Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נוזל קירור סוברו פורסטר 2009

poratnir
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הגיע זמן להחליף מים , כרגע ברכב מים ירוקים וראיתי המלצות להשתמש במים מקוריים או מים של וולוליין asian.

שאלתי האם כדאי לבצע פלאשינג למערכת ואיך לנקז את הרדיאטור חימום גם כן.

כמו כן לא ראיתי בחנויות zerex כחול שמתאים על פי האתר של וולוליין לסוברו.

מאחר להרכב אינו חדש אני חושב ללכת על נוזל איכותי חליפי,

כמה ליטר צריך לשים. מלאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הטוענים שאפשר לשים מים חלופיים שעונים על הדרישות, לפי מה שאני קורא בחו"ל (אני עם פורסטר גם) נאמר שם לשים רק מקורי.

המקורי יש שני סוגים הירוקים שמייצרים ע"י פז, ולונג לייף הכחולים שעולים כפול שניהם טובים.

מבחינת החלפת מים אם אתה שואל אותי תרוקן מכל מקום אפשרי כולל בלוק ורדיאטור חימום תשטוף הכל ותמלא חדש ואחר כך תוציא אוויר מהמערכת כמו שצריך,יש פה מדריך שהעלתי בכמה דיונים לחפש ותעבוד לפיו.

צריך בערך 6-7 ליטר מים כשהכל מוחלף.

Sent from...somewhere

עריכה אחרונה על ידי moshe_levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הטוענים שאפשר לשים מים חלופיים שעונים על הדרישות, לפי מה שאני קורא בחו"ל (אני עם פורסטר גם) נאמר שם לשים רק מקורי.

המקורי יש שני סוגים הירוקים שמייצרים ע"י פז, ולונג לייף הכחולים שעולים כפול שניהם טובים.

מבחינת החלפת מים אם אתה שואל אותי תרוקן מכל מקום אפשרי כולל בלוק ורדיאטור חימום תשטוף הכל ותמלא חדש ואחר כך תוציא אוויר מהמערכת כמו שצריך,יש פה מדריך שהעלתי בכמה דיונים לחפש ותעבוד לפיו.

צריך בערך 6-7 ליטר מים כשהכל מוחלף.

Sent from...somewhere

לא מוצא את המדריך,רוצה לעשות את התהליך עם קיה פורטה 2011,

יש מצב לשלוח קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדריך הוא לסובארו בלבד, קיה אני חושב ויתקנו אותי פה המומחים יותר לא דורש תהליך מיוחד.

https://strongforsubaru.com/resources/subaru-coolant-bleeding/

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב היצרנים עומדים בתקן לעיל

מישהו מכיר את חברת Bendix?

או zerex g48 לא מוגדר באתר לסוברו אבל אמרו לי שלא מביאים את הasian הכחול לארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

אז מעדכן לטובת הבאים שיתקלו בקושיה,

נוזל zerex asian הינו נוזל תחליפי מאושר ליפניות ולסוברו בפרט, הנוזל מגיע בשני צבעים כחול ואדום התרכובת הכימית זהה לחלוטין והצבע מטרתו להישאר בצבע של היצרן.

מאחר ולא מצאתי בארץ כחול , כנראה שלא מייבאים, אז בחרתי באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכחול זה הלונג לייף (long life) וזה כביכול הם מתחילים לשים משנת 2009 למרות שזה אותו מנועים בדיוק כמו בשנים שלפני ואמור להחזיק יותר בין החלפה להחלפה,ועולה כפול מהירוק.

הנוזל ה"רגיל" הוא צבע ירוק ולא אדום.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי במקרה של הנוזל הנ''ל אדום וכחול זהים בתכונות, ולכל האדום שקול לכחול.

הצבע למעשה נועד כדי להתאים לדרישות יצרן הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...