Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בקניית סובארו vx CROSSTREK בחבר

יוליוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סובארו משתמשים במערכת ההנעה וותיקה מטעמי חיסכון בעלויות פיתוח בלבד, שעבור יצרן קטן כמו סובארו הן די משמעותיות. סביר להניח שסובארו לא תוכל לשווק את מכוניותיה באירופה לאור אי עמידה בתקני זיהום אוויר העדכניים.

לגבי הותיקה, המנוע (FB20) הוא מנוע מ2011 שעבר עדכון ב2017 (הזרקה ישירה).

למיטב ידיעתי, התיבה הרציפה בXV היא חדשה והיא פיתוח וייצור עצמי של סובארו. גם הפלטפורמה חדשה לחלוטין.

ובלי קשר, אין רע בחסכון בעלויות פיתוח...

מנוע הגמא בקיה ספורטאז' שהומלצה פה מקודם הוא מ2010, PSA עדיין דוחפת וממחזרת לעיפא את מנוע הTHP מ2006 שב.מ.וו פיתחה לה (למרות שב.מ.וו נטשה אותו לפני כשנתיים) וPSA בכלל קונה את התיבות שלה מטויוטה ככה שאני לא בטוח שהטענה שאתה מפנה לסובארו היא ברת הדגשה ובודאי לא מייחדת את הרכב והיצרן. אם כבר חסכון, לפחות סובארו לא מוכרת את אותם הרכבים בדיוק באינסוף תחפושות שונות, ע"ע 3008, C5 איירקרוס, גרנדלנד X וDS 7 קרוסבק - כל זכות הקיום שלהם היא חסכון בעלויות פיתוח בלבד.

בחזרה לXV, המנוע מצוין. הוא מיועד לשוק האמריקאי שרוצה מנועים אטמוספריים גדולים יחסית ואיכותיים, כאלה שלא מתפגרים אחרי 100K מיילים ומבחינת השוק האמריקאי, הקרוסטרק היא מכונית חסכונית מאוד.

לגבי אירופה, סובארו יכולה למכור את הדגם ההיברידי ואם היא ממש רוצה אז היא יכולה גם לדחוף מגדש טורבו למנוע ה1.6 שלה כשיש לה נסיון לא מבוטל עם מנועי טורבו אבל האמת היא שאירופה פשוט לא רלוונטית. אירופה היא שוק פרוטקציונרי שמלכתחילה קונה מעט מאוד מכוניות זרות והמכירות של סובארו באירופה זניחות. היא שם מטעמי נראות ויוקרה ולא מטעמי שורת רווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההדגשה באה להבהיר, בניגוד לטענתך, שהיצרן לא פיתח מנוע עם דגש על שרידות ואמינות, אלא המנוע הנ"ל היה ברירת המחדל לאור זאת שאין לו משאבי פיתוח לפתח מנוע מודרני (שורשי המנוע הזה עמוקים יותר מ-2011). ד"א בשנים מסויימות (2011 - 2015) אותו מנוע צוייד ברינגים דקים אשר גרמו לצריכת שמן חריגה ושיפוץ מנועים (בארה"ב הוגשה תביעה ייצוגית נגד היצרן, גם בארץ צרכנים חוו את הבעיה). מטרת הרינגים הספציפיים הייתה להוריד חיכוך ולהוות אמצעי לעמידה בתקני זיהום האויר, כך שלמרות פשטותו הטכנולוגית היחסית, שרידות לא הייתה פה...

מנוע ה-THP עבר שידרוגים ושיפורים לאורך כל התקופה והגרסאות העדכניות שלו כוללות ראש מנוע מתכנון עדכני, כולל שימוש במערכות הזרקה בלחץ גבוה ומגדשי טורבו עדכניים, כך שלמעשה רק הבלוק כמעט ולא השתנה - זה לא בדיוק בר-השוואה ל-FB20.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה שלך שמדובר במנוע ישן או ממוחזר פשוט לא נכונה:

https://www.caranddriver.com/news/a15126251/subaru-fb-series-engine-subaru-flat-four-engines

"Despite all the similarity to its predecessor’s specifications, the FB is all-new, including the block and the heads."

