Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בניו יורק - מחירים משוגעים

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לנסוע לאפסטייט, למקומות שמונית אליהם זה 250$.

רכבת או לשלם על רכב.

תעשה סקר שוק מקיף, קח מה שמתאים לך מבחינת ביטוח ומחיר.

כמו שאמרתי, עונה מתוירת + ניו יורק = יקר יותר ממקומות אחרים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכבת או לשלם על רכב.

תעשה סקר שוק מקיף, קח מה שמתאים לך מבחינת ביטוח ומחיר.

כמו שאמרתי, עונה מתוירת + ניו יורק = יקר יותר ממקומות אחרים.

אפשר לחפש לשכור רכב מחוץ לניו יורק, במקום שאפשר להגיע אליו ברכבת משדה התעופה. גם תחסוך במחיר ההשכרה, גם תחסוך אגרות בכניסה וביציאה מניו יורק והכי חשוב תחסוך נסיעה בפקקים, ישר אחרי שנחתת מטיסה ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשויצריה שילמתי לפני כחודש למעלה מ-75 אירו ליום לפיג'ו 308 אוטומטית (או דומה) - בהזמנה מראש. לזכות העסקה - כללה ביטולי כל השתתפות עצמית.

הגישה של לא לשכור רכב יומיים שלושה אחרי טיסה ארוכה נכונה מאד, הג'ט לאג יכול להיות מסוכן (אלא, אולי, אם אתה טס בביזנס וישן טוב בטיסה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי עוד מ2013 שרכב באטלנטיק סיטי עלה לנו פי 3 מאשר בצפון קרוליינה..אותה חברה ואותה קבוצת רכב...[emoji1]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחפש לשכור רכב מחוץ לניו יורק, במקום שאפשר להגיע אליו ברכבת משדה התעופה. גם תחסוך במחיר ההשכרה, גם תחסוך אגרות בכניסה וביציאה מניו יורק והכי חשוב תחסוך נסיעה בפקקים, ישר אחרי שנחתת מטיסה ארוכה.

רעיון יפה מאוד.

בהחלט הייתי ממליץ לבדוק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן כולם

אני מחפש השכרת רכב בניו יורק לתאריכים 10-13 לספטמבר. משום מה כל המחירים מתחילים בסביבות 60$ ליום.

איפה ניתן להשיג דילים יותר טובים?

בניו יורק יש הבדלים משמעותיים איפה לוקחים, אמריקאיים משלמים על נוחות. תנסה אלאמו או אנטרפרייז, בתאריכים שלך יש בסביבות 40$. אבל תצטרך להגיע לשדרה ה-11 וכאלה; או לאלאמו ברחוב 53 מערב.

בשד"ת יש מרכיב גבוה של מס לכן שם בד"כ עולה יותר. 60 ליום לא נשמע לי הרבה, אתה סה"כ משכיר ל-3 ימים, נוחות שווה כסף. חוץ מזה אתה באמריקה באמת תיקח מיצובישי מיראז' במקום מקסימה כשלשלושה ימים יעלה לך כ-100$ יותר?

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזו פעם ראשונה שאני אטוס מרחק כזה. כל הטיסות שלי אי פעם היו בין 3 ל-5 שעות. הפעם מדובר בסה"כ טיסות של 16-18 שעות (עם עצירות ביניים).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזו פעם ראשונה שאני אטוס מרחק כזה. כל הטיסות שלי אי פעם היו בין 3 ל-5 שעות. הפעם מדובר בסה"כ טיסות של 16-18 שעות (עם עצירות ביניים).

מן הסתם זה אומר שגם מעולם לא נהגת בארה״ב. לא הייתי מציע שהנהיגה הראשונה שלך בארה״ב תהיה בעיר ניו יורק, ישר אחרי שנחתת מטיסה ארוכה. לאן אתה אמור להגיע? אפסטייט זה אזור מאוד נרחב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת רשומה לי איפשהו. כנראה שאחסוך את כספי, אחוס על חיי ואשתמש בתחב"צ.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל כתב:

"בשויצריה שילמתי לפני כחודש למעלה מ-75 אירו ליום לפיג'ו 308 אוטומטית (או דומה) - בהזמנה מראש. לזכות העסקה - כללה ביטולי כל השתתפות עצמית."

א.שוויץ ולא שוויצריה כמו פולין ולא פולניה.

ב.מה הקשר בין נושא השרשור , (השכרת רכב בניו יורק) , לבין השכרת רכב בשוויץ?

לא ברור לי העניין...

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה אתה באמריקה באמת תיקח מיצובישי מיראז' במקום מקסימה כשלשלושה ימים יעלה לך כ-100$ יותר?

מכל הדברים המעניינים שאפשר לשכור בארה״ב דווקא את השיעמום הזה אתה מציע לו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הדברים המעניינים שאפשר לשכור בארה״ב דווקא את השיעמום הזה אתה מציע לו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

:-)

פשוט הסתכלתי מה יש ב-JFK במחיר הזה, לא הצעתי תיאורטית "תיקח מוסנג, קורבט, טסלה" שאין שם... אכן גם גרנד צירוקי מוצע באותו מחיר (בפועל מקבלים סנטה פה).

המקסימה אגב חזקה ומאובזרת אבל אתה צודק קצת משעממת כמו רוב הסדאן

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע? איזה כותרת בומבסטית...מחירים מטורפים!

אתה משקיע על טיול בארה"ב כמה אלפי דולרים ויותר ומה שישבור אותך זה רכב יקר ב 20 דולר ליום לשלושה ימים?

תיקח את זה שהכי נוח לקחת ולהחזיר... בכלל לא בפרופורציות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...