דף 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 46

נושא: האם חברות הליסינג חושבות שכולם מטומטמים או שאולי רק לי יש פרצוף של טרף קל?

נהג צעיר (> 150 הודעות)

בעניין: האם חברות הליסינג חושבות שכולם מטומטמים או שאולי רק לי יש פרצוף של טרף קל?

ואצלי בחברה חישבתי ומצאתי שהעלות של לקיחת רכב ליסינג היא כ-4,150 ש"ח לחודש (כולל הפסד זכיות פנסיוניות) והחלטתי שזה ממש לא משתלם

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

בעניין: האם חברות הליסינג חושבות שכולם מטומטמים או שאולי רק לי יש פרצוף של טרף קל?

זה מאוד אינדיבידואלי, בחלק מהחברות יש הפחתה מהברוטו, בחלק יש הפחתה חלקית, ובחלק אין בכלל.
    בחלק זה כולל הטבות כמו שכתבתי ובחלק אין (לפעמים אפילו יש מסלולים, אצלנו יש מסלול 3000 ליטר בשנה כולל כביש 6 ואירוע ביטוחי בשנה, ומסלול 2000 ליטר ללא כביש 6 וכל אירוע ביטוחי בתשלום השתתפות עצמית)
    וזה עוד לפני חישובי המס, ההטבות הסוציאליות וכו' שהן לגמרי אינדיבידואליות.

זה אומר בסוף שאין תשובה אחידה וכל אחד צריך לעשות את החישוב שלו.
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

4. חבר הפורום הבא הודה לm3x7r3m3 על ההודעה המועילה הזאת:

משקיען (> 750 הודעות)

חישוב יפה ..

שים לב שה 18 אלף ש"ח עלות הדלק בחישוב שלך זה החברה שלך משלמת ולא חברת הליסינג.
    לא ברור כמה מתוך ה 42 אלף ק"מ שאתה עושה הם פרטיים או כחלק מהמרחק בין הבית לעבודה או כחלק מנסיעות העבודה שלך.
    בחוזי ההיי- טק הישנים היה סעיף שאם לא לוקחים רכב מהעבודה אז זכאים להחזר הוצאות נסיעה , שהם בערך שקל לק"מ (לברוטו) בהתאם למרחק מהבית לעבודה.
    גם אצלך אני מאמין שיש סעיף דומה..

לא יודע מה רמת השכר שלך, מה מקובל אצלכם ... אבל ברור שברמות שכר מסויימות זה הופך להיות סמל סטאטוס.
    ובשביל 1300 ש"ח בחודש... כדאי להשתלב כמו כולם ולא להיות חריג...
    זה עלול לפגוע בך הרבה יותר מ 1300 ש"ח בחודש (בשידרוג שכר או בבונוס או בחלוקת האופציות)..

אני דווקא רוצה לדבר על מי שמקבל 20,000 ברוטו לחודש או פחות ומציעים לו לקחת רכב....
    ולא כולם יכולים לנצל 3,000 ליטר שנתי .....

אני מחזיק קורולה פרטית כבר 4 שנים - 70,000 ק"מ .
    עלות 130 - שווי כיום נניח 70 (לא מתכוון למכור - זה סתם בשביל הספורט )- ירידת ערך 15 לשנה.
    ביטוח - חובה ומקיף 3500 לשנה.
    אגרת רישוי - 1599
    דלק - נעשה לפי 1:12 ולפי 6 ש"ח ליטר - 36,000 ש"ח ל4 שנים - 9,000 לשנה
    טיפולים - פחות מ 600 ש"ח לשנה עד כה.
    צמיגים - החלפה אחת - 1400 ש"ח

מה המחיר השנתי 15 ירידת ערך , 5 טסט וביטוח - 9 דלק ו 1 טיפולים וצמיגים .
    25 אלף ש"ח לשנה .
    2000 ש"ח לחודש...

אם הייתי ב 48 חודשים האלה לוקח כמוך רכב ליסינג , הייתי משלם 1300 ש"ח יותר כל חודש.
    וזה היה מצטבר ל 60 אלף ש"ח ..

