דף 3 מתוך 6 ראשוןראשון 123456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 82

נושא: התייעצות לגבי פטישון

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של NTL83

בעניין: התייעצות לגבי פטישון

האמת שבקורס השתמשנו בבוש אימפקט 12V ואז כשממש מיהרתי לתלות איזה מדף קדחתי איתה בקיר בלוקים (ולא עם מקדחה רוטטת של מקיטה)
    היה הרבה יותר קשה ופחות מדוייק, אבל עשה את העבודה, חרא של עבודה, אבל החור היה

הפאביה נמכרה.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

לורד גע-גע הסימלון של ברווז

מברגות יכולות לקדוח בחומרים רכים (בלוקים למשל), אבל הן פחות נועדו לזה, ובטח שלא לקדיחה בבטון.
    מברגת אימפקט לא נועדה לקדיחה כלל. זה שיש מקדחים עם קנה ביט לאימפקט, זה מזכיר לי שיש גם מתקנים שנועדו להשתיק את הציפצוף של החגורת בטיחות והם משולבים עם פותחן בקבוקים.
    שם: s-l300.jpg - מספר צפיות: 38 - גודל: 20.6 קילובייט
    אני דווקא משתמש במקדחים עם קנה ביט, הם נתפסים טוב יותר בקנה המברגה הרגילה שלי ובנוסף לא צריך לפתוח את הפוטר יותר מדיי כשמחליפים בין 2 ממ ל-6. יותר יעיל בעיניי. ולהזכיר, שאין לי אימפקט.

NTL, קדיחה בממד? תעשי לעצמך טובה, ותקני פטישון חשמלי. אפילו זבלון כמו שלי ב-300 מהמבצע של הום סנטר יעבוד הרבה יותר טוב ממקדחה רוטטת.
    את שלי קניתי כשהחלטתי שנמאס לי לחלוטין לקדוח בבטון עם מקדחה (בוש איכותית). עולם של הבדל.
    בסופו של דבר, זה אמור להיות אפשרי לקדוח גם עם מקדחה רוטטת בממד. את תקללי כל שנייה של שימוש במקדחה וזה פשוט לא שווה את זה.
    גם אני לא רציתי לקנות מקדח ספציפי למטרה מסויימת (מקדח יקר) שנועד לחור אחד בלבד, אז יצא שהתברווזתי במשך שעתיים בקדיחה בשיש... וקיללתי כל השעתיים האלו
    זה נהדר שאת רוצה ללמוד ולהשתפר, לא משנה התחום בחיים, אבל לפחות תני לעצמך תנאי פתיחה סבירים כדי שזה לא יביא לך את הסעיף ותזרקי את הרעיון לכל הרוחות.
    1 כח סוס = 131.2 כח ברווז!
    ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.
    "An empty vessel makes the most noise".

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

זה בדיוק עניין הסכין יפנית לגילוי גידים, אפשרי - אבל לא מתאים.

אפשרי גם לקדוח (גם בבטון) עם כזה, פעם היו עושים ככה, זה לא אומר שנכון לעכשיו זה כלי מתאים לעבודה.

מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של BEEKER

ציטוט ברווז כתב: הצג הודעה
    NTL, קדיחה בממד? תעשי לעצמך טובה, ותקני פטישון חשמלי. אפילו זבלון כמו שלי ב-300 מהמבצע של הום סנטר יעבוד הרבה יותר טוב ממקדחה רוטטת.
    לדעתי עדיפה מקדחה חשמלית רוטטת מחברה איכותית על פני פטישון סיני עלום שם.מקדחה כזו תחזיק שנים על פני כלי סיני גנרי שיפסיק לעבוד בדיוק אחרי סיום תקופת האחריות.אני גם לא מצליח להבין מדוע ממליצי בצורה גורפת על פטישון כשניתן לקדוח בקלות בממ"ד עם מקדחה רוטטת של בוש, אפשר להתחיל במקדח וידיה בקוטר 5 מ"מ ובמידת הצורך להרחיב את החור.
    -

אם אתה מתכוון למקדחה חשמלית כזו: https://www.ace.co.il/work-tools/pow...s/2211563.html
    אז אני גם מעדיף אותה על פטישון סתמי.
    בטח כשלא מדובר על כמויות של הרבה קדיחות בקיר בטון לעומק גדול.
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של hans

גם מקדחה רוטטת טובה ויקרה היא סיוט בבטון.
    באמת, אבל באמת שאין להשוות לפטישון בעבודה הספציפית הזאת.
    כל הריקוד המטופש הזה של קצת לקדוח, לקרר מקדח וחוזר חלילה במשך דקות ארוכות פשוט *לא קיים* בפטישונים, שלא לדבר על "הרחבת חור" שזה פשוט לא עובד, אלא אם כן אתה חאפר צמרת.