גם סובארו ביצעה איטרציה במנוע הספציפי הזה שכוללת מעבר לשימוש במערכת הזרקה ישירה בלחץ גבוה. סוגיית הרינגים טופלה על ידי היצרן, רחוקה מלייחד את סובארו ולא סותרת את סוגיית השרידות והאמינות (אכילת שמן היא מטרד אבל לא גורמת למנוע למות) כשאתה לא באמת משווה את הזוועות המתמשכות עם מנועי הTHP העתיקים שנפלו כמו זבובים (כשל במותחני שרשרת הטיימינג) ובדרך גם הציגו אינסוף בעיות נוספות, כולל אכילת שמן מוגברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הותיקה, המנוע (FB20) הוא מנוע מ2011 שעבר עדכון ב2017 (הזרקה ישירה).

למיטב ידיעתי, התיבה הרציפה בXV היא חדשה והיא פיתוח וייצור עצמי של סובארו. גם הפלטפורמה חדשה לחלוטין.

ובלי קשר, אין רע בחסכון בעלויות פיתוח...

מנוע הגמא בקיה ספורטאז' שהומלצה פה מקודם הוא מ2010, PSA עדיין דוחפת וממחזרת לעיפא את מנוע הTHP מ2006 שב.מ.וו פיתחה לה (למרות שב.מ.וו נטשה אותו לפני כשנתיים) וPSA בכלל קונה את התיבות שלה מטויוטה ככה שאני לא בטוח שהטענה שאתה מפנה לסובארו היא ברת הדגשה ובודאי לא מייחדת את הרכב והיצרן. אם כבר חסכון, לפחות סובארו לא מוכרת את אותם הרכבים בדיוק באינסוף תחפושות שונות, ע"ע 3008, C5 איירקרוס, גרנדלנד X וDS 7 קרוסבק - כל זכות הקיום שלהם היא חסכון בעלויות פיתוח בלבד.

בחזרה לXV, המנוע מצוין. הוא מיועד לשוק האמריקאי שרוצה מנועים אטמוספריים גדולים יחסית ואיכותיים, כאלה שלא מתפגרים אחרי 100K מיילים ומבחינת השוק האמריקאי, הקרוסטרק היא מכונית חסכונית מאוד.

לגבי אירופה, סובארו יכולה למכור את הדגם ההיברידי ואם היא ממש רוצה אז היא יכולה גם לדחוף מגדש טורבו למנוע ה1.6 שלה כשיש לה נסיון לא מבוטל עם מנועי טורבו אבל האמת היא שאירופה פשוט לא רלוונטית. אירופה היא שוק פרוטקציונרי שמלכתחילה קונה מעט מאוד מכוניות זרות והמכירות של סובארו באירופה זניחות. היא שם מטעמי נראות ויוקרה ולא מטעמי שורת רווח.

אני מניח שלא נהגת על ה 3008 \ C5 \ גארלנד אשר למרות היותם עושים שימוש בפלטפורמה זהה הינם רכבים שונים לחלוטין , שימוש בפלטפורמה זהה אינו אומר שיכפול של רכב , השכילו ב PSA לכייל כל רכב לשוק יעד שונה ולקוחות בעלי דרישות שונות מהרכב.

כל קשר בין ה THP המקורי לבין המנוע החדש מיקרי בהחלט במיוחד בגירסא הנוכחית של 180 כ"ס, מדובר במנוע סופר מתקדם אשר מוכיח אמינות טובה מאוד ומעבר בשנתים בהם הוא משווק.

גם הקביעה על השוק האמריקאי המבקש מנועים אטמוספרים גדולים אינה נכונה והעובדה שהמנועים הללו הולכים ונעלמים מההיצע של היצרניות המסורתיות לטובת מנועי טורבו מודרנים אשר מציעים כוח וחיסכון ניכר בדלק, האמירה על התפגרות ב 100K מייל אולי הייתה נכונה לפני 25 שנה לא רלוונטית כלל לימינו אילו.

סובארו אינה באירופה כיוון שאין לה שום הצעת ערך ללקוח האירופאי, רכבים מיושנים , מנועים עתיקים עם בעיית תאימות קשה לתקנות האירופאיות , כאשר הסיבה היחידה לקנות סובארו היא ההנעה הכפולה אשר נמכרת במדינות כמו שוויץ כיתרון בחורף, לא דבר מעבר לזה.

נראות ויוקרה ?? סובארו ??

עריכה אחרונה על ידי CX25GTI

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלא נהגת על ה 3008 \ C5 \ גארלנד אשר למרות היותם עושים שימוש בפלטפורמה זהה הינם רכבים שונים לחלוטין , שימוש בפלטפורמה זהה אינו אומר שיכפול של רכב , השכילו ב PSA לכייל כל רכב לשוק יעד שונה ולקוחות בעלי דרישות שונות מהרכב.

כל קשר בין ה THP המקורי לבין המנוע החדש מיקרי בהחלט במיוחד בגירסא הנוכחית של 180 כ"ס, מדובר במנוע סופר מתקדם אשר מוכיח אמינות טובה מאוד ומעבר בשנתים בהם הוא משווק.

גם הקביעה על השוק האמריקאי המבקש מנועים אטמוספרים גדולים אינה נכונה והעובדה שהמנועים הללו הולכים ונעלמים מההיצע של היצרניות המסורתיות לטובת מנועי טורבו מודרנים אשר מציעים כוח וחיסכון ניכר בדלק, האמירה על התפגרות ב 100K מייל אולי הייתה נכונה לפני 25 שנה לא רלוונטית כלל לימינו אילו.

סובארו אינה באירופה כיוון שאין לה שום הצעת ערך ללקוח האירופאי, רכבים מיושנים , מנועים עתיקים עם בעיית תאימות קשה לתקנות האירופאיות , כאשר הסיבה היחידה לקנות סובארו היא ההנעה הכפולה אשר נמכרת במדינות כמו שוויץ כיתרון בחורף, לא דבר מעבר לזה.

נראות ויוקרה ?? סובארו ??

לעניין הדגמים הזהים של PSA, זה נאמר בקורטוב של סרקזם תוך שאני מבהיר שאין רע בעצם זה שחברות חוסכות בעלויות פיתוח.

לגבי השוק האמריקאי, הוא דורש מנועים אטמוספריים גדולים והכוונה היא לא למנועי V8 בנפח 5 ליטר אלא מנועים של פלוס/מינוס 2.5 ליטר שלא נעלמים משום מקום. השוק האמריקאי גם סולד מתיבות רובוטיות ולכן אתה יכול למצוא שם מכוניות חדשות דוגמת היונדאי קונה עם מנוע 2.0 ליטר אטמוספרי ותיבה פלנטרית.

ניתחתי פה בעבר את המאפיינים של השוק האירופאי בצורה די מפורטת (עם טבלאות, מקורות וכל המסביב) ואם זה ממש מעניין אותך אתה יכול לחפש את זה בהיסטורית ההודעות שלי. האמ;לק הוא שאין באמת דבר כזה "שוק אירופאי" וכל מדינה באירופה מתנהלת כשוק נפרד שקונה מכוניות בראש ובראשונה על בסיס לאומני/נציונליסטי ולא על בסיס ערך מוסף או איכות. זו הסיבה שגם המכירות האירופאיות של טויוטה והונדה הן מצחיקות וחסרות כל פרופורציה לגודל השוק למרות שהרכבים שלהם כל כך הרבה יותר איכותיים מהתוצרת האירופאית הממוצעת. בשווקים דוגמת השוק האמריקאי והאוסטרלי שבהם יש משמעות עליונה לאיכות הרכבים ולא למדינה שמשויכת למותג, הטבלאות נראות הפוך לחלוטין. אירופה היא פשוט לא פקטור לכלום, בדיוק כמו שסין היא לא פקטור לכלום.

