Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב - תקציב: 30,000 - קטן, אמין וחסכוני

Deddy
שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני מחפש המלצה על רכב קטן, עדיפות לידני אבל זה לא קריטי, חשוב שיהיה אמין, ממש לא אוהב לבלות במוסכים :wink:

התקציב גמיש, אפשר להוסיף אם יש משהו שממש כדאי (או להוריד אם סתם אני לא מקבל משהו יותר טוב), אבל זה פחות או יותר הסכום שחשבתי שהגיוני מבחינתי להוציא.

נסיעות בדרך כלל בן אדם אחד או שתיים, גם בתוך העיר (חיפה, אז עליות וירידות) אבל בעיקר נסיעות לאזור המרכז (נתניה/הרצליה).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי ספייס סטאר 1.2 אוטומטית 2014 - 2015 תעשה את העבודה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייס סטאר בהחלט כדאי לקחת אוטומטית, לעומת הידנית היא חזקה יותר ומאובזרת יותר.

קטן הכוונה לסופר מיני כמו רנו קליאו או כמו קיה פיקנטו?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטן הכוונה בעיקר היא שאין לי שום צורך ברכב גדול, 99% מהזמן לא ישב אף אחד מאחורה ואין לי ממש צורך בבאג', גם קניות אני עושה בעיקר במשלוח. נהגתי בעבר בפיקנטו ולא היה לי בעיה עם הגודל שלה. את רנו קליאו אני לא מכיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי טיפה יותר מרווחת ויותר חסכונית מאשר פיקנטו.

גם יותר זולה לרכישה מאותו השנתון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרווח מאחור מורגש מאוד.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע בעיקר בין-עירוני (אם אני מבין נכון), הייתי מעדיף סופר מיני שתיתן לך איכות חיים עדיפה (לדעתי משמעותית).

פיאסטה ידנית תהיה קצת חלשה לחיפה אבל אולי בכל זאת אפשרית, אפשר גם בתקציב הזה לחשוב על איביזה / פאביה ידניות, בין אם 1.4 אטמ' או 1.2 tsi.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו רק 1.2 ליטר ה1.0 ליטר חלשה בעליות ממש מרגישים את זה שהאוטו נחנק מבחינת גודל היא סבבה לגמרי יחסית לרכבי מיני חסכונית היא לא קרובה לשם אבל די אמינה קליאו מרווחת ביחס לקטגוריה וחסכונית אבל יש לא מעט תקלות עם הגיר (אותו סיפור עם הגרמניות) מה עם שברולט ספארק?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...