Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף? קיה פיקנטו 2019 0 ק״מ או סיטרואן c1 יד שניה 2017

דנדה
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפשת מכונית קטנה, עם חיסכון בדלק אבל שתדע גם לנסוע בין עירוני . ואני מאד מתלבטת בין שתי הצעות שקיבלתי:

1. קיה פיקנטו חדשה 2019, 0 ק״מ - מאד יפה וגם מקבלת אחריות יצרן אבל החיסרונות הם שהיא נירשמת כיד שניה ולפי מה שהבנתי יותר זוללת דלק .

מול

2. סיטרואן C1, יד שניה 2017 עם קילומטרז של 35,000- לפי מה שהבנתי היא חסכונית בדלק, אבל יותר קשה למכור אותה אחר כך והאחזקה שלה (טיפולים, חלקים, ביטוח) יותר יקרים מהקיה.

הייתי שמחה לשמוע עוד דעות + ניסיון של אנשים לגבי מה עדיף, עלויות אחזקה וטיפולים וכו׳.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שתיהן יסעו בין עירוני בלי בעיה, הביצועים בפיקנטו עדיפים ובסיטרואן צריכת הדלק.

הפינקטו עדיפה ברוב התחומים , מרווחת יותר ואיכותית יותר.

אם את הולכת להחזיק את האוטו להרבה זמן , משהו כמו 4-5 שנים האפס קמ לא.אמור להפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את מתלבטת לגביי חדש ונעולה על פיקנטו הייתי ממליץ לבדוק מול היבואן, אנחנו קיבלנו תנאים מאוד טובים ומחיר שלא רחוק מהמחיר של 0 ק״מ, ההבדלים הם שאת נרשמת יד 00 ברשיון, 7 שנות אחריות ורמת גימור שאת בוחרת, בליסינג הציעו לנו את גרסאת הLX הבסיסית לעומת הGT LINE שלבסוף רכשנו אצל היבואן במחיר לא רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיש הפרש לא קטן במחיר בין שתי המכוניות.

בנוסף, האם מדובר בגרסה הרובוטית או הידנית של ה-C1?

מעבר לכך, בנושא הבטיחות הפיקנטו עדיפה, יש לה בלימה אוטונומית ו-7 כריות אוויר, ב-C1 אין בלימה אוטונומית וכמדומני יש 6 כריות אוויר.

מבחינת צריכת הדלק, ידה של ה-C1 על העליונה.

בנושא הטיפולים ועלויות התחזוקה לא הייתי דואג, ה-C1 די פשוטה ולא אמורה להיות יקרה לתחזוקה, היא חולקת גם את המכלולים עם טויוטה אייגו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו זה רכב בכמה רמות מעל ה-C1

הסיבה היחידה להעדיף את ה-C1 זה רק אם היא מוצעת במחיר מאוד זול(ואני מתכוון מאוד זול)

או שזה רכב עבודה שאמור לנסוע הרבה מאוד ואת לא תהיי הנהגת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לשקול שברולט ספארק 0 ק"מ?

חזקה מהפיקנטו, חיסכונית יותר, מגיעה עם 10 כריות אוויר, בלימה אוטונומית, לדעתי גם נוחה יותר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על נוחות לדעתי הספארק והפיקנטו עדיפות הפיקנטו חדשה יותר אני אישית מעדיף להפסיד יד ולהנות מרכב חדש ,

הספארק בטוחה יותר וחסכונית יותר וחזקה יותר מהפיקנטו והc1, הc1 לטעמי קטנה מידי והגיר החד מצמדי מעצבן אבל הc1 חסכונית ביחס לספארק ופיקנטו

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Shay Shd Dave
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם יש לך את הכסף, תוסיפי, גם חדשה יותר וגם רכב עדיף משמעותית. הייתי מציע לך לקחת 20ו החדשה, אם את יכולה, זה רכב ממש מהנה לנהיגה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההפרש במחיר בין 2 הרכבים ?

כמה אנשים יסעו ברכב באופן קבוע ?

כמה מהנסיעות הם עירוניות וכמה בין עירוניות ?

יתרון משמעותי בצריכת הדלק לסיטרואן שהינה הלכה למעשה טויוטה אייגו ואכן ניתן לטפל ברכב במוסכי טויוטה.

נהגת בשני הרכבים ? , לטעמי נהיגת מבחן תבהיר לך היטב איזה רכב עדיף עבורך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההפרש במחיר בין 2 הרכבים ?

כמה אנשים יסעו ברכב באופן קבוע ?

כמה מהנסיעות הם עירוניות וכמה בין עירוניות ?

יתרון משמעותי בצריכת הדלק לסיטרואן שהינה הלכה למעשה טויוטה אייגו ואכן ניתן לטפל ברכב במוסכי טויוטה.

נהגת בשני הרכבים ? , לטעמי נהיגת מבחן תבהיר לך היטב איזה רכב עדיף עבורך.

באופן קבוע רק אני נוסעת לבד. רוב הנסיעות הם בעיר אבל בסופ״שים אני נוסעת להורים בנתניה .

נהגתי בשתי הרכבים, ושתיהם היו לי נוחים, בסיטרואן תיבת ההילוכים הייתה קצת מוזרה ויקח קצת זמן להתרגל, (אבל זו מכונות אוטומטית אז להכניס לרוורס או לפארקינג זה לא עקרוני), הרגישו שהמנוע פחות עוצמתי אבל היא הייתה זריזה ונעימה על הכביש.

בקיה היה יותר עוצמה, אבל אני לא בטוחה שזה משנה לי - אני נוסעת כאמור בתל אביב רמת גן ולא בשטח או על הרים. היו גם הרבה יותר פינוקים, מבחינת עיצוב וכל לוח המחוונים היפה, ותיבת ההילוכים אוטומטית לגמרי ולא רובוטית כך שהיא יותר נעימה לשימוש , אבל היא כאמור יותר יקרה ב-22 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...