8. חבר הפורום הבא הודה לhans על ההודעה המועילה הזאת:

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.

חבל על הבירבורים.

הפטישון והאימפקט של WORX (בלינקים מההודעה שלי בשירשור הזה) הם בדיוק בשבילך.
    הראשון יקדח לך חורים בממ"ד בלי למצמץ, והשני יסגור לך את הברגים כמו מרגרינה.
    ממליץ לכן לעשות מאמץ קטן ולקנות את הסט מברגות ב 640 (אימפקט + רגילה) ואת הפטישון ב 510.
    יופי של מחיר לסט הזה (פטישון+אימפקט+מברגה).

איציק
    Citroen C4 Spacetourer (Picasso) MY17 1.6T 165hp Automatic
    Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic
    Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI
    פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

10. חבר הפורום הבא הודה לאיציק נ. על ההודעה המועילה הזאת:

ציטוט m3x7r3m3 כתב: הצג הודעה
    אם אתה מתכוון למקדחה חשמלית כזו: https://www.ace.co.il/work-tools/pow...s/2211563.htmlאז אני גם מעדיף אותה על פטישון סתמי.בטח כשלא מדובר על כמויות של הרבה קדיחות בקיר בטון לעומק גדול.
    אתה צודק, זו באמת מקדחה מעולה. נשאר רק לצרף מברגת ליתיום עם קלאץ' וזה מספיק לשימושים ביתיים. מדוע לא פטישון? אני לא חושב שאנשים יסיימו קורס הנדימן/הנדיוומן בערב ולמחרת יקנו איזמלים לפטישון ויעבדו במצב רטט. אז לשלם 500 ש"ח בממוצע בשביל 2 קידוחים בשנה בממ"ד?לדעתי קניית פטישון בשביל לקדוח חורים בממ"ד זה בזבוז כסף לשווא. גם מקדחה רוטטת של בוש (כמו בלינק של m3x7r3m3) תעשה את העבודה בצורה מצוינת.
    -

12. חבר הפורום הבא הודה לBEEKER על ההודעה המועילה הזאת:

אלכוהוליסט הפורום הסימלון של gsi16v

בואו נסכם את זה ש עם הכל אפשר לקדוח בהכל, הכל עניין של זמן ומקדחים, גם מים יחצבו סלע.
    ומי שרוצה לחסוך זמן ועצבים שיקדח בבטון רק עם פטישון.

אימפקט נועד להברגות קשות ופחות עדינות

מברגה-מקדחה לכל השאר

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

ציטוט ofir כתב: הצג הודעה
    ציטוט עומר כתב:
    לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
    זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה

14. חבר הפורום הבא הודה לgsi16v על ההודעה המועילה הזאת:

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של innvision

המונח באנגלית הוא Impact Drill, ואם היא תגיע לבקש מקדחה רוטטת מה שהיא תקבל זה כנראה משהו כזה.

מקדחה/מברגה תתן לה מענה מלא בלי דאגה ב-99% מהמקרים, בעוד האימפקט מצריך ממנה צורת עבודה שונה ועדיין תתן מענה חלקי.
    לקדוח עם אימפקט למשל בקיר גבס (שבשביל זה היא לא תוציא את ה-Impact Drill) זה נוראי ויעשה חור של 8 מ"מ במקום 4.
    מה גם שזה לא יאפשר עבודה עדינה ואיטית למשל כדי לא לפגוע בתעלות עם נניח כבלי חשמל או צינורות מים בתוך הקיר.
    אני לא יודע למה בוש (דרום אפריקה?!) קוראים למברגה בשם הזה אבל בשאר העולם (כולל בוש במקומות אחרים):

מקדחה\מברגה (נטענת) רוטטת - Hammer drill \ Cordless Hammer drill

פטישון- Rotary Hummer

ולגבי ההמלצות למקדחה הרוטטת של בוש GSB 1300, אפילו בסרטון תדמית של בוש רואים כמה מאמץ נדרש מהמפעיל בקידוח בבטון (נראה שבפטישון נורמלי זה היה קידוח קליל שיכל להתבצע ביד אחת), ובנוסף הקידוח איטי (נראה גם שהסרטון ערוך ולא מראה את כל הקידוח).

