Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בניו יורק - מחירים משוגעים

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט מאוד, הזמנתי כמה פעמים, תמיד היה יותר זול, תמיד הכיל את כל הביטוחים החשובים, תמיד היה עם מי לדבר וחברה שאפשר לסמוך עליה.

מבחינתי לא רואה סיבה שלא...

בהפרש של 7-10 שעות (תלוי איפה אתה שם), יום שבת ושישי חופש בארץ, עם מי תדבר? גם רמת השרות בארץ XXXX ולא יותר אינטואיטיבי בארה"ב לדבר עם אמריקאים?

לא יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מנסיון רב שנים בארה"ב.

מבלי שמעולם נאלצתי להפעיל ביטוח.. טפו טפו

אופרן מאוד אטרקטיביים במחיר והוא כולל את כל הביטוחים.

הזמנה של הרכב ישירות מהספק ורכישת ביטוח חיצוני יכולה להוזיל מעט את המחיר.

בשנים האחרונות אני מזמין ישירות מדולר דרך פרוקסי אמריקאי והמחיר מאוד נמוך ושונה מהמחיר לתיירים מחוץ לארה"ב.

לגבי הביטוחים משתדל לקחת כמה שיותר. בשביל עוד 100 דולר בביטוח אני מצמצם את החשיפה לכל נזק אפשרי למינימום

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן חברים

לפני כמה שעות נחתתי, ואני ממש רוצה לשתף - ואולי לעזור לבאים אחרי.

השהייה בניו יורק היתה מדהימה (קצת יקרה, אבל עדיין מדהימה).

לעניין תח"צ: יש שלוש אופציות עיקריות, ממה שלמדתי בשבוע הזה, אשתף אתכם:

1. SUBWAY - מערכת סופר חכמה ומטורפת של רכבות תביא אתכם לאן שרק תרצו בגבולות מדינת ניו יורק. עלות כניסה היא 2.75$ עם כרטיס רב פעמי שעולה 1$ ותקף לחצי שנה. כרטיס חד פעמי יעלה לכן 3.30$ והוא תקף לשעתיים.

למה כתבתי כניסה? כי אפשר באותו כרטיס לנסוע כמה שבא לכם עד שתצאו מהרכבת. בכל תחנה עומדים שוטרים של NYPD ששומרים על הסדר והבטחון (לנסוע לEAST NY זה לא הכי כיף). יש פה ושם פקחים שקונסים ב-100$ מתפלחים למיניהם, אבל נדיר לראות אותם.

ברוב הרכבות יש כרוז שמודיע איפה אנחנו נמצאים ומהן ההחלפות האפשריות, מה גם שיש בחלק מהקרונות החדשים שלט אלקטרוני ששם התחנה מהבהב עם נקודה כתומה. נקודה כבויה - עברנו /לא עוצרים; נקודה דולקת - נגיע לתחנה. באלה שאין כרוז נהג הרכבת מודיע (לפעמים לא ברור כי יש כאלה לא מובנים או שמיואשים מהחיים). לנסוע לבד בלילה אפשרי - WEST NY זה בסדר, EAST NY - תחשבו פעמיים.

התחנות חמות מאוד (מזיעים ממש) כי האוורור היחיד זה הסורגים של המדרכה מלמעלה. יש תחנות שהם בעומק של 50 מטר, והן הכי חמות.

2. אוטובוסים - פחות נוח, נתקעים בפקקים, אבל מגיעים לכל מקום. נסיעה משותפת בכרטיס של הSUBWAY - מוציאים אותו רק בSUBWAY. מחליקים אותו במכונה ייעודית, מקבלים קבלה ועולים. אין תקשורת עם הנהג בעניין תשלום. יש בכל אוטובוס כרוז. מחיר זהה.

3. מוניות/UBER - יקר. אם אתה רוצה ליהנות מנסיעה שקטה ואישית שווה. 2.5$ ליחידת זמן (שלא ברור איך היא מחושבת) ולא ליחידת מרחק.

את שאר הרשמים אעלה אחרי מנוחה קצרה.

לילה טוב!

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שבהשוואה לארץ ה subway בניו יורק נהדר.

אבל אם זו בעינך "מערכת סופר חכמה ומטורפת" אז זו כנראה הפעם הראשונה שלך ברשת רכבת תחתית עירונית.

כי יש טובות ממנה בהרבה

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUBWAY - מערכת סופר חכמה ומטורפת של רכבות תביא אתכם לאן שרק תרצו בגבולות מדינת ניו יורק.

העיר ניו יורק היא חלק זעיר ממדינת ניו יורק. זו מדינת ענק עם איזורים מבודדים בהם לא תמצא נפש חייה (ולא קליטה סלולארית) במרחק קילומטרים רבים. הסאבווי פועל בעיר, לא בכל המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אות השרשור הזה ומצחיקה אותי גם המסקנות של פותח השרשור.

לא אדבר על המטרו של ניויורק אבל בגדול הוא לא מהטובים בעולם.

אספר רק סיפור קטן וטרי שקשור למחירי הרכב שם ומחירי הרכבות.

