Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז אחרי ששיגעתי אתכם עם עשרות שרשורים התחדשתי ב...

aharon100
שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי... אחרי עשרות שרשורים התחדשתי באוטו בזכותכם (= תודה לכולם על היעוץ מצטער על הבלגן אבל לאדם שקונה אוטו בפעם הראשונה זה בין הדברים הכי קשים ומסובכים שיש.

קודם כל למצוא אוטו זה פשוט גיהינום, כל אוטו טוב, נחטף תוך דקות, למה? כי מתקשרים וקובעים עם המוכר ואז הוא מסרב לפגוש אותך.

אז ישבתי במשך חודשים על יד 2 ו פייסבוק וכל חצי שעה חיפשתי מחדש! אבל או שאוטו עבר תאונה (מה שלא צוין במודעה כמובן) או שהיו כל מיני דברים שהורידו אותי ממנו, הרכבים הממש טובים? איכשהו פספסתי אותם שוב ושוב, הגעתי למצב של יאוש טוטאלי.

בקיצור נסעתי לראות אוטו, עם מלא מעיכות(מה שלא רואים בתמונות כמובן) והאדם אפילו לא טרח להגיד לי שהוחלף מנוע למרות ששאלתי אותו כמה וכמה פעמים אם יש משהו לא בסדר באוטו לפני שאני מטריח את עצמי לעיר אחרת.

עד ש... הגעתי לאוטו שקניתי, ואיכשהו יצא שהייתי ראשון קבעתי איתם והאוטו היה יותר טוב ממה שחשבתי, מרוב יאוש ותשישות מהחיפוש כבר הייתי מוכן להתפשר הרבה העיקר לא להמשיך לחפש.

ועכשיו לעניין המרכזי.... מדובר בסוזוקי ספלאש 2011 עם כ80,000 ק"מ מטופל ממש טוב, אני עדיין צריך להתרגל לצורה שבה הוא נוסע לעומת המאזדה ולתנוחת ישיבה הגבוהה אבל חוץ מזה אני ממש מרוצה.

בקיצור תודה רבה לכולם על העזרה, בלעדיכם זה היה ממש קשה! ואני מאחל לכולם למצוא רכב במהרה ולצאת מכל הגיהינום הזה של שוק היד שניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ואני מקווה שאתה נוסע רק במישור :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אהרון!

חבר מצא לחברה שלו רכב כזה עם נתונים די דומים. גם הם מרוצים מאוד.

סע בדרכים טובות ומישוריות :)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!!!

לגבי הספייס סטאר... האמת שמה שהכריע לטובת הספלאש היא תנוחת הישיבה הגבוהה, והוא מרגיש טיפה פחות "מיני" מהספייס סטאר והמיקרה, פלוס המנוע הוא 94 כ"ס ככה שזה תמיד טוב שיש קצת יותר כוח בעליות, כביש מהיר וכו. בנוסף לזה מיקרה או ספייס סטאר משנתון טוב עם ק"מ נורמלי קשב למצוא. כבר לא היה משנה לי כ"כ איזה רכב הייתי קופץ על הנורמלי הראשון שהייתי מוצא כי הייתי כבר מותש נפשית מכל תהליך החיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לאחרים מעלה, אאחל לך לנסוע בדרכים הרריות ומפותלות ;)

רכישה מעולה, אוטו אמין וטוב.

יכול להגיד מניסיון שזה לא רעיון כל כך טוב :)

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי סחיבתיות?

Polo 9N 1.4

בעליות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...