Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיג'ו 508

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה יותר מדי זמן שלא הצלחתי להפוך את בליל המחשבות שלי אודות נסיעת המבחן שלי בפיג'ו 508 למילים, החלטתי פשוט לשים את המילים על ה"דף" כמו שהן, ולתת לכם להחליט איפה הביקורת הטובה, איפה הרעה, ואיפה סתם הפלגתי למחוזות הביזאר. לפחות בסוף יצא משהו.

MAIN-פיגו-508-2019.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהחלט נראית מעולה. מסכים להערה בנוגע למנוע: משהו קצת יותר גדול לדעתי היה מצליח למשוך קצת (קצת!) מכירות

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא וגם לראות את הרכב על הכביש (בפעם היחידה שראיתי...).

אני חושב שבטווח המחיר הזה הוא לא מתחרה בטוסון ודומיו אלא כבר בסדרה 3, A4 וכדומה, ושם - יש לו בעיה קשה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, מהממת ברמות.

ממש מבאס שלא משווקים אותן מעבר לאוקיינוס, יש לפג׳ו ליינאפ מאוד מוצלח בשנים האחרונות.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מהמם עיצובית ללא ספק. אכן לדאבוני כנראה שלא נזכה לראות הרבה ממנו בכביש וחבל, כי חסרות מכוניות עם תעוזה שכזו בכביש ששוברות את הסטנדרט ומציגות הגשה שונה מיוחדת ויפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יותר מסתדר לי עם הדיזל 2 ליטר הבשרני.

גם ככה הוא לא יהיה להיט מכירות, אז לפחות שגם בגזרת ההנעה יהיה מיוחד

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תהייה, בסיכום נרשם " ואם תבחרו בה על פני כל ג'יפון שעולה כמוה, תקבלו הרבה יותר בכל הפרמטרים - חוץ ממרווח ראש... יותר כח, יותר יציבות, יותר נוחות, יותר התנהגות."

דומני שקרובת המשפחה שעונה לקריטריון הג'יפון מבית DS מתומחרת בגרסת הבסיס (המאוד מאובזרת ואיכותית להבנתי הדלה) באיזור מאוד דומה, האם המשפט לעיל נכון גם לגביה על אף שהיא ממוצבת במשפחה כרכב ומותג פרימיום וה-508 לא לגמרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה בשחור מט בחניה ולרגע חשבתי הנה מוסטנג חדשה עם 4 דלתות

https://www.automobiledimension.com/models/ford/mustang-2018

עדיין גונבת מבטים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מצוין. ייתכן שעם מנוע גדול יותר תהיה יותר אטרקטיבית, במכונית ממותג עממי מהסוג הזה אנשים יצפו לקבל יותר.

לא ראיתי שיש מובילאיי אז אני מניח שקיימות מערכות בטיחות כלשהן, איך היית מגדיר את אבזור הבטיחות? מינימלי/ממוצע/מקיף?

לגבי המשטחים המבריקים, לא נתקלת בסינוור מהשמש? למרות שאני מניח שהוא שולי ביחס לתמורה שהרכב מציע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הפלאג אין (שכבר יצא לי לשבת בה) תהיה מעניינת. חבל רק שהיא תגיע לאחר שהמס על פלאג-אין היבריד יעלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות היא לא כזה נראית טוב,נחכה לראות אותה במציאות.

כשראיתי אותה חשבתי על הג'וליה,יצרן בונה רכב מיוחד ודוחף לו תג מחיר שלאיורד מזה של מותג פרמיום,רק שפה הטוויסט קצת שונה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה ונשמעת מדוייקת, הרכב אכן יפיפה ונראה טוב

אבל משום מה גם לו היה לי את המרשרשים זמינים לא עושה חשק לקנות אותה, רק סתם לבהות בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה כמובן מועד לכשלון מסיבה נוספת והיא הסמל הזה של האריה, לא הולך הדבר הזה, ודאי לא באוטו ששאר הסיבות לחוסר האטרקטיביות שלו, נימנו למעלה. האמת היא שלפחות לטעמי ההצלחה היחסית של ה 3008 מפתיעה עד כמעט בלתי מובנת בהתחשב בסנטימנט העמוק כלפי המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...