אז נכון.. אני לא מתרגש אחרי שנתיים שמחליפים לי את הרכב (אצלך בטח מחליפים אחרי שנתיים עם ק"מ כזה).
    נכון.. אולי תיפול עלי הוצאה מטורפת של גיר חדש או מנוע חדש .. ב 11 אלף ש"ח..
    אני בטוח ששנה חמישית עם הרכב הזה תעלה לפי פחות מ 25,000 ש"ח, ואתה שוב תשלם 40,000 על השקט הנפשי.
    ולי יש את האופציה להחזיק את הרכב 6 שנים ואז בכלל ההוצאה השנתית עליו תרד פלאים.

וגם אצלי יש 2 רכבים בבית ... וגם אנחנו נוטים לקחת את הקורולה מתי שאפשר .. לא בגלל שהדלק בחינם ..
    אלה שפשוט הרכב השני שותה דלק כמו יין .. 1:5 ביום טוב..

ואלו רכבי הליסינג שהיו לי:

ניסן טראנו קצרה ידנית - 1999
    רנו מגאן - 2001
    קורולה 2003 - קניתי אותה אחרי 3 שנים ומכרתי אותה ב 2015!!
    קורולה 2006
    מאזדה 5 2008 .

מאז נגמלתי ..

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

פעם מתוך ה-42 בערך 33-34 היו עבודה-בית, השאר פרטי, היום אני כבר לא עושה 42 אלא "רק" 25 בממוצע, מתוכם בערך 14 עבודה-בית.
    ולמה אמור לשנות לי שה-18 אלף יוצאים מהכיס של החברה ולא של החברת ליסינג? זה כסף שלא יוצא מהכיס שלי זה מה שמשנה לי.

כשהייתי גר רחוק ולא הייתי עם ליסינג קיבלתי החזר הוצאות עד לתקרה (נדמה לי באיזור 500 שקל לחודש), היום אם אני מוותר זה סד"ג של נראה לי 10 ש"ח ליום, בערך 240 שקל לחודש.

ברור שיש כאלה עם רמת שכר נמוכה יותר כמו 20 אלף, וכתבתי כבר שיש תוכניות שונות (אפילו אצלנו), וכל אחד חייב לעשות את השיקול שלו, אין תשובה אחידה.
    אגב ככל שהשכר ברוטו יותר נמוך (בטח מתחת ל-15712 ש"ח ברוטו אחרי ההפחתה) ליסינג פחות משתלם.
    ככל שאחרי ההפחתה אתה רחוק מתקרות הפטור של קה"ש וביטוחי מנהלים ופנסיה וכו' אתה במצב שליסינג יכול להיות לך משתלם.

בחישוב שלך התעלמת מעלות הרכב עצמו, שווה כרגע 70 אלף שמאיפה הגיעו?

אגב תופתע, את הולוסטר שהייתה קודם החלפתי אחרי 4 שנים (מיוזמתי, הצריך אישור מיוחד), אני לא מאלה שרץ כדי להחליף כל 3 שנים כדי להגיד החלפתי.
    מסרתי אותה עם מעל 130K (שנתיים וחצי של 42K שנוצלו היטב, ועוד שנה וחצי של בערך 25K).

לסיכום הכוונה שלי הייתה שלהגיד קטגורית זה לא משתלם, זה לא נכון באותה מידה כמו להגיד שקטגורית זה כן משתלם, זה סופר-אינדיבידואלי
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Asfanut

