Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיג'ו 508

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפה זו לא באמת אינדיקציה לשום דבר. העיר הזו היא אולם תצוגה אחד גדול. כמות הרכבי M למשל שתראה שם לא תמצא בשום מקום אחר.

אין רכב אחד חדש על הכביש שיוצא לי להיתקל בו לפני שחבר שגר שם ראה קודם :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוטטתי היום באולם תצוגה, התענינות תקופתית בגלל מבצע "חבר", מי יודע אולי הפעם כן. בכל מקרה ה 508 הזה אוטו מרהיב לא פחות, גם בחוץ, הרבה יותר בפנים. אם רק היה לו איזה סמל של טויוטה על הגריל, כן ג'יפים לא ג'יפים, הוא היה עף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקאמרי נראת יותר טוב,

ראיתי כבר שתיים 508 על הכביש אחת לבנה והשניה אדומה, היא יפה, אך יש בה משהו קצת מוזר, נראה לי ארוך מדי, הקאמרי נראת לי יותר מרשימה,

לא יודע למה, פשוט עד כמה שהעיצוב הדומה הזה בינה לבין ה3008 מתבסס על אותם עקרונות, ה3008 הרבה יותר יפה, ואני גם לא התלהבתי מה5008 כל כך כמו שכן ב3008, יכול להיות בגלל שהיא ארוכה מדי, שוב לא שהן מכוערות, אך לא נפלתי מהעיצוב במציאות למעת מה3008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להבין מה בדיוק דומה בעיצוב ה 508 וה 3008 ונכשלתי, ה 3008 אוטו יפה, אבל קופסתי בעיצובו, ה 508 מגיע ממקום שונה לגמרי, נמוך ארוך וחד, עם גג משתפל ומראה כללי של מכונית קופה מוארכת. הקאמרי החדשה היא בהחלט מכונית נאה, אבל אין בה שום דבר מסובב ראשים, קוים נעימים, חלונות גדולים ביחס ( וזה יופי ) וזהו פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם. הקאמרו מכונית נאה אמנם, אבל פיהוק עיצובי בהשוואה ל508.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי בגדול היא שהקאמרי בתמונות לא יפה ומרשימה כמו במציאות,

וה508 בדייוק ההפך, היא כן מכונית יפה, אך בתמונות נראת הרבה יותר מרשימה מבמציאות, יכול להיות שהדגמים שראיתי פשוטים מדי או שהצבע פשוט לא מתאים לה.

למרות שאני תמיד מתחבר יותר למנהלים ומשפחתיות מאשר ג'יפונים, אך כאן הג'יפון יצא להם יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה טעם אישי.ה 508 שראיתי בשחור מט היתה ברג'יט ברדו מ 1960 . יפיפייה אמיתית. גנבת מבטים.

בתמונות נראת הרבה יותר זקנה. שלושים שנה לפחות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את ה 508 בצבע שחור בתצוגה (גרסת ה GT) והיא לא רואה ממטר אף רכב בסגמנט הזה מבחינת יופי, יותר מזה, לא חושב שבכלל יש רכב ברמת המחיר הזו (ואפילו כפול מזה) מכל קטגוריה שנראה יותר וואו (אולי המיאטה רק בדרכה), בטח לא ה 3008 שנאה יחסית לג׳יפון אבל אין מה להשוות בכלל מבחינת הלוק הכולל.

אין לי ספק שאם היה לו מיתוג יוקרתי אז כולם היו מיישרים קו ומתלהבים מהעיצוב ומהאינטריור שלו אבל בגלל שזה פיג׳ו אז חלק פחות נופלים ממה שמגיע לרכב.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל508 יש בעיה אחת גדולה, אין לקונצרן פיג'ו מנוע פרימיום להציע לסגמנטים היקרים יותר, זה רק אותו מנוע עם טורבו מוגדל, זה לא מספיק.

לכל המתחרים כן יש.

עיצוב זה ערך מוסף אך הפרמיה הנדרשת לכך היא מעבר לכל פרפורציה.

מבחינת אבזור היא זהה למתחרות ללא משהו חריג ומיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה יימכר באיזה מספר שלא יהיה, כנראה לא גבוה במיוחד, בגלל איך שהוא נראה ואם שואלים לטעמי, אז במיוחד מה"בפנוכו" שלו. לא מכיר הרבה מכוניות שמשאירות רושם שכזה אצל מי שיושב מאחורי ההגה. המגרעת העיקרית אינה המנוע, 225 סוסים אינם בדיוק מתכון לעגלה, כדאי לזכור שהמנוע הזה גם יושב במכוניות מוכוונות כח וספורטיביות עם הספקים גבוהים יותר ומתנהג בהן לא רע בכלל. שתי מגרעותיו העיקריות מיתוג וחריגה מטרנד עכשווי שרוצה רק ג'יפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מעט כסף,כדי לקבל סדרה 3 או A4 עם רמת אבזור כזאת זה הרבה יותר כסף.

כמו שרשמו לפניי, יש וולוו s60t4 שלא נופלת ברמת האבזור שלה מה-508 במחיר מאוד קרוב. כנ״ל גם אודי A4. לא בטוח שהרבה יעדיפו את הפיז׳ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל S60 T4 למשל קרובה מאוד למחיר של הפיז׳ו (לפני הנחות).

הS60 רכב טוב מאד אבל הוא האנטיתזה המוחלטת ל508,ה508 חדשנית בתכנון תא הנוסעים,העיצוב,הניהוג חד ומגיב.

הS60 רכב סולידי מאד,אין שם שום דבר שלא נראה מקודם,הניהוג כבד ומנותק לחלוטין.

בקיצור שני רכבים שפונים לחתך לקוחות שונה לחלוטין.

האודי 35 איטית בהרבה מהפיגו ופחות מאובזרת.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...