לדעתי מקדחה רוטטת זה סטנדרט ביתי של לפני 20 שנה ויותר (בערך), בתקופה בה מברגות נטענות היו חלשות לא נפוצות והפטישונים יקרים, היה צורך בכלי שיספק מספר פעולות בצורה סבירה.

מניסיוני קידוח בבטון (אפילו לא של ממ"ד) עם מקדחה מהסוג הזה הוא מאוד לא נעים, יש צורך במאמץ משמעותי, בקידוח מאומץ יש רעידות שעוברות למפעיל שיטת נעילת המקדח מסורבלת ומצריכה מפתח מיוחד שלפעמים מחליק, כל זה בא לידי ביטוי כמובן בקידוח מאוד איטי (יחסית לפטישון) ולפעמים גם נתקעים פשוט בבטון שאינו עביר מבחינת המקדחה. דוגמה "מהשטח", קדחתי זרוע לטלוויזיה בקיר בטון (לא בממ"ד, קיר בבניה טרומית), בחור האחרון (אחרי ששאר הקידוחים לא היו תענוג גדול) כנראה שנתקלתי ברשת פלדה, המקדחה פשוט לא יכלה להמשיך (כמובן במצב פטיש). קניתי פטישון ומקדח מתאים לבטון מזויין, הפטישון התעכב בנקודה מספר שניות בודדות והמשיך כמו כלום. מאז לא נגעתי במקדחה הרוטטת שבעיקר הרעישה ורעדה וקדחה מעט (מקדחה של חברת Kress תוצרת גרמניה).
    נערך לאחרונה על ידי innvision : 08/11/19 ב-15:10

16. 2 חברי הפורום הבאים הודו לinnvision על ההודעה המועילה הזאת:

כותב הרבה. מאוד. הסימלון של sperial

מניסיוני המצומצם Innvision צודק. יש לי מקדחה רוטטת מהימים ההם (B&D בת 30 לפחות), כל ניסיון לקדוח בבטון (אפילו לא ממ"ד) היה מאמץ עם תוצאות תת אופטימליות. לצרכים המינימליים שלי - חורים בודדים פעם בכמה שנים - אין הצדקה להחליף את הכלי, אבל לא צריך לצפות שיעשה את מה שלא נועד לעשות.
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

לורד גע-גע הסימלון של ברווז

ציטוט BEEKER כתב: הצג הודעה
    כלי סיני גנרי שיפסיק לעבוד בדיוק אחרי סיום תקופת האחריות.אני גם לא מצליח להבין מדוע ממליצי בצורה גורפת על פטישון כשניתן לקדוח בקלות בממ"ד עם מקדחה רוטטת של בוש
    הפטישון שלי, הוא כבר השני שאני עובד איתו (הראשון נשאר אצל השותף לעסק. עדיין עובד למיטב ידיעתי) ורכשתי אותו מתוך היכרות עם הכלי. הכלי הזה יכול לעבוד קשה בלי בעייה, ו"תקופת האחריות" במקרה הספציפי הזה לא מהווה את סוף ימי חייו של הכלי. גם אני הייתי סקפטי עד שהבנתי שזה כלי לא רע בכלל לתקציב נמוך.
    לגבי לקדוח עם מקדחה, אמרת "בקלות". כך שכפי הנראה מעולם לא ניסית לקדוח בממ"ד...
    כן, יש לי מקדחה טובה. כן, קדחתי איתה בבטון. כן, נמאס לי לקדוח בבטון עם מקדחה אז קניתי פטישון שאוכל את הבטון בקלות לעומת המקדחה. לא, לא ניסיתי בעצמי לקדוח בממ"ד, אבל הבנתי במה מדובר מאנשים שכן עשו את זה. ולא, אין לי ממ"ד.