הדיון התרחק מהנושא המקורי, אבל הנושא מזכיר בדיוק מה שקרה לי לפני בערך חודשיים.
    כשחיפשתי מכונית חדשה הרבה זמן מצאתי ביד2 סטפווי בנזין ידנית למכירה באחד ממגרשי חברות ההשכרה. למרות שחיפשתי את הדיזל החלטתי לנסוע ולנסות אותה כי היא הייתה בסניף שמאוד קרוב אליי לבית.
    התקשרתי, קבעתי פגישה מעכשיו לעכשיו, ונסעתי לראות אותה. מגיעים לרכב והסוכן מציע ישר לצאת לנסיעה. כמובן שאני אומר לך שזה ייקח כמה דקות ואני בוחן את כל הרכב מסביב ומתחת למכסה המנוע. מסתכל על מיכל המים והוא ריק. מראה לנציג והוא מנסה לחפש "איש טכני" (כי כמה קשה זה למלא קצת נוזל קירור). כשהוא לא מוצא אחד כזה הוא אומר לי 'יאללה, בוא נצא לנסיעה'. כשאמרתי שזה עלול לפגוע ברכב הוא אמר שיהיה בסדר. מבחינתי כבר וויתרתי על הרכב אבל רציתי להרגיש אם הדגם מספיק חזק אז יצאנו. הנסיעה עברה בשלום וחוזרים לשבת לדבר על המחיר כי הייתי סקרן בכמה ייתנו את הנבלה ששוכבת אצלם כבר הרבה זמן.
    מתיישבים, מראה לי מחירון יבש, מפחית לי סכום כלשהו שאני לא זוכר ואומר לי שזו ההצעה הסופית. בתגובה אני מחשב את המחירון פחות ירידת ערך של רכב השכרה, וזה יוצא זול יותר בכמה אלפי שקלים. הוא נשאר בשלו וטוען שאין לו לאן לרדת.
    מצחיק שהם חושבים למכור רכב עם שוק כל כך חלש (ועוד ברמת הטיפול שלהם) במחיר גבוה מהמחירון שלו.
    MAZDA 2
    Peugeot 106 1.4 - SOLD

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של halperin96

יודע מה עוד לא משתלם לעשות?להביא ילדים,תעשה טבלת אקסל וזו חתיכת הוצאה.
    לא השוויתי רכב לילד מן הסתם,אבל לא הכל בחיים זה טבלאות אקסל.

נוח לך לקנות רכב,לבריאות.
    אל תנסה להוציא את כל השאר מטומטמים.
    מחר נהג ישחק בטלפון,אתה תעצור ברמזור והוא ייכנס בך והקורולה שלך כבר לא שווה 70 אלא 50.
    או שתשאיר את הרכב בחניה בחוץ ואיזה משאית תעבור לך על כל הצד בלי להשאיר פרטים,יהיה תענוג למכור אותה.

לי יותר נוח לשלם עוד קצת כל חודש ולא לדאוג מזה,ולא לדאוג מק"מ.
    שקט נפשי שווה כסף.
    ובליסינג אני לא חייב לקחת את הקורולה האפורה,יש לי אופציה לרנו מגאן שתהיה יותר חזקה ומרווחת ולא אכפת לי כמה תעלה עוד 3 שנים.

Honda Civic USA 2016
    Hyundai I30 2008

9. 2 חברי הפורום הבאים הודו לhalperin96 על ההודעה המועילה הזאת:

פורומניאק

ציטוט יענקו כתב: הצג הודעה
    כנראה שיש לך פרצוף של טרף קל (מקווה שלא האפשרות השניה).
    יד 2 מוצף ברכב הנ"ל.
    לא כל כך, מעבר לעובדה שמדובר באותן מודעות שפשוט מתפרסמות מדי יום, רובן המכריע הוא של דגמי סטיישן יוצאי ליסינג עם קילומטראז' מרשים מאוד, מכוניות כאלו מיד פרטית עם עבר פחות מייגע הן לא בדיוק חזיון נפרץ.
    נערך לאחרונה על ידי רועי5 : 15/08/19 ב- 9:30

חדש בפורום (< 41 הודעות)

מחזיר לדיון המקורי וטיפה מקפיץ,
    פורסם בעיתון ידיעות של השבת, פיג'ו 308 sw 2015 מלובינסקי, ב650 ₪ לחודש ל60 חודשים(בלי מקדמה ובלי בלון בסוף וגם בלי ריבית) שנתיים טיפולים ושנתיים אחריות(לא יודע מה היא כוללת) יוצא בסך הכול 39,000 וזה פחות ממה שהציעו בלובינסקי לפות"ש. נראה שווה

Sent from my Pixel using Tapatalk

כנראה שאם הסכימו לפרוס לך 39000 ל5 שנים יסכימו גם לקבל אותם בתשלום אחד.

בדקתי,באתר מופיעה 308 ב39,000.

