Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי בקשה לביטול דו"ח חנייה/ עיריית ת"א

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני תושבת חוץ שחוזרת לארץ...התוקף של הרישיון הישראלי שלי פג וכרגע אני נוהגת ברישיון זר אמריקאי.

אתמול קיבלתי דוח חנייה- עבירה 55 סעיף 6 (העמדת/החניית את הרכב במקום בו החניה אסורה על פי התמרור אין עצירה)

סכום הקנס - 250 ש"ח ובנוסף גררו לי את הרכב.

הרכב לא בבעלותי, וזו פעם ראשונה שקיבלתי דו"ח אי פעם.

האם אני יכולה לבקש שיבטלו לי את הדוח

לאור העובדה שזוהי עבירת החניה הראשונה שלי והמרה של הקנס באזהרה?

בנוסף שילמתי גרירה 475 ש"ח.

החשש שלי כיוון שהרישיון הישראלי שלי לא בתוקף האם זה ייחשב כעוד עבירה בפני עצמה?

תודה לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים החוזרים,

ראשית, לגבי הרשיון: מותר לך לנהוג עד שנה ברשיון זר. ממליץ בתוקף לגשת למשרד הרישוי ולהמיר לרשיון ישראלי מהר ככל הניתן.

לגבי הקנס, עירית תל אביב יפו נוטה להמיר לאזהרה. פני למחלקת התנועה.

לגבי הגרירה? משער שלא תזוכי על כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...