Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תערוכת ז'נבה 2020

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קלוטן זה ציריך. אתה מתכוון ל-Cointrin.

כבר הזכרתי את האפשרות להתבסס על הצד הצרפתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה.

הסתכלתי על עלויות ההשכרה בצד הצרפתי, זול באופן משמעותי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציריך היא תחנת חובה? אני מבין(לא בציניות) ממש את הרצון לטוס בA340(שאני טסתי ב737-300 של טארום גם התלהבתי לטוס בדגם נדיר יחסית בארץ).

תחשוב על לטוס לליון עם טרנסוויה לדוגמא - שמה העלות השכרת רכב יחסית נמוכה והעלויות טיסה הן לא נורא יקרות(לדוגמא הלוך ב11 במרץ וחזור ב17 במרץ יעלה 115 דולר כולל טרולי למטוס - לא נורא) וג'נבה במרחק של 115 קילומטר משמה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציריך היא תחנת חובה? אני מבין(לא בציניות) ממש את הרצון לטוס בA340(שאני טסתי ב737-300 של טארום גם התלהבתי לטוס בדגם נדיר יחסית בארץ).

תחשוב על לטוס לליון עם טרנסוויה לדוגמא - שמה העלות השכרת רכב יחסית נמוכה והעלויות טיסה הן לא נורא יקרות(לדוגמא הלוך ב11 במרץ וחזור ב17 במרץ יעלה 115 דולר כולל טרולי למטוס - לא נורא) וג'נבה במרחק של 115 קילומטר משמה.

המרחק אמנם לא גדול,

אבל חסרים לי פה כמה דברים:

1. אני די חייב מזוודה, כיוון שתיק היד שלי מכיל את ציוד הצילום. מעבר לעובדה שמדובר בעונה קרה וצריך בגדים חמים, משהו שכנראה יהיה פחות קל לדחוס בטרולי.

2. מה עם העלויות של הדלק (לא אמור להיות הרבה) וחניה במלון (שבטח תעלה המון בשוויץ, כי אפילו סתם ארוחה במקדונלדס עולה 55-60₪)?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הדלק בצרפת ושוויץ דומים לאלה שבישראל (או טיפה פחות). נניח שרכב קטן יצרוך 1:12 ומדובר ב-300 ק"מ הלוך ושוב ושיש גם אגרת כבישים - אז זה יוסיף סד"ג של 50 אירו. ויינייט שיוצרי זה עוד 40 פרנק, כלומר כ-35 אירו (אם כי אפשר, בזהירות, להמנע מכניסה לאוטובאהן השויצרי).

העניין הוא שאין שום סיבה להחזיק רכב בג'נבה, והחניה במלון יכולה לעלות עשרות אירו ליום.

צריך לבדוק את האפשרות של רכבת מליון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אצליח לסגור, נראה לי שאשאר עם הפתרון הישן, טיסה דרך ציריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע המחירים בארץ לא נופלים מהמחירים בציריך, באפריל יצא להיות עם עוד 3 חברים בארץ, והם נבהלו מהמחירים בארץ.

בג'ינבה יוצא לי להיות רק לצורכי עובדה, סה"כ עיר נחמדה, אבל לא הייתי מבזבז עליה יותר מדי זמן.

Gesendet von meinem HRY-LX1 mit Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון הוא התערוכה ועוד יומיים בעיר נניח.

אפשר אולי גם לשחק עם הדברים ולהיות בציריך במקום בז'נבה אחרי התערוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...