רוב המכוניות שלי היו אירופאיות. הXV החליפה ב.מ.וו 118I עם מנוע טורבו 170 כ"ס ממשפחת הTHP (האחות הגרמניה האיכותית יותר שלא נוטה למות מוקדם מדי והוכיחה את זה לאורך יותר מ"שנתיים"). אפשר לזרוק הרבה שמות תואר באויר אבל הXV החדשה לא מסתכלת על "פאר היצירה" האירופאית מלמטה ואם אתה ממש מתעקש אז היא כנראה מסתכלת מעט מלמעלה.

לגבי נראות ויוקרה, זו הסיבה שפיאט למשל מתעקשת למכור את המכוניות שלה בשוק האמריקאי למרות שהיא לא מוכרת שם כלום. זה מאפשר לטעון שהם מותג גלובלי. אין לזה קשר למיצוב של היצרן, בדיוק כמו שאין קשר בין המיצוב של סובארו בישראל (שהוא אנומליה מקומית ושריד לחרם הערבי) לבין המיצוב של סובארו בשאר העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתייחס למתחרות - במה הן טובות יותר או פחות, עדיפות וכך הלאה - מתייחס לXV

אם נוריד לרגע את כל הממבו ג'אמבו השיווקי ונוריד לרגע גם את כל הסיבות ללמה ככה ולמה ככה - זו בסה"כ אימפרזה עם מרכב קרוסאובר.

בדיוק מה שרע בסובארו הזאת - שהיא מיושנת בעיקר - זה גם בדיוק מה שטוב בה!

גיר רציף מוצלח ומוכח.

מנוע בוקסר אטמוספרי שהוא כמעט "חסין קליעים"

מערכת AWD שהיא בעצם הטובה ביותר בשוק והוותיקה ביותר בשוק - לא ממש נחוץ אבל מאוד מאוד נוח ובטיחותי.

תוסיפו לזה תא מטען אמנם קטן אבל בתצורה נוחה ופרקטית.

תוסיפו לזה מערכת בולמים ומתלים טובה ומושבים נוחים.

ואתם מקבלים רכב שהוא טוב, למשפחה הוא אפילו מעולה - נפלא.

חסכון בדלק על חשבון אמינות של טכנולוגיות חדשות? אני דווקא אבחר בפחות חסכוני אבל יותר אמין לאורך זמן - בכל הזדמנות ורגע נתון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתייחס למתחרות - במה הן טובות יותר או פחות, עדיפות וכך הלאה - מתייחס לXV

אם נוריד לרגע את כל הממבו ג'אמבו השיווקי ונוריד לרגע גם את כל הסיבות ללמה ככה ולמה ככה - זו בסה"כ אימפרזה עם מרכב קרוסאובר.

בדיוק מה שרע בסובארו הזאת - שהיא מיושנת בעיקר - זה גם בדיוק מה שטוב בה!

גיר רציף מוצלח ומוכח.

מנוע בוקסר אטמוספרי שהוא כמעט "חסין קליעים"

מערכת AWD שהיא בעצם הטובה ביותר בשוק והוותיקה ביותר בשוק - לא ממש נחוץ אבל מאוד מאוד נוח ובטיחותי.

תוסיפו לזה תא מטען אמנם קטן אבל בתצורה נוחה ופרקטית.

תוסיפו לזה מערכת בולמים ומתלים טובה ומושבים נוחים.

ואתם מקבלים רכב שהוא טוב, למשפחה הוא אפילו מעולה - נפלא.

חסכון בדלק על חשבון אמינות של טכנולוגיות חדשות? אני דווקא אבחר בפחות חסכוני אבל יותר אמין לאורך זמן - בכל הזדמנות ורגע נתון.

המציאות אומרת שהרכב הזה נמכר בעיקר דרך ערוצי יד 2 0ק"מ וזו מסיבה אחת פשוטה, האלטרנטיבות בשוק הרבה יותר טובות מהרכב המיושן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין הדגמים הזהים של PSA, זה נאמר בקורטוב של סרקזם תוך שאני מבהיר שאין רע בעצם זה שחברות חוסכות בעלויות פיתוח.

