Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה 2007 דיזל - תצרוכת סולר פתאומית גבוהה, לא מוצאים פתרון

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 1538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הפנמת את המושג מהקל אל הכבד?

הוצא את חיישן טמפרטורת נוזל הקירור, שייף אותו עם נייר שיוף עד שיבריק והחזר חזרה. אם לא מצליח החלף את החיישן(לא יקר).

אני מניח שאתה חושד שהחיישן מדווח על מנוע קר, ובתגובה ישנה העשרת תערובת שמבזבזת דלק.

זה לא כלכך אקטואלי לדיזל, אין שם העשרת תערובת מכוונת כמו בבנזין.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מומחה VAG ניסית?

הייתי בפעם הראשונה במוסך אנרג'י בקריות, לאחר מכן הייתי במוסך רון. מחר אני חוזר שוב לאנרג'י לאבחון יותר מעמיק וגם כי המצב החמיר, יש לי תחושה שהרכב הולך להיות מושבת - אני לא מתכוון להחליף/לתקן/לשפץ שום דבר שלא קשור באופן ישיר לתקלה ההתחלתית (צריכת סולר גבוהה), אין שום הגיון שפתאום לפני 10 ק"מ יש התראת גיר DSG או אם המזרקים עייפים ויכולים לסחוב עוד 50K ק"מ ולא באמת משפיעים באופן ישיר וכו'.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מעודד:

נכנסתי היום שוב למוסך אנרג'י בקריות לאבחון יותר מעמיק, כמו כן ביומיים האחרונים התחלתי לשמוע רעש מתחזק של שאיבה/יניקה מעל 2000 סל"ד. במוסך ישר מצאנו צינור עם חור גדול, צינור גדישה שמחובר לקולר (מצורפת תמונה).

מנסיעה קצרה הרכב חזר לסחוב ולעלות חיוך קטן, צריכת הדלק שמציג המחשב חזרה להיות הגיונית ונורמלית.

היה קשה למצוא את החור בהתחלה כי החור לא היה מספיק גדול ולא עשה מספיק רעש, כמו כן הוא נמצא במקום מאוד נסתדר לעין.

cde088d0156dc5b779de1c1d4e8965d1.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לרכב יש אינטרקולר ?

אני יכול לספר לך שאצלי אין, ובקיץ אני מרגיש עליה מורגשת בצריכת הדלק.

מציע שנית לבדוק צנרת טורבו (ולחץ גדישה) ובמידת הצורך להתקדם לבדיקת קומפרסיה.

צדק הבחור.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מעודד:

נכנסתי היום שוב למוסך אנרג'י בקריות לאבחון יותר מעמיק, כמו כן ביומיים האחרונים התחלתי לשמוע רעש מתחזק של שאיבה/יניקה מעל 2000 סל"ד. במוסך ישר מצאנו צינור עם חור גדול, צינור גדישה שמחובר לקולר (מצורפת תמונה).

מנסיעה קצרה הרכב חזר לסחוב ולעלות חיוך קטן, צריכת הדלק שמציג המחשב חזרה להיות הגיונית ונורמלית.

היה קשה למצוא את החור בהתחלה כי החור לא היה מספיק גדול ולא עשה מספיק רעש, כמו כן הוא נמצא במקום מאוד נסתדר לעין.

cde088d0156dc5b779de1c1d4e8965d1.jpg

המיקום נראה ככזה שמהחום יגרום לקריעה בהמשך גם של הצינור החדש.

סוף טוב הכל טוב, משער שהעלות לא הייתה גבוהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי סקפטי לגבי פתרון בלי להחליף דברים לא קשורים על הדרך, כבר הכנתי מסלול השבתה לרכב (אני לא יכול להיות בלי רכב אפילו יום אחד). אז מבחינת עלויות - הכל יחסי בחיים, 750 ש"ח צינור מקורי חדש ועבודה (והמון חפירות לבעל הבית במוסך בחודש האחרון).

אחרי שסיימנו במוסך, נסעתי מהקריות לכרמל הלוך ושוב חזרה לקריות.

בסיום הנסיעה לכרמל מחשב הרכב הציג 10/100 שזה 1:10 (עליה לכרמל, עם מזגן כמובן, בנהיגה זריזה).

בסיום הנסיעה לקריות שזה בעצם הממוצע כולל עליה לכרמל מחשב הרכב הציג 7.9/100 שזה כמעט 1:13.

סוף כל סוף חזר חיוך לפנים - להיות ראשון ברמזורים, לעקוף בעליות את כל העגלות האטמוספריות.

אני מרגיש פשוט מטומטם שנסעתי מספר חודשים עם ירידה הדרגתית בסחיבה וחשבתי שאני מדמיין.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי יום סידורים בעיר, אני מרגיש שהרכב חזר לחיים - שוב מפרפר מעמידה, עוקף את כולם עם מזגן בעליות בלי להרגיש, גם המנוע כבר לא נשמע מקרטע, ה-DSG שוב מחליף הילוכים כמצופה.

אחרי הרכבת הצינור החדש וקיק דאון ראשון בסיבוב מבחן ע"י המוסכניק יצא ענן שחור עצום וארוך של עשן, לא יצא משהו דומה בהמשך.

הפלא ופלא גם חיישן MAF מקורי חדש של בוש מחכה לי בדואר (ארכיב גם אותו, רון אמר שבכל מקרה אחרי כמה שנים מומלץ להחליף). כמו כן הטיפול הבא עוד 5000 ק"מ, לדעתי אקדים אותו ואחליף גם פילטר סולר.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב הכל טוב

כיף לשמוע על התעקשות לטפל בדיזלית מתיישנת ולהינות ממנה ולא להכנע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים, לפי מחשב הרכב צריכת הסולר הסתדרה. התקנתי את חיישן ה- MAF החדש ולדעתי לא השפיע מעבר להחלפת הצינור. נבדוק כמובן בקרוב גם צריכת סולר בין תדלוקים (אין קשר בין הק"מ ומד הדלק בתמונה, זה לפני שהחלפתי את הצינור).71171dfdaf6a63162f197825463ea652.jpg

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצלם תוך כדי נהיגה?!?
לא עלינו.

חלילה וחסה, הוא מריץ את הרכב על דיינו
אכן כן.

בהזדמנות זו הקדמתי טיפול 10K (היה עוד 5K) - פילטר סולר, שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר אוויר (גם מזגן), כמו כן גם הקדמתי החלפת שמן גיר DSG6 (נדרש בטיפול הבא וכל 60K). עוד לא מדדתי בין תדלוקים אבל הרכב חד משמעתית התעורר מתרדמת רצינית של כ- 30% לפחות בביצועים.

בהזדמנות אחרת אנסה לעשות בדיקה מקיפה לשאר הצינורות, אולי בורחים לנו עוד כמה סוסים בודדים.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...