Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי הגה מומלץ לספלאש?

aharon100
שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המרבד האדום\חום (מעור מלאכותי?) שמונח מתחת לחלון ומכסה את ה"גג" של לוח המחוונים.

כרית האויר של הנוסע נפתחת מתוך החלק הימני של אותו מכסה פלסטיק , (תראה שם את הכיתוב SRS airbag, שמתריע בפניך על כך ומזהיר אותך ל לחסום את הכרית). אם מונח שם חפץ כלשהו הוא יוטח בפני הנוסע - זה יכול להיות טלפון שמותקן על השמשה, בובה, ובמקרה שלך - אותו מרבד.וכיוון שכרית האויר אינה אלא פצצה זעירה הדובה הזה יוטח בך או בשכנך במהירות של מאות קמ"ש.

למען בטיחותך - סלק את הדבר הזה. הוא מסכן את חייך.

אני מקווה מאד שאתה לא מושיב תינוק או ילד במושב הקדמי שלידך. כרת האויר יכולה להרוג אותם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני כמובן יודע איפה הכריות אוויר ממוקמות. ואני שוב מסביר שהשטיח נתפר בהתאמה אישית לרכב עם תפרים לאורך שמפצלים אותו ל2 על מנת לא להפריע לכרית האוויר.

לגבי סיכון - כמו שאמרת בכל דבר יש סיכון, גם בעט שנמצא בקונסולה ויכול לדקור אותך בתאונה, מתקן טלפון על השמשה או פתח המזגן, דיבורית שקדחו בדשבורד כדי לחבר אןתה וכו וכו. אני פשוט משתדל מראש למנוע תאונות וטפו טפו, כמעט עשור בלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מה שלא למדת בנושא מכתיבתם של חברי הפורום

מאז הצטרפותך ל- carsforum לפני למעלה מ- 6 שנים.

לא אצליח ללמד אותך על רגל אחת מעל דפי הפורום.

אתה מוזמן ללמוד את תחום החומרים בהם עושים שימוש בכלי הרכב

התקנים בפניהם יצרני המכוניות חייבים לעמוד.

לצורך כך אתה יכול להיעזר בגוגל או בחברי הפורם.

בינתיים סע בזהירות ובבטיחות ותשתדל להימנע

בשימוש בתוך הרכב בחומרים שאינם עומדים בתקנים

מאחר ואינם נדרשים לעמוד בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה מאד שאתה לא מושיב תינוק או ילד במושב הקדמי שלידך. כרת האויר יכולה להרוג אותם.

נכון

ולכן כשמושיבים תינוק או ילד, מבטלים את כרית האוויר. (מומלץ להושיב תינוק במושב האחורי, אבל זה ממש סטייה מהשרשור)

אלי, החבר'ה כאן צודקים. גם כיסוי לדשבורד וגם כיסויים למושבים ש"משאירים פתח לכרית האוויר", הם לא בטיחותיים. מי כמוך יודע שבפיתוח ובייצור כלי רכב מושקעים כסף וזמן רב, כריות האוויר שבדשבורד או בצידי המושב הם נפצים שנפתחים ב300 קמ"ש, ועם כל הכבוד, כיסוי שעולה כמה מאות שקלים, וגם ה"יקרים" של הדר רוזן, לא מסוגלים להיות מותאמים ב100 אחוז לכרית האוויר, ותאמין לי שבמקרה חירום אתה לא רוצה להתפשר על פחות ממאה אחוז.

בסוף אתה תחליט מה שתחליט, למרות זאת אני ממליץ לך להקשיב לחבר'ה פה.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב שכל פעם שיש נושא על אביזרים מיותרים ומסוכנים לרכב. מגיע איזה חכמולוג שחושב "שהכיסוי שנתפר במיוחד לרכב" שעלה לו 200 שקל בארץ או 20 דולר מסין הוא בטיחותי.

