מבחן?

וכמה אתה מתכוון לנסוע ביום? חודש?

הילדים גדולים? קטנים? דורשים בוסטר? כסא תינוק? משהו?
    ביצעתי נסיעת מבחן על כל 3 הדגמים .
    3 ילדים 1 מתוכם עם בוסטר
    2000 ק"מ בחודש בערך .

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט mikefur כתב: הצג הודעה
    לא נסעתי על מאזדה, יש שרשור שפתחתי עם התלבטות קצת אחרת אבל היום ביצעתי נסיעת מבחן על הסיטרואן 1.5 דיזל בצהריים ולא חשתי שום בעיה עם המזגן.

אם היה לך מאוד נוח (כמו שלי היה היום)- שווה לבדוק אולי היתה בעיה ספציפית עם הרכב שנסעת עליו.

שים לב שגם הסיטרואן היא הכי מרווחת עם תא מטען משמעותית גדול מהאחרים (ככל שרלוונטי למשפחה גדולה).
    ואיך הסיטרואן היתה לדעתך ? לא הבינת בבעית מיזוג ? אשנבי המיזוג לא זורקים מספיק אויר .

נהג חדש (> 40 הודעות)

אני התרשמתי לטובה, לא הרגשתי בעיה עם המיזוג.

מוביל דעה הסימלון של YNV

קרה לי השבוע שנהגתי ב-3008 של ההורים שלי והמזגן הרגיש פתאום חלש יחסית לשלנו.
    בפיג'ו יש שלושה מצבים לפיזור האויר: soft, normal ו-max.

סביר שהמערכת בסיטרואן דומה, לכן יתכן וזו הסיבה לתחושה שהמזגן לא נתן עבודה.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk
    You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.
    W. Churchill

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

משהו לא היה מכוון,ה3008 זה הרכב עם המזגן הכי חזק שיצא לי לנסוע בו,ואני אחד שמדליק מזגן גם בחורף.

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

בליסינג הייתי בוחר בסיטרואן דיזל שלטעמי נותן תמורה הכי טובה לכסף. אני לא הרגשתי בעיה במזגן שלה.

11. חבר הפורום הבא הודה לmeir_gi על ההודעה המועילה הזאת:

אם המאזדה מצאה חן בעיניך אז קח אותה ,לדעתי הרכב היחידי מבן השלושה שנותן שאר רוח בין אם בהתנהגות הכביש וההנאה מהנהיגה ,עיצוב תא הנוסעים המתקדם,והעיצוב החיצוני,הוא ה 3008,זו דעתי.

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של feel

ציטוט eyal k כתב: הצג הודעה
    סיטרואן הכי נוחה אך המזגן מאוד בעייתי .

מהי המלצתכם ?
    מה הייתה בעיה עם המזגן?

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של TDI

לאוהבי המזגן על מצב "הכי קר" - LO, שמתי לב שכשמכוונים את הטמפרטורה על LO, התפוקה נמוכה משמעותית מבכיוון ל-14 מעלות, כך שעדיף לכוון על 14 מעלות ולא על LO. (ב-3008, ואולי גם ב-C5)

אני מכוון ב3008 תמיד על LO בשני הצדדים והמזגן מקפיא גם אם הרכב עמד בשמש.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ה-3008 הכי מרשימה מבחינת נראות גם פנימית גם חיצונית, אחרי נסיעת מבחן הבנתי שהנוחות של הצרפתיות זה לא כמו פעם אבל עדיין נוחות מאחרות. לגבי המרחב הפנימי הוא סביר פלוס ולא הרגשתי צפיפות במיוחד במושב האחורי, תא המטען גדול (520 ל'). לגבי המנוע, נסעתי על 1.5 דיזל וכמו שרשמו פה הוא לא הכי חזק בפתיחות אבל במהירות ביניים לא הרגשתי חולשה כלשהי, המנוע הגיב יופי.

C5 איירקרוס יפה מבחוץ קצת אכזב מבפנים יכול להיות שבגלל שראיתי אותו אחרי ה 3008, לא עשיתי נסיעת מבחן כי הבנתי שמדובר באותו מנוע, רק שכולם פה מדברים על מערכת מתלים אחרת שהיא יותר נוחה. לגבי המרחב הפנימי אכן מרגישים יותר מרווח וגם עניין המושב האחורי שמחולק ל3 כיסאות נפרדים מהווה יתרון.

ה CX5 - ירד אצלי מההתחלה גם בגלל המחיר הגבוה יחסית וגם בגלל צריכת דלק. עם זאת ישבתי ברכב והרגשתי רכב רגיל ושוב פעם יכול להיות בגלל שאהבתי את העיצוב הפנימי של ה-3008.

אני כנראה סוגר השבוע על ה 3008. אבל במקרה שלך הייתי חושב פעמיים בגלל נושא מנוע 1.2.

17. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג צעיר (> 150 הודעות)

זה רכב ליסינג, למה זה כזה משנה לך מה יקרה למנוע ה1.2, מבחינת שימוש, סחיבה וכו.., הוא טוב, ולא חושב שב3 שנים הראשונים שהרכב יהיה אצלו הוא יעשה בעיות, לכן לא חושב שיש מקום לדאגה לגבי זה.

דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. cx5 מול 3008
    By litalr in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 23/03/18, 8:51
  2. תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 05/02/18, 11:07
  3. פיג'ו 3008 או מאזדה CX5 התלבטות כלכלית?
    By dani-ella in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02/08/16, 8:37
  4. מאזדה CX5 מול פיג'ו 3008
    By דרור 9040 in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 33
    הודעה אחרונה: 03/06/12, 1:50

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות