Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו B4 שנת 2013 - מחפש המלצה למע' מולטימדיה ומקום התקנה מומלץ

bruce_wein
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני האמת די מרוצה מהמערכת המובנית של ה-B4, יש לה סאונד מצוין.

חסרה לי קצת העוצמה אז אני מתעניין בנושא החלפת המערכת, או שבכלל אני צריך להחליף רמקולים ?

אשמח לעצה מה לעשות וגם אם אני הולך על החלפה מאוד חשוב לי שיישב אינטגרלי בתוך הדשבורד גם אם זה יעלה קצת יותר וגם נושא ה-CARPLAY חשוב לי מאוד (לא חובה אני אני ממש רוצה אם כבר שתהיה תמיכה אמיתי לאייפון שלי שאין לי שום כוונה לעבור לאנדרואיד בטלפון)

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אחרי שקראתי אני רואה שהמערכות עם CARPLAY יקרות יותר ויש פתרון זול של דונגל USB שמחברים למערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד והוא יוצר את ה-CARPLAY.

יש המלצות למולטימדיה אנדרואיד עם סאונד איכותי ומסך 7" ?

לא זבל סיני מעלי אקספרס ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.אני עם רכב זהה קניתי אנדרואיד "זבל סיני" מאליאקספרס והסאונד יותר טוב מהמקורית. כמה זבל? 62$. האמת אני מרוצה מאוד. למרות המפרט הנמוך. יש כאלו אינטגרליות ואז לא תצטרך מתאם אבל הם בסביבית ה200$

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו בעליאקספרס יש מערכת טסלה סטייל עם מסך בגודל 12 אינטש בשביל הדור הזה של B4 - רק אומר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.אני עם רכב זהה קניתי אנדרואיד "זבל סיני" מאליאקספרס והסאונד יותר טוב מהמקורית. כמה זבל? 62$. האמת אני מרוצה מאוד. למרות המפרט הנמוך. יש כאלו אינטגרליות ואז לא תצטרך מתאם אבל הם בסביבית ה200$

ראיתי שהמתאם לא עולה בשמיים (כ-150 ש"ח כולל משלוח) והשאלה מה יותר גרוע במקורי ? הרמקולים או ה-HU ? הייתי תחת הרושם דווקא שה-HU מבחינת סאונד בלבד נתן תוצאות מצוינות ודווקא הרמקולים המקוריים לא להיט. השאלה שלי - אם אני מחליף את ה-HU המקורי ומתקין את ה"זבל הסיני" ונשאר עם הרמקולים המקוריים - ארגיש בשיפור בסאונד ? אותו סאונד רק מסך מגע ופיצ'רים ? או סאונד נחות יותר אבל יותר פיצ'רים ?

שאלה אחרונה - סליחה על החפירות ... מה הסיכוי שיש רמקולים יותר טובים ויותר עוצמתיים (לא פי 2 אבל לפחות עוד 30% בווליום) ללא מגבר ? אני רוצה לסחוט כמה שאפשר מהגברת ה-MOSFET שנמצאת על היחידה ללא התקנת רכיב נוסף ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...