Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 0 ק"מ: יונדאי איוניק או מאזדה 3

ototoototo
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איוניק, חסכונית יותר , מאובזרת יותר בטיחותית ומציעה תא מטען גדול יותר.

מאזדה 3 (מניח מנוע 2.0) , ביצועים עדיפים , פנים איכותי יותר , מהנה יותר לנהיגה. יוחלף בדגם חדש בחצי שנה הקרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 שאלות:

במה האיוניק מאובזרת יותר?

למה אתה חושב שהיא בטיחותית יותר?

לפי מבחני היורו N קאפ, זה לא נראה כך, בנוסף לזה בדגם הנוכחי יש גם תיקון סטיה אקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיוניק מאובזרת יותר מהמזדה, האיוניק זה אחד הרכבים היותר מאובזרים היום בקטגוריה... מה שכן, ואתה יכול להיות רגוע, שבפתיחות בין רמזורים, המזדה תיקח...

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתיחות ממש לא מעניין אותי, זה משהו שבודקים בהתחלה וזהו, ואם שמתה לב, אני לא מתווכח, אני שואל כי אני אמור לקבל רכב מהעבודה בקרוב וכנראה אחת האפשרויות תהיה איוניק,

לכן רוצה לדעת מה יש באיוניק שאין ב3, למשל חסכון לא יתרון מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשים אותה בסלון, אמכור אותה, אין לי 2 מקומות חניה, חוזר לשאלה שלי, איזה אבזור יש באיוניק שאין ב3 (כמובן הנוכחית, כי לגבי החדשה לא חושב שזה עדיין סגור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיוניק יש התרעה על רכב בשטח מת ורכב חוצה מאחור (ברמת הגימור הגבוהה) , בקרת שיוט אדפטיבית ,תיקון סטייה מנתיב כסטנדרט ולא רק ברמת הגימור הגבוהה, בלם יד חשמלי.

כמו הוכרזה תחילת השיווק של מתיחת הפנים של האיוניק לחודש הבא, והמפרט טרם עודכן באתר היבואן.

וכפי שבטח שמת לב ,פותש ביקש לדעת מה יתרונות וחסרונות ואחד היתרונות הבולטים של האיוניק ואחת הסיבות למה היא פופלרית כל כך בציי רכב וליסינג, היא צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...