Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני קניה

NoaLale
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, ראיתי ביד 2 את הרכב שאני רוצה, שנשמע קצת טוב מידי בשביל להיות אמיתי.. אשמח שתייעצו לי

מחירון הרכב הוא 40,300 והמוכר מפרסם ב29,500. (זה מחיר מצחיק וזה מה שמחשיד)

שנתון 2015, יד 2. ק"מ נורמלי (87אלף)

לאחר בדיקה באתרים -הוא לא משועבד ולא גנוב.

למוכר אין את הרכב יותר משנה בטענה שהבת שלו לא עברה טסט על ידני והוא קנה אותו בשבילה.(רוצה להחליף לאוטומט)

אמרתי לו שבלי בדיקה אני לא קונה, ולא הייתה לו בעיה.

יום למחרת שאלתי אם הוא מוכן לבוא לקומפיוטסט, בהתחלה אמר שזה רחוק ושאינו נייד, לאחר מכן אמר שהוא טס לחול השבוע. ואז אמר אוקיי אשלח את גיסי עם ייפוי כוח.

השאלה שלי - אם כל הבדיקות יעברו בשלום.. יש ממה לחשוש?

המון תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל הבדיקות, חשוב לדעת מי זה המוכר שעומד מולך.

על שם מי רשום הרכב? ממתי רשומה הבעלות האחרונה ? אם זה רק כמה חודשים, תחפשו בטופס אגרה הערה " הפקדה לתו סוחר ".

החשד הוא שמדובר בסוחר שמנסה למכור רכב אחרי תאונה עם ירידת ערך גבוהה או אפילו "אבדן להלכה ".

האם ראית תעודה מזהה של המוכר? האם זה אותו השם שרשום ברישיון הרכב?

אבל, למרות כל החשדות :

לא רשמת איזה דגם זה, יש רכבים שנסחרים הרבה מתחת למחירון, ויכול להיות שכאן מדובר במחיר השוק האמיתי של הדגם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל הבדיקות, על שם מי רשום הרכב? ממתי רשומה הבעלות האחרונה ? אם זה רק כמה חודשים, תחפשו טופס אגרה הערה " הפקדה לתו סוחר ".

החשד הוא שמדובר בסוחר שמנסה למכור רכב אחרי תאונה עם ירידת ערך גבוהה או אפילו "אבדן להלכה ".

האם ראית תעודה מזהה של המוכר? האם זה אותו השם שרשום ברישיון הרכב?

אבל, למרות כל החשדות :

לא רשמת איזה דגם זה, יש רכבים שנסחרים הרבה מתחת למחירון, ויכול להיות שכאן מדובר במחיר השוק האמיתי של הדגם.

מדובר ברנו קליאו הידנית, מנוע טורבו 900 סמק (גרסאת expression, שכן זולה יותר מהcollection)

לגבי הטופס, תודה! אבדוק.

לגבי התאונה - בבדיקה לא רואים את זה?

לגבי הרשיונות.. האמת שלא בדקתי, זה בסדר לבקש צילום לפני שנפגשים איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נמוך באופן מחשיד אפילו בשביל הדגם הזה. 5000-6000 שקל יותר היה עוד עובר איכשהו, אבל כאן זה כבר באמת לא מסתדר לי.

מעבר לזה -

אין את הרכב יותר משנה בטענה שהבת שלו לא עברה טסט על ידני והוא קנה אותו בשבילה

קלוש אבל נגיד. מי קונה רכב לפני שעוברים טסט?

בהתחלה אמר שזה רחוק ושאינו נייד,

כן? הוא לא נייד? ומה לגבי האוטו שהוא מוכר?! בקיצור, מחשיד.

שהוא טס לחול השבוע

באמת? דווקא השבוע? כמה נוח...

אשלח את גיסי עם ייפוי כוח

טוב זה כבר... די, נו, לא באמת. נכון? גיסו? ככה שגם שם המשפחה בתעודת הזהות יהיה שונה מהשם ברישיון הרכב? איזה יופי. ממש נחמד.

בקיצור - הכל מצביע פה לסוחר. אז הייתי נזהר מאוד.

*עריכה: בדקתי עכשיו ונראה שהאוטו הזה פורסם לראשונה באמצע יולי ב-33 אלף שקל. שזה מצביע לכך שאו שההערכה שלי שמדובר בסוחר לא הייתה נכונה, או שמדובר בסוחר שניסה בהתחלה למכור במחיר לא "מחשיד" אבל הבין שהוא כנראה לא מחזיק בכזו בונבוניירה מי יודע מה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק ניירת ולוודא שהמוכר הוא בעל הרכב, זה דבר ראשון שעושים. בטח לפני שמשלמים מאות שקלים לבדיקה.

אם זה סוחר ויש לו קשרים במכון הבדיקות ( האם המכון נמצא קרוב למוכר ? ), יכולים "לייפות" את המצב בבדיקה.

הדגם הזה לא נסחר במחירון ואפילו לא קרוב למחירון. עדיין המחיר קצת נמוך, אבל לא באופן חשוד.

סתם דוגמה לרכב דומה ( רק יד ראשונה )

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=43&model=2389&year=2015-2015&gearBox=0&open-item-id=m3oncy&viewPage=item-page-popup

גם את הרכב אותו אתם מעוניינים לרכוש ראיתי בלוח יד 2, והוא לא נראה לי חשוד ( לא המודעה, לא המחיר ולא התמונות עם מספר הרכב ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא כבר אמר לה שהוא "ישלח" את "גיסו" עם "ייפוי כוח", אין באמת סיבה לבדוק את הרשיונות (אלא רק בשביל בדיקת תו סוחר, אם עדיין לא מצאו דרך להעלים גם את זה), כי לא תהיה שום אפשרות לקשר בין הת.ז של מי שיעמוד מולה לבין מי שרשום כבעלים של הרכב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מבצע עיסקה עם מי שאינו בעלים של הרכב בוודאות, בטח לא עם "גיס" .

או שהייתי מחפש רכב אחר ( למשל מהלינק שצירפתי ומתמקח על המחיר ) או שמחכה עד שהבעלים הרשום ברישיון יחזור מחו"ל ויכול לפגוש אותי עם כל הניירת, כולל הצגת ת.ז.

עוד משהו קצת מוזר - הטסט ומועד עליה לכביש במודעה בהפרש של 4 חודשים ( אולי סתם טעו במודעה ).

סתם לידיעה - בעל הרכב ( ורק הוא ) יכול להוציא תדפיס ממאגר חברות ביטוח, האם נרשמו תביעות בעבר.

זה עולה גרושים

http://www.slika-ins.co.il/

*המאגר הזה כנראה לא תקף לרכבי ליסינג שלא היו מבוטחים דרך חברות הביטוח הרגילות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל באמת תודה על הייעוץ והעזרה!

לגבי הבדיקה, בהתחלה הוא באמת רצה שנלך למכון שקרוב אליו, אבל לא הסכמתי ואמרתי לו רק קומפיוטסט (מרחק של 40 דקות+ ממנו..) לא חושבת שהוא מכיר אותם מקרוב, מעבר לזה, המקום אמור להיות אמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, לי נשמע קצת פישי כל הסיפור, גיסי אחותי דודה שלי... עזוב בחייאת..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...