בשנה שעברה הייתי שם (NYC) בטנקסגיבינג, רציתי לקפוץ לבקר את דוד שלי בCT, מדינה שכנה לניויורק.

הזמנתי רכב ל48 שעות בעלות של כ150$, חשבתי שזה קצת יקר.

במהלך היום התחלתי לחשוש מהנסיעה (3 שעות) והחלטתי ״למה לא רכבת, יותר זול ולא צריך לנהוג״. ביטלתי את הרכב ונסעתי לPenny station.

מגיע לדלפק ומבקש כרטיס, ״it’s will be 157$ sir” הייתה התשובה של הפקידה בדלפק ואני הייתי בהלם.

בירור זריז מולה הבהיר לי שבחגים מחירי הרכבת קופצים... אז אם חשבת שהאוטו יקר תחשוב שוב.

באוגוסט האחרון הייתי שוב בNYC, גם הפעם רציתי לקפוץ לבקר בCT, איכשהו אני תמיד נופל של עם חגים והגעתי בסופש של ״יום הפועלים״.

הפעם לא יצאתי חומוס, מברר כמה עולה כרטיס רכבת באינטרנט, 150$ לכיוון!

מברר כמה עולה לאסוף רכב מהרץ באמצע מנהטן ל24 שעות, 90$ עם מיכל דלק מלא וכל הביטוחים האפשריים.

אז להשכיר רכב בNYC זה יקר? לפעמים זה יותר זול מרכבת ולא במעט.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים בארצות הברית זולים באופן מובחן, כולל כמובן להשכיר רכב וכו'.

מחירי הרכבות/טיסות פנימיות יקרות מאוד.

זו עדיין מדינה שמתנהלת בעיקרה באמצעות רכב פרטי.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים!

אני נוחת בקנדי.

אני צריך לנסוע לאפסטייט, למקומות שמונית אליהם זה 250$.

קשה לחשוב בדולר. הכרטיס אשראי חושב בשקל פלוס עמלות המרה...

תבדוק גם על כרטיסי אשראי עם עמלת המרה נמוכה. יש כרטיסים יותר משתלמים ויש פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, אבל אבסולוטית, אם לא מדובר בטיול ארוך ויקר במיוחד, מדובר בסכומים קטנים. בנסיעה לארה"ב פשוט מקשרים את הכרטיס הקיים לחשבון דולרים בארץ ואז החיובים נעשים ממנו, כאשר עמלת רכישת הדולרים, מה שהבנק קורא "שער מכירה", הוא אחוז אחד ופחות.

בכל מקרה - בכרטיס האשראי הישראלי היקר ביותר עמלת ההמרה לגיהוץ היא 3%, כך שעל 250 דולר ארה"ב מדובר בפחות מ-30 ש"ח. כריס עם הנחה של 50% יחסוך חצי מזה וכרטיס מקושר לחשבון מט"ח יחסול בערך 20 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אות השרשור הזה ומצחיקה אותי גם המסקנות של פותח השרשור.

לא אדבר על המטרו של ניויורק אבל בגדול הוא לא מהטובים בעולם.

אספר רק סיפור קטן וטרי שקשור למחירי הרכב שם ומחירי הרכבות.

בשנה שעברה הייתי שם (NYC) בטנקסגיבינג, רציתי לקפוץ לבקר את דוד שלי בCT, מדינה שכנה לניויורק.

הזמנתי רכב ל48 שעות בעלות של כ150$, חשבתי שזה קצת יקר.

במהלך היום התחלתי לחשוש מהנסיעה (3 שעות) והחלטתי ״למה לא רכבת, יותר זול ולא צריך לנהוג״. ביטלתי את הרכב ונסעתי לPenny station.

מגיע לדלפק ומבקש כרטיס, ״it’s will be 157$ sir” הייתה התשובה של הפקידה בדלפק ואני הייתי בהלם.

בירור זריז מולה הבהיר לי שבחגים מחירי הרכבת קופצים... אז אם חשבת שהאוטו יקר תחשוב שוב.

באוגוסט האחרון הייתי שוב בNYC, גם הפעם רציתי לקפוץ לבקר בCT, איכשהו אני תמיד נופל של עם חגים והגעתי בסופש של ״יום הפועלים״.

הפעם לא יצאתי חומוס, מברר כמה עולה כרטיס רכבת באינטרנט, 150$ לכיוון!

מברר כמה עולה לאסוף רכב מהרץ באמצע מנהטן ל24 שעות, 90$ עם מיכל דלק מלא וכל הביטוחים האפשריים.

אז להשכיר רכב בNYC זה יקר? לפעמים זה יותר זול מרכבת ולא במעט.

החישוב יפה , רק שיהיה הוגן שכחת עלות של דלק ועלות של כבישי אגרה .

מצד שני , ברור שאני הייתי לוקח רכב. כל מה שהוא יציאה מהמטרופולין הגדול.

במיוחד בארה"ב ההבדלים בזמנים בין רכב לתחבורה ציבורית הם תהומיים.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב. את הרכב שכרתי עם מיכל דלק משולם. כלומר 90$ כלל את עלות הדלק (הספיק לי מיכל).

לא נסעתי בכבישי אגרה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...