Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם שוטפים בבניין משותף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עובר מחר לבניין משותף לראשונה [בהרצליה]

יש לי חניה פרטית בטאבו מתחת לעמודים והמרפסת שלי, קומה שלישית - בדיוק מעל החניה

מבחינה לוגיסטית אין שום בעיה להוריד צינור לרכב

השאלה איך הדבר מתקבל? פותחים עיניים?

חייתי בבתים פרטיים מחוץ למרכז עד היום שם שטפתי בחניה פרטית סגורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם המרפסת נמצאת בקו ישיר אל עבר החנייה שלך, אפילו הייתי מגדיל ועושה העברת צינור מים + חשמל אל עבר החניה, בצורה יפה לאורך קווי קיר הבניין, גם יראה מקצועי וגם תהיה לך גישה למים וחשמל בצורה נוחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גר בבניין משותף, ומשתמש בברז מים של החדר זבל. לא נתקל בשום בעיה. (עושה את זה כבר כמה שנים)

(לא שוטף בשבת כדי לא לעורר את רגשותיהם של מי ששומר אם בכלל יש כאלה בבניין שבו אני גר)

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטף עם גרניק נטען של קרשר.

פתרון מעולה אבל עולה לא מעט כסף.

בפייסבוק נתקלתי בפוסט של בחורה שגרה בבניין משותף והיא שטפה עם צינור.

בזמן השטיפה בא אליה פקח ורצה לרשום לה דוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה לא חוקי לשטוף עם צינור... האכיפה על זה קטנה עד לא קיימת.

בסופו של יום אני מעדיף לקבל דוח אחד מפקח מאשר לעורר אנטגוניזם מהשכנים החדשים שלי [גרניק - חוקי - עושה רעש]

אין לי בעיה גם פשוט למלא דליים עם הצינור שאוריד מהמרפסת ולא לשטוף ישירות - זה חוקי

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אצלנו בבניין יש ברז עם צינור בחניה בשביל להשקות את הגינה המשותפת ולשטוף את הרכבים. הסידור הזה כמובן בהסכמת כל הדיירים. הבעיה היחידה עם זה היא שלפעמים מניאקים נכנסים לנו לחניה כדי לשטוף את הטוסטוסים שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שצינור מהבית *שלך* יפריע למישהו? מקסימום תעשה את זה בשעות שפחות יש תנועה בבניין, נגיד שישי אחה"צ או משהו כזה.

אני שוטף בחנייה הפרטית עם דליים ומים מהברז בחדר האשפה. השאלה במקרה הזה היא כמובן אם לא מפריע להם שאני משתמש במים "משותפים" - בינתיים איש לא בא בטענות

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשתוף את הרכב שלך על חשבון המים המשותפים של הבניין צריך להיות בהסכמת הועד וכל הדיירים. במים שהם שלך - כרצונך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה בעיה בשטיפה עם דלי. אני שוטף את המכונית שלי עם דלי מים. לרוב משתמש בלא יותר מ-12 ליטר מים.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה לא חוקי לשטוף עם צינור... האכיפה על זה קטנה עד לא קיימת.

בסופו של יום אני מעדיף לקבל דוח אחד מפקח מאשר לעורר אנטגוניזם מהשכנים החדשים שלי [גרניק - חוקי - עושה רעש]

אין לי בעיה גם פשוט למלא דליים עם הצינור שאוריד מהמרפסת ולא לשטוף ישירות - זה חוקי

אתה בטוח?

לא בדקתי את החוק, אבל למה שצינור מהבית הפרטי שלך יפריע למישהו בבניין, בהנחה שזה לשימוש פרטי וסביר?

במקום לקחת דלי, מאמין שזה הרבה יותר נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה חוק של המדינה לחיסכון במים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטף עם גרניק נטען של קרשר.

פתרון מעולה אבל עולה לא מעט כסף.

אם מישהו מעוניין ,אני מוכר את שלי מחוסר שימוש. במצב טוב כמובן :)

להוריד צינור מים מקומה 3 זה רעיון לא הכי הכי (תאר לך שמשהו מתנתק וכל הדירה שלך מוצפת חס וחלילה..)

ממליץ לך לבדוק את האופציה לחבר ברז לקו מים שהולך לדירה שלך (ובמיוחד אם הוא בצד של החניה).

מניסיון - עובד אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברז לבניין.

אם יפריע למישהו שאני משתמש בצינור פשוט אשתמש בו למלא דלי, אם כי קשה לי להאמין שזה יפריע למישהו.

הרכב יהיה בחניה תת קרקעית בשעות העבודה ומתחת לעמודים בבית - כלומר לא יהיה מלוכלך מדי בשום שלב [משמע prewash לא יהיה הכרחי]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...