Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסתבר שעדיין יש אנשים הגונים בעולם

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יודע כמה עולה לתקן טמבון של מרצדס בחברה?

רק הניקל לבד זה מאה ג'ובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה אישתי חזרה הביתה וסיפרה שהיא חושבת ששיפשפה רכב חונה (היא באמת לא היתה בטוחה), נסעתי למקום שהיא תיארה ובאמת ראיתי פורטה שחורה עם שפשוף שנראה טרי העונה לתיאור, השארתי דף על הרכב, למחרת בבוקר קיבלתי טלפון מבעל הרכב שמרוב שהוא התרשם מהיושרה הוא מוותר על התיקון. חודשיים אחרי מישהי פגעה קלות בטמבון האחורי ברכב של אשתי, לאחר בדיקה שהנזק אכן רק בטמבון החלטתי לוותר. יש הרבה אנשים הגונים, אל תתנו למיעוט לגרום לכם להאמין שלא נשארו עוד כאלה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר לשמוע!

קרה לי פעמיים ביישוב קטן שהתגוררתי בו.

פעם אחת מישהו נכנס במראה והיא יצאה מהמקום ונתלתה על כבל החשמל. הכנסתי אותה חזרה עם הדבקה והיא לא יצאה שוב מאז, התקשרתי לאדם להודות לו וכמובן לא לקחתי שקל.

פעם אחרת היה מדובר ברכב מאוד שמור חיצונית שהיה חדש אצלי (כנראה עבר צביעה מקיפה לאחר תאונה) ויום אחד גיליתי שריטה די מבאסת בפינה אחורית.

כעבור שבוע קיבלתי פתק מאדם שמיהר באותו יום ולא מצא פתק לרשום, והוא עובר שם כל בוקר. סגרנו על פיצוי סמלי כראות עיניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

היום כמו בכל יום ירדתי לאוטו ונסעתי לעבודה בלי להתעכב יותר מדי. נכנסתי בזריזות והנעתי את הרכב.

אחרי כמה מאות מטרים שמתי לב שיש דף שמתנופף לי במגב הימני. ישר הבנתי על מה מדובר וכמעט קיבלתי שבץ :?

עצרתי, ורצתי לקדימה של הרכב כדי לבדוק מה קרה ורק אחרי כמה שניות שמתי לב שהתווספה לה שריטה קטנה באורך של כ3-2 ס"מ בפינה של הטמבון.

עשיתי תיקון קטן עם לק שחור, וכמעט ולא רואים את השריטה יותר (במציאות זה נראה יותר טוב).

התקשרתי הבוקר לבן אדם, ואמרתי לו שאני לא מעוניין בשום פיצוי ושום תשלום ואפילו אמרתי לו כל הכבוד..

אם הוא לא היה מתקשר, הייתי יכול לאתרו בקלות כי יש לנו מצלמות בבניין, ואז המצב היה שונה ב180 מעלות.

כן ירבו אנשים כאלה.

[ATTACH=CONFIG]521633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521635[/ATTACH]

הספרה אחרי 054-8, היא 4?

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מס' פעמים ששפשפתי רכב וכמובן אינני גנב אז השארתי פרטים. באחת הפעמים זה היה אחד שאומר לי - עשרות פעמים שפשפו לי וזו פעם ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהוא היה הולך רגל, או על אופניים - לו היה נוהג ברכב, ספק עם זו השריטה שהייתה נשארת ...

לאשתי יש הרגל לפתוח את הדלת ברוחב לב גם כשאני מזכיר לה שניה לפני וגם כשיש רכב צמוד... (כמובן כשאין ברירה, כשיש אני מעדיף להיצמד בצד שלי ולהשאיר לה מטר שניים) בד"כ זה נגמר בשריטה יותר קטנה מהמתואר כאן וכבר הפסקתי לספור את הפתקים שהשארתי. עד היום אדם אחד בלבד חזר אלי וגם הוא רק כדי לומר שהוא לא רוצה פיצוי. מה שכן התרשמתי שבד"כ היה מדובר ברכבי ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
איך פגוש אפור מחוספס נטול צבע אינו בעיה עיצובית בדיוק?.. ואם אינני טועה זו גם בעיה בטיחותית כיוון שהטמבונים הצבועים כיום מאוד גמישים ורכים וזאת על מנת לספוג פגיעות בהולכי רגל, להבדיל מהטמבונים המיושנים האפורים אשר קשיחים בהרבה.

כל הפגושים מיוצרים בח"ג אפור/שחור ונצבעים בנפרד.

פעם גרסאות פשוטות היו משווקות עם פגושים שחורים והיקרות בצבע הרכב, אך אין הבדל בתכונות החומר.

פגושים ממש של פעם, נניח עד אמצע שנות ה-80, בהחלט היו פחות הולכי רגל פרנדלי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפגושים מיוצרים בח"ג אפור/שחור ונצבעים בנפרד.

פעם גרסאות פשוטות היו משווקות עם פגושים שחורים והיקרות בצבע הרכב, אך אין הבדל בתכונות החומר.

פגושים ממש של פעם, נניח עד אמצע שנות ה-80, בהחלט היו פחות הולכי רגל פרנדלי.

דאצ'יה עדיין מייצרים ככה רכבים.

אם כבר לחסוך אז עד הסוף.

השאירו לי על הרכבים הקודמים כמה מכות בינוניות-שפשוף ועיקום של דלת וכנף,פנס שבור וטמבון(אחורי),מראה כנף וטמבון(קדמי).

אף פעם לא היו פרטים ותיקנתי(אם תיקנתי) על חשבוני.

כיף לשמוע שיש אנשים הוגנים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...