Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב אמין עד 12K +-

M55power
שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

במטרה לחסוך לרכב מפנק בעוד כשנה וחצי אני מחפש כרגע רכב פשוט ואמין עד כ 12K אולי אפילו בפחות.

(אולי בטווח של 7500 -12K)

אם יהיה זול מספיק , אולי אני אשמור אותו כרכב למשימות פחות נעימות כמו - נסיעה לתל אביב :)

חיסכון בדלק ממש לא משנה לי, כי הנסועה השנתית שלי ירדה משמשעותית בחודשים האחרונים.

מחפש משהו פשוט לאחזקה , אמין ואם אפשר גם בטיחותי.

גיר, אוטומטי או ידני לא קריטי , אולי אפילו מעדיף ידני.

גודל גם לא משנה כי אין משפחה, במקסימום משנע חברים וציוד.

משהו בסדר גודל של מיני - סופר מיני יהיה אידאלי.

חשבתי בנתיים על סובארו B3\ איפרזה ניו אייג'

או סיביק.

אשמח לעוד הצעות.

(אם מישהו מוכר משהו שמור, אשמח לשמוע)

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ניו אייג' '07 כבר שנתיים, חלום של רכב בהתחשב במחיר הנמוך שלו. מאוד אמין, ויושב מעולה על הכביש.

ב8K תוכל למצוא ממש בובות...

מה שכן אל תצפה לכלום מעבר לעובדה שהוא נוסע, כי הוא אמנם עושה את העבודה מצויין ומאוד אמין, אך הוא לא נוצץ משום כיוון.

אגב, שני הרכבים שציינת הם ממש לא מיני/סופר מיני, אז תצטרך להחליט לאיזה כיוון אתה הולך.

עריכה אחרונה על ידי אבנר טייל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש מצובישי לנסר קלאסיק 2008-2009 במצב הכי שמור שנכנס לתקציב ועם טסט כמה שיותר ארוך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו III ידנית או פנדה ידנית, יכנסו בתקציב שלך, חסכוניות יחסית, אמינות ועונות על הדרישה של הקטגוריה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן טידה עומדת בכבוד בקירטריון האמינות

אך החלפים לא זולים.

בתקציב הזה הייתי רוכש מאזדה 3 2007/8 יש כמה מאות כאלה למכירה כרגע, ההיצע גדול והביקוש יותר קטן, מה שיועיל להתמשות של המוכרים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 קורצת, אם אני אמצא ספיריט טובה היא אפילו כיפית לנהיגה.

אבל בשנתונים האלה והק"מ האלה זה לא סיכון למנוע חדש?

ניסן טידה בטוח שלא תהיה זולה לאחזקה - קראסו בגלל זה אני גם נמנע מהקליאו.

פנדה יכולה להיות נחמדה, גם חדישה יחסית במחירים האלה לא?

אני לא מחפש רכב נוצץ , רק שלא יהיה גרוטאה טוטאלית.

המטרה לחסוך למשהו מעניין כמו BRZ.

אולי אפילו לשמור את הרכב הזה כרכב נוסף משימות קשות.

ברור לי שאף אחד מהרכבים לא מיני \סופר מיני אבל חוץ מהפנדה (ששכחתי ממנה חחח) לא עולה לי משהו טוב לראש בקטגויות והמחירים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנדה יכולה להיות בהחלט אופציה טובה בתקציב שלך, אתה תוכל למצוא אחת די חדשה במחיר נמוך.

כנ"ל לגביי הקליאו 3.

היתרון שבפיאט החלקים זולים יחסית והתחזוקה לא יקרה. הפנדה גם תסחוב בסדר יחסית ותניב לך צריכת דלק טובה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...