דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 24 מתוך 24

נושא: נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

משקיען (> 750 הודעות)

בעניין: נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

אז אני הוא אחד מהנהגים ה"לא מתחשבים" או מהפצצות זמן על הכביש (לפי העולה מדבריך), מאלה שצריכים לבצע נגדו אכיפה.
    אז יש לי מתקן באמצע השמשה שמחזיק פלאפון עם מסך של 5 ומשהו אינץ' ובוא ואגלה לך סוד - זה לא מסתיר שום דבר.

לא מאמין? סבבה אז בוא נעשה ניסוי:
    קח את היד שלך ותמתח אותה ותשים את כף ידך מקבילה לפרצוף. תעצום עין אחת, יופי. עכשיו תפתח עיניים ותעצום את השניה כאשר היד באותה פויזציה ו... שמת לב לזה? כלומר, שמת לב לקסם המהולל הזה שגורם לכך שאתה לא מאבד כלל את שדה הראיה (או לחילופין חלק מזערי ממנו)?

ברוך השם אלוהים נתן לנו שתי עיניים, וכל עוד אתה רואה בשתיהן אז מרכז השמשה זה אחד המקומות היותר בטוחים לשים את הטלפון מכיוון שלא צריך להוריד את העיניים. במקרה בשבוע האחרון היה לי רכב שכור והפלאפון היה תלוי על פתחי המיזוג כך שכל הצצה לווייז כללה הורדת מבט קטנה, אם בחוסר בטיחות עסקנו, באופן אישי זה הרגיש לי ממש לא בטוח.

בתמונה המוצורפת - מתקן הסלולר שלי (ורכב ללא הגה, אבל זה בקטנה).
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: WhatsApp Image 2019-08-14 at 8.06.30 PM.jpeg‏ - מספר צפיות: 85 - גודל: 91.5 קילובייט  

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

אחראי פורום טכני הסימלון של Buki

בעניין: נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

ציטוט discoTD5 כתב: הצג הודעה
    בשוטף יש לי טלפון עם זרוע מהשמשה + מגלה רדאר + מצלמה.
    לא מסוכן ולא נעליים, ולא מסתיר דבר.
    כן, יותר כיף שהיתה לי שמשה נקיה בלי כלום, אבל הניווט בסלולרי שיושב מולי הרבה יותר נוח ובטוח מאשר בווייז המובנה שעל מנת להסתכל בו צריך ממש להוריד את המבטח מהכביש למרכז הקונסולה.
    המרחק מדרמטיזציה של "
    מסוכנת ומסכנת אותנו כנוסעים בכביש, למה לא אוכפים את התופעה? אך אפשרי לנסוע בצורה הזו בכלל?" למציאות הוא גדול מאוד.

ראיתי את זה באוטו שלך וגם נסעתי במונית שהיו לנהג אפילו יותר התקנים על השמשה. מצלמה, גלאי רדאר, מונה של מונית, GPS ואולי עוד איזה משהו.
    לא מבין איך אפשר לנהוג כך.

אני אגב לא יודע אם זה מסוכן או לא מסוכן, פשוט לי זה מציק מאוד ולא הצלחתי להתרגל.

כנראה עניין אישי. לא מסוגל לנהוג עם שום דבר תלוי על השמשה ואפילו תו חניה ומדבקת "הטיפול הבא ב XX ק"מ" מפריעים לי אם הם מודבקים בפינה השמאלית העליונה של השמשה.

הטלפון הסלולרי אצלי מותקן לא על השמשמה אלא מימן למראה השמאלית. לא צריך להוריד את העיניים והוא לא מסתיר את השמשה. וחוץ מזה אין שום דבר.

סמכות אודיו - חשמל הסימלון של מרק10

מומלץ להסיר כול חפץ או אביזר מהשמשה הקדמית אשר חוסם את שדה הראיה. לא בטיחותי גם במקרה של תאונה שחפצים יעופו לפנים של הנוסעים.
    במילים אחרות כמה שפחות בטוח יותר.

מסר חשוב ! יישנם אנשים שהם אסרטיבים ויישנם כאלה שהם רכיכות.

מוביל דעה

לי מכשיר במרכז השמשה מאוד מפריע.
    למי שטוען שהוא לא מסתיר אני מציע לנסוע לאט ולחפש עמוד של מעקה בטיחות ולראות איך הוא נעלם בנקודה מסויימת מאחורי הטלפון. נכון שההסתרה היא לחלקיק שניה אבל כשמדובר בילד שפורץ לכביז מאחורי מכונית השבריר הזה קריטי.

למזלי אני שמאלי אז הטלפון צמוד לקורה מצד שמאל ומסתיר כמעט רק את הקורה.

אחראי פורום טכני הסימלון של Buki

ציטוט Night Driver כתב: הצג הודעה

למזלי אני שמאלי אז הטלפון צמוד לקורה מצד שמאל ומסתיר כמעט רק את הקורה.
    אני ימני, הטלפון באותו מקום. היה לי יותר קל להתרגל לתפעל את הטלפון ביד שמאל מאשר להתרגל למשהו מותקן באמצע השמשה.

פורומניאק הסימלון של ניקו פ.

אני פשוט נוסע עם הטלפון ביד, למה צריך מחזיק? סתם מסתיר את שדה הראייה. יותר בטיחותי יד אחת על ההגה ויד אחת על הטלפון.
    הווייז מדבר לי באוזן גם asmr וגם הכוונה. Win win.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

always remember that the intelligence quartile has a normal distribution and you will never get mad again.

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של banji man

ציטוט EliC25 כתב: הצג הודעה
    ואי יש לי שכן כזה, מזעזע... על הדשבורד ועל כל המגש שמעל הבגאז' - הכל בובות!! לא ברור לי איך הוא מצליח לראות משהו, מעבר לכך שהאופן בו הזקן הזה נוהג מסוכנת מעבר לבובות.
    השכן שלך אוהד את הפועל באר שבע במקרה?
    Volvo V40 T4 Rdesign
    Mazda CX5

פורמוהוליק הסימלון של EliC25

ציטוט banji man כתב: הצג הודעה
    השכן שלך אוהד את הפועל באר שבע במקרה?
    לא יש לו בלנו ובאור יום אצלם מה הולך על המגש מאחורהשם: 20190817_224351.jpg - מספר צפיות: 43 - גודל: 74.1 קילובייט
    KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual
    Past:
    Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96
    ציטוט EliC25 כתב: הצג הודעה
    מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

10. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

כל הטכנולוגיה של היום, לא יודע למה לא עושים בדשבורד, איזה עמדה להניח את הפלאפון, משהו אוניברסלי עם טעינה דיבורית וכו'.
    כל מתקן שאני קונה נדפק.

12. 2 חברי הפורום הבאים הודו לABSULUTT על ההודעה המועילה הזאת:

דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. סוזוקי ספלאש 2011 - הגה קשה בנסיעה במרכזו
    By tttsss7 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 17/02/16, 9:36
  2. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 23/07/14, 11:20
  3. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 29/04/14, 19:20