Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיג'ו 508

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא,אני בטוח שמבין הרוכשים של ה508 רבים מהם מתחייסים לניהוג/התנהגות הכביש של הרכב כסיבה לרכישת הרכב.

לא מדובר בחתך של קהל לקוחות של סופרב,מי שרוכש רכב כמו ה508 הוא בהחלט לא לקוח ממוצע של רכבים מהסגמנט הזה.

אז לגישתך רוכשי 508 הם אנשים מבינים, לא כמו העדר של פשוטי העם שרוכש סופרב. כידוע, סגמנט המשפחתיות הגדולות הוא סגמנט שבו הניהוג חשוב... :-)

אני מאמין שהיבואן חושב אחרת, אולי גם היצרן. אולי הם אפילו מקווים שחלק מהאהבלים האלה שקונים סופרב (או ג'וליה יד 1, או 320 יד 1, או אאודי פח A4 רחמנא ליצלן, וכו') - יתפתו לקנות 508...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקרה קראתי בסופ״ש מבחן באוטוקאר הבריטי.

508 GT P, מול S60 T5, קיה סטינגר 2.0 ואלפא ג׳וליה Venice 280.

רוצים לנסות ולנחש את התוצאות בכנות, בלי לגשת לאינטרנט ולמצוא את המבחן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

תוכל לשתף מה מחירי המכוניות במבחן? פשוט, אאל"ט המחיר בארץ של ג'וליה 280 הוא בקטגוריה משל עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לגישתך רוכשי 508 הם אנשים מבינים, לא כמו העדר של פשוטי העם שרוכש סופרב. כידוע, סגמנט המשפחתיות הגדולות הוא סגמנט שבו הניהוג חשוב... :-)

אני מאמין שהיבואן חושב אחרת, אולי גם היצרן. אולי הם אפילו מקווים שחלק מהאהבלים האלה שקונים סופרב (או ג'וליה יד 1, או 320 יד 1, או אאודי פח A4 רחמנא ליצלן, וכו') - יתפתו לקנות 508...

חמוד,יש לך גישה לא נכונה לחיים,אתה לוקח דברים ומסלף אותם כדי שזה ישרת את המטרות שלך,זאת המומחיות של עורכי דין,שידועים כאלה שמרוויחים ממצוקות של אנשים.

אני יודע שהיה לך קשה לשמוע שפסלתי את הגולייטה היקרה שלך ואת האמינות של ואגגג,אבל הגיע הזמן שתתגבר כי אתה יוצא פשוט מגוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא זכרתי שכתבת מה שכתבת :-) קצת מצחיק שחשבת שכן...

אגב אני מייצג עכשיו חברה שנמכרת לפייסבוק. אמליץ ליזמים לבוא להתייעץ איתך מה לרכוש אחרי האקזיט. זו כמובן לא ממש מצוקה שלהם, אבל אתה יכול לרשום את זה ככה :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הענין הזה של תיוג הקליינטים מביך ומיותר, מי שחושב שהוא נעלה על 508 יתכבד ויקנה מה שהוא חושב מסדר אותו במשבצת היאה לו. מי שאוהב את האוטו והמשחקים האלו מענינים אותו פחות, שיקנה, אין אונס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...