לגבי השוק האמריקאי, הוא דורש מנועים אטמוספריים גדולים והכוונה היא לא למנועי V8 בנפח 5 ליטר אלא מנועים של פלוס/מינוס 2.5 ליטר שלא נעלמים משום מקום. השוק האמריקאי גם סולד מתיבות רובוטיות ולכן אתה יכול למצוא שם מכוניות חדשות דוגמת היונדאי קונה עם מנוע 2.0 ליטר אטמוספרי ותיבה פלנטרית.

ניתחתי פה בעבר את המאפיינים של השוק האירופאי בצורה די מפורטת (עם טבלאות, מקורות וכל המסביב) ואם זה ממש מעניין אותך אתה יכול לחפש את זה בהיסטורית ההודעות שלי. האמ;לק הוא שאין באמת דבר כזה "שוק אירופאי" וכל מדינה באירופה מתנהלת כשוק נפרד שקונה מכוניות בראש ובראשונה על בסיס לאומני/נציונליסטי ולא על בסיס ערך מוסף או איכות. זו הסיבה שגם המכירות האירופאיות של טויוטה והונדה הן מצחיקות וחסרות כל פרופורציה לגודל השוק למרות שהרכבים שלהם כל כך הרבה יותר איכותיים מהתוצרת האירופאית הממוצעת. בשווקים דוגמת השוק האמריקאי והאוסטרלי שבהם יש משמעות עליונה לאיכות הרכבים ולא למדינה שמשויכת למותג, הטבלאות נראות הפוך לחלוטין. אירופה היא פשוט לא פקטור לכלום, בדיוק כמו שסין היא לא פקטור לכלום.

רוב המכוניות שלי היו אירופאיות. הXV החליפה ב.מ.וו 118I עם מנוע טורבו 170 כ"ס ממשפחת הTHP (האחות הגרמניה האיכותית יותר שלא נוטה למות מוקדם מדי והוכיחה את זה לאורך יותר מ"שנתיים"). אפשר לזרוק הרבה שמות תואר באויר אבל הXV החדשה לא מסתכלת על "פאר היצירה" האירופאית מלמטה ואם אתה ממש מתעקש אז היא כנראה מסתכלת מעט מלמעלה.

לגבי נראות ויוקרה, זו הסיבה שפיאט למשל מתעקשת למכור את המכוניות שלה בשוק האמריקאי למרות שהיא לא מוכרת שם כלום. זה מאפשר לטעון שהם מותג גלובלי. אין לזה קשר למיצוב של היצרן, בדיוק כמו שאין קשר בין המיצוב של סובארו בישראל (שהוא אנומליה מקומית ושריד לחרם הערבי) לבין המיצוב של סובארו בשאר העולם.

אתה כמובן שוכח לציין שהשוק עם החסמים הגבוהים ביותר לשיווק רכב הינו היפני...

אתה בהחלט מוטה בדעתך לטובת הרכב אשר אתה מחזיק בבית וזה בסדר גמור.

עובדתית, בשום שוק שסובארו נמצאת בו היא אינה נחשבת יקרה ואו יוקרתית , מדובר על חבילה במחיר סביר עם הנעה כפולה למי שמחפש את האספקט הזה ברכב.

יוקרה זה סגמנט בשוק שסובארו מעולם לא כיוונה להיות בו, הם בהחלט מבינים את המגבלות שלהם כפי שבא ליידי ביטוי בהיצע הרכבים שהם מציעים לשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב לא הבנת מה רשמתי לגבי יוקרה. סובארו היא לא מכונית יוקרה ולא מתיימרת להיות כזו. היוקרה היא בעצם הנוכחות בשווקים הגלובליים ולא קשורה למיצוב של הרכב בשוק המכוניות.

לגבי ההודעה הקודמת, זה 100% ריטוריקה ואפס קשר למציאות.

עיקר המכירות של הXV הם בגירסת ה2.0 המאובזרת בעוד שבאפס קילומטר אתה מוצא רק מכוניות ערומות עם מנוע 1.6 שבצדק לא נמכרות וטוב שהיבואן נתקע איתן.

לגבי ההודעה של לאנס, אני כמובן מסכים עם הטענה הכללית שמדובר ברכב שמתוכנן להציג אמינות על חשבון צריכת דלק וביצועים ושזה דבר חיובי אבל מה מיושן במנוע 2.0 ליטר די חדש עם הזרקה ישירה ותזמון שסתומים משתנה? זה שאין לו מגדש טורבו?

