דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 24

נושא: נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של bigmik

נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

יוצא לי לראות נהגים שמציבים את הטלפון הנייד ממש במרכז השמשה הקדמית, מתחת למראה ( ראיתי גם טלפונים ניידים תלויים על המראה) שמסתיר
    את שדה הראייה, תופעה שבעיני לא מוסברת, מסוכנת ומסכנת אותנו כנוסעים בכביש, למה לא אוכפים את התופעה? אך אפשרי לנסוע בצורה הזו בכלל?
    ממש במרכז השמשה מול שדה הראייה, תלויים עם מנשא כזה או אחר עם מוט ארוך, בגלל תכנת ניווט? ( או משהו אחר? ).
    אך אפשרי לנהוג כשמשהו מסתיר לך חמישית משדה הראייה?

2. חבר הפורום הבא הודה לbigmik על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורמוהוליק הסימלון של system_x

בעניין: נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

רק זה? יש אנשים עם אוסף בובות על הדשבורד שמסתיר חצי מהשמשה...

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Grease Monkey הסימלון של igal_zeltser

בעניין: נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

יש אנשים שביום העצמאות מלבישים דגל על המראות, שמסתיר 50% (במקרה הטוב) משטח המראה.

יום טוב גם לך

6. 3 חברי הפורום הבאים הודו לigal_zeltser על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים (> 1000 הודעות)

כי יש אנשים שיטענו שזו הסתרה זניחה (שמותרת בחוק) כי המכשיר קטן מלהסתיר רכב או אדם, ושזה עדיף על מכשיר שמותקן נמוך יותר ומחייב הורדת העיניים לדשבורד כדי להסתכל על וויז.

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של X9500

ציטוט Be roo כתב: הצג הודעה
    כי יש אנשים שיטענו שזו הסתרה זניחה (שמותרת בחוק) כי המכשיר קטן מלהסתיר רכב או אדם, ושזה עדיף על מכשיר שמותקן נמוך יותר ומחייב הורדת העיניים לדשבורד כדי להסתכל על וויז.
    ממש לא הסתרה זניחה, עם כל מכשיר ובכל מכונית - ובטח כשזה מכשיר עם מסך "6.5 על דשבורד של מכונית לא רחבה, 50 ס"מ מהאף של הנהג.
    התופעה מקוממת ויש כמה מקומות בעולם שהיא אסורה. כבר יצא לי להיות במוניות שכמות המסכים בהן הזכירה IMAX 360, היה כבר עדיף לנהג להסתכל קדימה דרך חלון הצד.

ובישראל כמו בישראל - מסכים בחלון הקידמי, חלונות מוכהים עד אינסוף בכל כיוון, דגלים על המראות ואפס אכיפה (או הבנה שצריך לאכוף כאן משהו).
    Lexus GS 450h
    THE quietest Q car on earth

אחראי פורום הסימלון של discoTD5

בשוטף יש לי טלפון עם זרוע מהשמשה + מגלה רדאר + מצלמה.
    לא מסוכן ולא נעליים, ולא מסתיר דבר.
    כן, יותר כיף שהיתה לי שמשה נקיה בלי כלום, אבל הניווט בסלולרי שיושב מולי הרבה יותר נוח ובטוח מאשר בווייז המובנה שעל מנת להסתכל בו צריך ממש להוריד את המבטח מהכביש למרכז הקונסולה.
    המרחק מדרמטיזציה של "
    מסוכנת ומסכנת אותנו כנוסעים בכביש, למה לא אוכפים את התופעה? אך אפשרי לנסוע בצורה הזו בכלל?" למציאות הוא גדול מאוד.

ציטוט RK כתב: הצג הודעה
    כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.

10. 7 חברי הפורום הבאים הודו לdiscoTD5 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג חדש (> 40 הודעות)

לא כל כך מסכים איתך, בטיול לארה"ב שמתי מתקן שמתלבש על הוונטה של המזגן, והרגיש לי משמעותית פחות בטוח. הורדת העיניים יוצרת שבריר שניה בו אתה לא רואה כלום מהכביש.
    זה הרבה יותר מסוכן מפלאפון קטן יחסית, שפרקטית אין שום דבר שהוא ימנע ממך לראות (במקרה הגרוע יסתיר מעט ממנו).
    הרבה יותר בעיה זה הקורות A של הרכב שמסתירות לך חצי עולם, ותמיד ממוקמות בדיוק איפה שהולכי רגל עומדים כשרוצים לעבור במעבר חציה.