אם הייתי צריך אני לבחור היום כלים לעבודה ביתית, עם הידע שיש לי ובהנחה שאין לי שום כלי:
    1) פטישון סיני עלום שם מהמבצע של הום סנטר לקידוח בקירות מכל חומר שהוא כולל בטון בקלות
    2) מברגה עם קלאצ' 18V (ה-14.4 כבר די נכחדו אחרת הייתי בוחר באחת כזו) של בוש\מקיטה\דהוולט.
    כל השאר זה לא יותר מ "nice to have" ובהחלט לא הכרחי.
    GSI16V סיכם את הנושא מצויין.

1 כח סוס = 131.2 כח ברווז!
    ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.
    "An empty vessel makes the most noise".

פטישון זה לא רק אוברקיל אלא זה ממש לא כלי למי שרק לומד, כמו אימפקט.

גם 18V למברגה מקדחה זה אוברקיל מטורף למי שרק לומד, בשימת לב לזה שהוא לא הכלי היחיד בארגז, ויש שם מקדחה חשמלית עם מצב פטיש.
    ואז המברגה מקדחה מיועדת לקידוח בעץ, גבס ואפילו בלוקים, והמקדחה החשמלית לחומרים קשים יותר.
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

ציטוט hans כתב: הצג הודעה
    גם מקדחה רוטטת טובה ויקרה היא סיוט בבטון.באמת, אבל באמת שאין להשוות לפטישון בעבודה הספציפית הזאת.כל הריקוד המטופש הזה של קצת לקדוח, לקרר מקדח וחוזר חלילה במשך דקות ארוכות פשוט *לא קיים* בפטישונים, שלא לדבר על "הרחבת חור" שזה פשוט לא עובד, אלא אם כן אתה חאפר צמרת.
    אני חולק עליך. לדעתי קדיחה בבטון מזויין בשני שלבים איננה בעייתית ובטח שלא הופכת את הקודח ל"חאפר צמרת". לפעמים כדאי לקדוח חור ראשון בבטון עם מקדח 5 או 6 מ"מ, ורק לאחר מכן להרחיב אותו לגודל הרצוי (נניח 12 מ"מ). הייצוב הרבה יותר טוב והעבודה הרבה יותר בטיחותית, בוודאי לגבי עצמי כמשתמש ביתי. אם יש לך כוח וסיבולת לקדוח חור 12 מ"מ בממ"ד תוך כדי עמידה על סולם? תבורך. אני מעדיף לקדוח ולהרחיב למידה הרצויה.
    פטישון זה לא רק אוברקיל אלא זה ממש לא כלי למי שרק לומד, כמו אימפקט.גם 18V למברגה מקדחה זה אוברקיל מטורף למי שרק לומד, בשימת לב לזה שהוא לא הכלי היחיד בארגז, ויש שם מקדחה חשמלית עם מצב פטיש.ואז המברגה מקדחה מיועדת לקידוח בעץ, גבס ואפילו בלוקים, והמקדחה החשמלית לחומרים קשים יותר.
    ובקשר להמלצה לפטישון למסיימי קורס הנדימן או הנדיוומן. אני מצטרף לדעתו של m3x7r3m3, הוא סיכם את זה בצורה מצויינת. זה פשוט אוברקיל.
    נערך לאחרונה על ידי BEEKER : 10/11/19 ב-13:56
    -

21. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חבר מועדון ה-5 הסימלון של YaronNahum

^^ שאלה ברשותך .
    יש לך פטישון בבית ?
    עבדת תקופה עם פטישון ?

ברור לי שאפשר להסתדר עם מקדחה.
    זה בערך כמו רכב ידני בפקקים. אפשר לנסוע בו , אבל הרבה יותר נוח אוטומט.

גם אני מבקר במפגש השפלה...

23. חבר הפורום הבא הודה לYaronNahum על ההודעה המועילה הזאת:

דף 3 מתוך 6 ראשוןראשון 123456 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 28/09/13, 8:49
  2. מבצע על פטישון
    By ברווז in forum אוף-טופיק
    תגובות: 67
    הודעה אחרונה: 30/05/13, 11:39
  3. תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 11/12/08, 22:05