אתה באמת ובתמימות ממשיך לכתוב פה ללא הפסקה את הקשקוש הזה שהשטיח הזה שמכסה את פתחי כריות האוויר שלך הוא בטיחותי? רכבים בעלי תקני בטיחות עוברים מבחנים במיליארדי דולרים בשביל לקבל תקני בטיחות ואתה ממשיך לטעון שהשטיחון המעפן הזה בטיחותי ב100%?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי לסבר את האוזן (או העין) - לרכב שלי היה ריקול בגלל בעיה בתפרים של ריפוד המושב, שהפריעו לפתיחת כרית האויר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי לסבר את האוזן (או העין) - לרכב שלי היה ריקול בגלל בעיה בתפרים של ריפוד המושב, שהפריעו לפתיחת כרית האויר.

תפסיק לכתוב שטויות. הבן אדם אומר לך שבאייבי כתבו לו שהשטיחון הזה מתאים לכריות אוויר אז הוא מתאים לכריות אוויר. תפסיק לנפנף פה בריקולים, תקנים וההנדסות שלך. הסיני מאייבי או הפקידה בשכר מינימום בהדר רוזן יודע יותר טוב ממהנדסי הרכב שרשמו בכל ספר רכב לא לכסות את פתחי כריות האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לנהל דיון בוולגריות, בכל זאת.

לגבי המושבים,שוב, אין לי בכלל כריות אוויר שם.

לגבי ילד או תינוק - לא מושיב שם, אלא רק מאחור.

הכיסוי לא נתפר באיביי אלא בארץ

ובכל זאת שכנעתם אותי ואוריד אותו.

אגב אסור לכתוב פה את המילה 'שטויות', זה גורר אזהרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לכתוב שטויות. הבן אדם אומר לך שבאייבי כתבו לו שהשטיחון הזה מתאים לכריות אוויר אז הוא מתאים לכריות אוויר. תפסיק לנפנף פה בריקולים, תקנים וההנדסות שלך. הסיני מאייבי או הפקידה בשכר מינימום בהדר רוזן יודע יותר טוב ממהנדסי הרכב שרשמו בכל ספר רכב לא לכסות את פתחי כריות האוויר.

אוי. יש כאן חוסר התאמה בין היוזר לתוכן. :conf::conf:

.

.

.

.

(אל דאגה. הבנתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בכל זאת עדיין, לא הבנתי איך כרית אויר ב300 קמש תעיף קיבינימט את התפר בדשבורד אבל כיסוי של 30 גרם שמונח שם (לא מודבק) יחסום אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדש בורד שלך בנוי בצורה הנדסית מדוייקת להתפרק בזווית והצורה הנכונה כדי להפתח במהירות המקסימלית ובכיוון הנכון על מנת לשמור על בטיחותך.

בכל דגש חדש של מכונית מודרנית מחלקות שלמות של מהנדסים עובדים על חלקי הבטיחות שעוברים אלפי בדיקות כדי להפתח בזמן האופטימלי ביותר.

כל שכבה מיותרת שהמהנדסים לא יכלו לקחת בחשבון (ולכן רשום בספר רכב שלא ליצור אותה) מסכנת את כל העבודה הקשה שלהם בשעת הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי - הדבר הראשון שבו פוגשת כרית האויר כאשר היא מתפוצצת הוא מכסה הפלסטיק. הכרית מתוכננת להפתח כך שהפלסטיק הזה יעוף למעלה ולא יפגע בפנים של הנוסע. אם אתה מניח עליו משהו הוא יוסט מהמסלון המתוכנן ועלול לפצוע את הנוסע. וזה בלי להביא בחשבון את המסלול הלא ידוע של הסמרטוט עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, החכמתי.

אין אצלי כיסוי פלסטיקס הדשבורד כולו עשוי מחומר רך כלשהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא לו יוסי.

"פלסטיק" זו הגדרה כוללנית מאד לשורה ארוכה של חומרים שיש להם מהמשותף אבל יש ביניהם הבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי, ובכל זאת אני מכיר בעובדה שברכבים רבים יש מין קופסה שעליה כתוב airbag והיא משתלבת בדשבורד. אצלי הוא נראה אותו דבר לכל חלקיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...