Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתעניין ברכישת רנו קליאו אסטייט(סטיישן) 2015

orel86
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אז אני לפני עיסקה על ליסינג פרטי על רכב משומש רנו קליאו 2015 סטיישן מנוע 1200 טורבו ואשמח לקבל חוות דעת מעולה שמכירים את האוטו (פליז אל תענו כי שמעתם ש... אלא רק נסיון אישי)

התלבטות השניה היא אופל אסטרה מאותה שנה.

אגב העיסקה היא לשנתיים בסוף אין שום התחייבות או תשלום כספי , אני מחזיר את הרכב ולוקח אחר.

תודה רבה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה רטורית...

המשתמש משלם, וזה הקאץ' בעסקה הזאת - לשלם על תיקונים לרכב שהוא לא שלך.

בנוסף, לשני הרכבים האלה יש פוטנציאל לתקלות לא זולות ( הגיר וכל מה שמסביב ברנו, מערכת קרור וטורבו באופל ).

רוצה להסתכן בעסקה מהסוג הזה?

תיקח קורולה / מאזדה 3.

אבל התשלום החודשי יהיה יותר גבוה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מחזיק כזאת מודל 2015.

מבחינת אמינות לא היו בעיות אבל יש בעיה במח גיר, יש שירשור על הנושא. בערך באזור ה 60 אלף זה יכול לקרות.

הקליאו עצמה זריזה, בתוך בעיר הרכב מרגיש נוקשה אבל בכביש מפותל הקשיחות תורמת ליציבות.

פחות אהבתי את הגיר בעיר, בהילוכים נמוכים מורגשת העברה שלהם.

מושבים קדמיים נוחים אבל תמיכת צד לא מספקת לטעמי.

מאחור המרווח בינוני, אבל הסטיישן פרקטית עקב תא מטען גדול מאשר סופר מיני 5 דלתות.

אחזקה ממוצעת, יש סטיגמה שרנו יקרים בטיפולים אבל מהמחירים שאבא שלי שילם ביבואן הרנו לא יקרה יותר ממיצובישי ספייס סטאר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אחת במשך שבוע בתור רכב חליפי הכיסא נוח אבל ההשהייה של הגיר מעצבנת והדיבורית ליופי הצד השני לא שומע כלום(יכול להיות שזה תקלה ברכב הספציפי הזה) הבאגז שלו לא כזה גדול הרכב המקורי שלי היה קיה ריו סדאן והבגאז היה מכיל יותר דברים מאשר בקליאו..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנית הליסינג הגרועה ביותר שיש בישראל, אני בספק אם קיים מודל כזה בעולם.

גם בישראל כמדומני שיש את זה רק אצל lease4u וקל אוטו.

למעשה השם של התכנית זה 'ליסינג רולטה'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויוטה אוריס סטיישן TS יש בגאז' ענק ואחריות היבואן יותר ארוכה על המערכת ההיברידית.

זה גם רכב אמין מאוד בכללי וחסכוני ביותר.

אם כבר מוכנים להסתכן בליסינג יד 2, אז עם משהו כזה לפחות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה גרועה? אשמח לשמוע .

תודה

למיטב ידעתי זאת התכנית היחידה בעולם שאתה נותן שירות ותיקונים על הרכב (שלא שייך לך אלא לחברת הליסינג)

במקום שחברת הליסינג תתן לך לשירות לרכב (כמתבקש כי הרי הרכב שלה ולא שלך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...