Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם שוטפים בבניין משותף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
בדיוק כמוני. גם אני קומה רביעית, ללא מעלית, יורד עם דליים. לא נוגע במים של הבניין ואשמח להסדר כזה, מוכן לשלם כדי להשתמש במים ואפילו חשמל של הבניין, אבל אין איך לעשות את זה.
סגור עם וועד הבית שאתה נותן 100 ש"ח יותר בחודש, כמובן בהסכמת כל הדיירים. ככל שיש יותר דיירים בבניין, זה יותר מסובך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה? 100 שקל?

מחיר קוב מים הוא 13.15 שח בתעריף הכי יקר.

קוב מים זה 1000 ליטר או כ 80 דליים של 12 ליטר.

אתה מציע לו לשלם עבור כמעט 8 קוב, שהם כ 600 דליי מים בחודש...

הגינות צריכה להיות לשני הצדדים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כן, 100 שקל זה הרבה ביחס לעלות האמיתית של המים. אבל גם ככה כאן זו חברת ניהול ולא וועד בניין "מקומי".

גם אם כל החברים שלי יגיעו לשטוף, לא אגיע ל 600 דליים בחודש....

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה על מים, חשמל, ועל הרשות לעשות את זה בחניון המשותף. אולי זה באמת יותר מדי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוטף פעם בכמה שבועות, 2 דליים או מקסימום 3. השכנים מעולם לא העירו לי, וזה כמובן תן וקח, להרבה מהזקנים אני עוזר עם הרכב או תחזוקה בבית כשצריך. ובלי קשר אין אצלי יותר מדי שכנים צרי עין.

לדעתי להתייחס לזה כ'שימוש מכסף משותף' הוא מוגזם. מדובר בכמה אגורות שבטלות בשישים. כמו להתחשבן על חשמל של המעלית לדייר שיש לו 8 ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מעוניין ,אני מוכר את שלי מחוסר שימוש. במצב טוב כמובן :)

להוריד צינור מים מקומה 3 זה רעיון לא הכי הכי (תאר לך שמשהו מתנתק וכל הדירה שלך מוצפת חס וחלילה..)

ממליץ לך לבדוק את האופציה לחבר ברז לקו מים שהולך לדירה שלך (ובמיוחד אם הוא בצד של החניה).

מניסיון - עובד אחלה.

רלוונטי? מה המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש בגוגל הביא אותי לכתבה הזאת: "שטיפת רכב יקרה: קנס של 730 שקל לתושב ששטף את רכבו":

https://www.hashikma-rishon.co.il/news/23027

אם נדלג על האלימות ונטו על חוקיות השטיפה בחניה, מסתבר שיש חוק עזר עירוני נגד שטיפת רכב:

"שפיכת מים או נוזלים אחרים שאינם מי גשם לרחוב, מחויבים בקנס של 730 שקל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדו"ח קיבל לדעתי בגלל שטיפה עם צינור ולא בגלל ששפך מים, שהרי אחרת האם לא אמורים בעלי רכב לשטוף עצמית את רכבם ורק ללכת ולפרנס מכוני שטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי ובדקתי.

חוקי עזר לראשון לציון (שמירת הסדר והניקיון), סעיף 8 (ה):

"לא ירחץ אדם רכב ברחוב".

הזייה. אז איפה ירחץ?? אצלו בבית??

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם יש לדיירי הבניין חנייה פרטית - אני זורם איתך. אבל אם אין לבניין חנייה כזו? מה זה חוק העזר המטומטם הזה?

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור עם צינור.מותר עם דליים. אני שוטף הרבה בחניונים ריקים למיניהם. וגם שוטרים ראו ועברו לידי ואף אחד לו העיר לי.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...