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של A_lex

ציטוט X9500 כתב: הצג הודעה
    ... כבר יצא לי להיות במוניות שכמות המסכים בהן הזכירה IMAX 360, היה כבר עדיף לנהג להסתכל קדימה דרך חלון הצד...
    אתה מתכוון כאלו?

כן, זה ארבעה טלפונים מול פרצוף נהג המונית. לא, אין לי מושג למה הוא צריך כל כך הרבה.

* צולם בהונג קונג.

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

וזה לא כולל את הנווטן למעלה ואת המצלמה מתחת למראה

מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של yosilogen

אצלי בהתחלה היה מתקן לפלאפון באמצע השמשה ואחרי שהוא נשבר לי ,שמתי חדש צמוד לקורה שמאל שלי ככה זה פחות מפריע יחסית למקום ,אני חושב שהכי טוב זה על הדשבורד אבל שלי לא מחזיק מעמד עליו ...so
    יונדאי גטס GLS 2006
    120 אלף קילומטראז'

נהג שודים (> 1000 הודעות)

גם מסך 6.5 מסתיר חלק זניח משדה הראיה. אם תחזיק מכשיר מול האף, ברגע שאתה מסתכל רחוק החלק המוסתר משדה הראיה זניח, והעצמים שיוסתרו ע״י לגמרי צריכים להיות קטנטנים כדי שלא תבחין בהם. ונהג לא מתמקד על מכסה המנוע אלא מסתכל קדימה לפחות שני מטר לפני השמשה, כך שגם ילד קטן לא יוסתר ע״י המכשיר.

בעבר השתמשתי בזרוע על השמשה, ויתרתי עליה מסיבות שונות ועברתי לתפס על פתח המזגן, אבל החסרון בהורדת העיניים למסך מורגש.

כן, יש במיקום על השמשה יש חסרון מסויים, אבל לטעון נחרצות כאילו מדובר ברשלנות מזלזלת, פיקוח נפש, כאילו עשרות אנשים נהרגים מידי יום כי הוסתרו ע״י מסך אבל אף אחד לא נהרג בגלל נהג שהוריד עיניים מהכביש?

ולראיה, ברגע שעלה דיון על יתרונות וחסרונות של כל אופציה נשלף מקרה קיצוני של נהג מונית עם 4 מכשירים כדי לספק הוכחה ניצחת, כי קל יותר להתלהם עם מקרה קצה מאשר לרדת מהעץ ולהודות שאולי השד לא נורא כל כך.

16. חבר הפורום הבא הודה לBe roo על ההודעה המועילה הזאת:

פורמוהוליק הסימלון של EliC25

ציטוט system_x כתב: הצג הודעה
    רק זה? יש אנשים עם אוסף בובות על הדשבורד שמסתיר חצי מהשמשה...

Sent from my MI 9 using Tapatalk
    ואי יש לי שכן כזה, מזעזע... על הדשבורד ועל כל המגש שמעל הבגאז' - הכל בובות!! לא ברור לי איך הוא מצליח לראות משהו, מעבר לכך שהאופן בו הזקן הזה נוהג מסוכנת מעבר לבובות.

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual
    Past:
    Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96
    ציטוט EliC25 כתב: הצג הודעה
    מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של Pecan

אצלי בפולו יש מגנט שאליו הטלפון מתמגנט בנהיגה. משמש אותי לוויז בלבד. והאמת? עדיין היה עדיף ללא פלאפון.
    מערכת מולטימדיה עם וייז מובנה בטיחותית ועדיפה יותר לפי מה שאני חושב

Polo 9N 1.4

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של bigmik

אותי זה מטריף החוסר התחשבות, לא מכליל נשים, גברים, או מגזר כזה או אחר, אבל אך לא אוכפים את זה? אך נותנים לזה להתקיים בכלל? אצלי הוא או שוכב
    על הדשבורד מקדימה ולא מסתיר אפילו חלקיק קטן, או על הקורה השמאלית.

20. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

אחראי פורום הסימלון של discoTD5

קח כוס מים, נשימה עמוקה, ותירגע.
    זו העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך בנושא השרשור.

אתה יודע מה ההבדל בין טיפש למשוגע?
    טיפש חושב ש 2+2 שווה 5
    משוגע יודע שזה 4 אבל זה משגע אותו...

ציטוט RK כתב: הצג הודעה
    כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.

22. חבר הפורום הבא הודה לdiscoTD5 על ההודעה המועילה הזאת:

דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. סוזוקי ספלאש 2011 - הגה קשה בנסיעה במרכזו
    By tttsss7 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 17/02/16, 9:36
  2. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 23/07/14, 11:20
  3. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 29/04/14, 19:20
  4. תגובות: 1