Honda Civic USA 2016
    Hyundai I30 2008

חדש בפורום (< 41 הודעות)

לפני 8 חודשים קנינו מלובינסקי 308 סטיישן עם 113000 ק"מ ב39,900 לאחר שווידאתי שהחליפו לה טיימינג.
    אחרי כחודשיים המנוע איבד שמן, כ ליטר ל1000 ק"מ.
    אחרי 13,000 מהקניה החליפו מנוע באחריות (אני בחרתי לשלם 7000 ש"ח למנוע חדש במקום 2000 ש"ח השתתפות עצמית למנוע משופץ/מפרוק).
    השרות במכירה ולאחר המכירה של לובינסקי היה נהדר, המוסך המרכזי הוא זוועה.
    למרות התקלה ותוספת התשלום עבור המנוע אני חושב שזו קניה טובה, האוטו מתאים לנו, נוח וחסכוני.
    כשאחליף את האוטו אחזור כנראה ללובינסקי, לא בטוח שאקנה שוב פיזו.
    אני מכיר באופן אישי חברה גדולה שהחזירה ללובינסקי כמות גדולה של 308 מליסינג שהסתיים (רוב הנהגים היו שמחים להשאר עם ה30.
    קניות ונסיעות טובות

תוכל לפרט מה הייתה התקלה שבגללה הוחלף מנוע?
    Honda Civic USA 2016
    Hyundai I30 2008

חדש בפורום (< 41 הודעות)

אם הצלחתי להבין את ההסבר של המוסך (הם השתדלו להיות מעורפלים) היתה בעיה בטבעות אטימה של אחד הצילינדרים.

משקיען (> 750 הודעות)

אם מדובר במנוע 1.2 טורבו, אז סביר להניח שמדובר בבעיה של ה- LSPI.
    כתבו עליה כבר המון דפים..

כעיקרון מדובר על הצתה מוקדמת, כאשר הבוכנה עדיין לא הגיע לקצה העליון שלה.
    במקרה הגרוע, חלק מהבוכנה נשבר והמנוע קורס.
    במקרה הזה, כנראה רק נפרצה טבעת האטימה , בטח הייתה ירידה בהספק המנוע ואכילת שמן גבוהה.
    למזלו הוא קיבל מנוע חדש בתוספת קטנה יחסית

חדש בפורום (< 41 הודעות)

korola שלום,

לפי התאור שלך אני לא בטוח שזה המקרה מכיוון שלא הייתה ירידה בהספק שאני הרגשתי גם לאחר שהוחלף המנוע לא הרגשתי שינוי, צריכת הדלק בנתיים גם נראית יציבה, בבדיקה במוסך הנזילות בצילינדרים היו 5%, 8%, 20% (יכול להיות שהם שכחו צילינדר אחד? )

18. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג חדש (> 40 הודעות)

ליסינג משתלם למי שזה משתלם לו: כאשר העלות החודשית הסטטית של העסקה (עם כל הבוכהלטריה המתבקשת), גוברת על העלות הממוצעת של החזקת אותו רכב בשוק הפרטי.
    כשהנסועה היומית שלי היתה 90 ק"מ הלוך ושוב ליום וזה רק רק לעבודה, אז זה היה סבבה.
    בימים אלה, הנסועה שלי לעבודה היא כ 10 ק"מ הלוך ושוב, ולפחות יומיים בשבוע אני בכלל עובד מהבית, אז אין מצב שהמספרים יסתדרו לטובת ליסינג.

החברים שנהנים לספר לכולם כיצד עסקת הליסינג חוסכת להם אלפי שקלים בשנה, רק מוכיחים שהאוצר צודק כשהוא הולך ומעלה את שווי השימוש, כיוון שמיסוי לא שיוויוני הוא אם כל חטאת. ואני מקווה שפקידי האוצר ישימו לב לאושר הרב שמפוזר כאן בשל עיוות המס ויתקנו את הקומבינה.

מצד שני, לפני שמתנפלים עלי, מן הסתם יש לאזן את ההוצאות גם מהצד השני כלומר, מי שהנסועה שלו ברכב ליסינג נמוכה יחסית, ראוי שאף זה יתבטא במיסוי העסקה.

דף 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 26/10/10, 19:46
  2. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 08/06/09, 20:17
  3. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 31/03/09, 7:03
  4. תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 23/05/06, 18:27
  5. "אריה הרים" טרף רוכב אופנים
    By r929 in forum פורום אופנועים