Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה error workshop

Outstanding
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא סיאט איביזה אוטומט TSI,שנת 2017 (צורה ישנה)17000קילומטר.קפצה לי ההתראה הזאת :

error workshop leave vehicle only when selector lever is in position p

לשתי שניות הצלחתי לקרוא אבל לא לצלם, פעמים היום ולפני חודשיים ,זה קרה לי רק פעמים ולא חזרה במהלך החודשיים האלה אבל לפי חפירה שעשית על הנושא הבנתי שמדובר בחיישן ידית הילוכים.

עכשיו נגמרה האחריות ביוני(מצחיק שקרה בידוק חודש לאחר שנגמרה האחריות),מה הייתם מציעים לי ?לעשות איך להתנהל מול המוסך או ישר לפנות לצמפיון?אשמח לקבל עצות...

דרך אגב עדיין לא ניגשתי למוסך.

איך זה הגיוני שכמעט לכל רכב בכל הקונצרן יש את התקלה הזאת ואין ריקול ?אמינות אפס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ פה חיפוש על בורר ידית הילוכים בפולקסוואגן. יש צילום מסך עם התקלה שתוכל להראות למוסך.

לגבי הטענה על אמינות: אלו שקוראים פה בפורום וקונים איביזה כזו , עושים זאת למרות האמינות.

ריקול יוצא רק לבעיית בטיחות. זו לא תקלה מסוכנת. אולי בעתיד תהיה תביעה ייצוגית בנושא, כמו שקרה עם המצמדים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אני יודע שמתארגנת תביעה יצוגית גם בנושא זה.... פנו אלי לאחרונה בנידון בהתייחס לגולף שהיתה ברשותיץ

היי, אני תקוע עם הבעיה הזו גם לאחר שהחליפו באחריות. המוסך עושה עלי שרירים. אני מעוניין להצטרף לתביעה. אפשר בבקשה עוד מידע?

הם מנסים לסחוט ממני 2000 שח למרות שהם כבר תיקנו את התקלה בתוך האחריות, זה פשוט חזר. יש להם בעיה והם זורקים את זה על הלקוחות. הרכב שלי חדש.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...