זה מעיד על כושר פיתוח או על מודרניות? הרי הלבורג נמכרה פה עם מנוע 1.6L מוגדש מאותה משפחה עם 170 כ"ס. יש לסובארו גם וריאנט חדש יותר של המנוע (הFA20 והFA24 הדנשנש שיושב באסנט החדשה) שמוגדש עד מוות עם 250-300 כ"ס ומשהו כמו 35-40 קג"מ. בעולם הגדול הם מכרו גירסאות טורבו של הלאונה (שפשטה במחוזותינו) עוד בתחילת שנות ה80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה מופיע גם ב 0 ק"מ

מוטודיל

http://www.siz.co.il/my.php?i=yymjlf24yme1.jpg

https://carclick.co.il/campaign-product/%d7%a1%d7%95%d7%91%d7%90%d7%a8%d7%95-xv-%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%a8%d7%a7/

אבל מופיע גם רכבים עם ביקוש כמו טויוטה

עריכה אחרונה על ידי יוליוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליוס, אני חייב לומר מתקשה להבין אותך, אתה "חופר" בנושא שנה או שנתיים:

- לא ברור לי אם אתה מחפש רכב או הנחה, כדאי שתתחיל להפנים ששווי ההנחה שתקבל לא שווה את העובדה שתרכוש רכב רק בגלל הנחה של אלפי שקלים בודדים.

- אתה מעיד על עצמך שאתה מחזיק רכב שנים רבות, אז גם השוק אח"כ לא קריטי.

שורה תחתונה: תעשה סיור באולמות התצוגה השונים, מצא את הרכב הכי מתאים לצרכים שלך, תתמקח קצת כי הביקוש בשוק יורד, ושערי המטבע נמוכים - קבל כמה אלפי שקלים הנחה כדי שתהיה לך הרגשה ש"דפקת את המערכת", וסע לשלום.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המציאות אומרת שהרכב הזה נמכר בעיקר דרך ערוצי יד 2 0ק"מ וזו מסיבה אחת פשוטה, האלטרנטיבות בשוק הרבה יותר טובות מהרכב המיושן הזה.

בגלל זה גם אמרתי שאני לא עושה כאן השוואה למתחרות - הן "טובות" יותר בהרבה מאוד אספקטים אבל אף אחת מהן לא נותנת לך את אותו שילוב מוזר, נישה - של סובארו.

שום דבר לא באמת קורה סתם הרי - יש למותג הזה סוג של מועדון שבויים (האמת היא שלכל מותג כמעט יש את מועדון השבויים שלו) - אבל זה קורה מסיבה מסויימת ומאוד מוצדקת - יש הרבה מה לאהוב במותג (בכל אחד מהם).

אני יותר מבטוח שאם "יוקרה" זה מה שאתה תחפש - סובארו לא ברשימת המכולת שלך.

אבל מה אם אתה מחפש פשטות מכאנית? מה אם אתה מחפש אמינות גבוהה? מה אם אתה מחפש מחיר תחרותי? מה אם אתה מחפש נוחות? מה אם אתה מחפש בטיחות? - אין שום סיבה שסובארו לא תהיה ברשימת המכולת שלך - ואם אתה גם מחפש שזה יהיה קצת שונות ובכל זאת לקבל התנהגות טובה עד מעולה - לא מתבייש לאמר שסובארו צריכה להיות אפישהו בראש הרשימה בין המתמודדות הראשונות.

וזה לא כי אני מוטה בגלל שיש לי אחת - יש לי דווקא אחת עם מנוע חלש יחסית לגודל של הרכב, עם מתלים רכים - אבל אני פשוט יודע להעריך אותה על מה שהיא - רכב פשוט, טוב!

אני גם די בטוח שסובארו מודעים לקהל הלקוחות שלהם - מודעים היטב - לא יודע אם השאלה היא אם אין להם יכולת להשקיע או שאין להם צורך ממשי להשקיע בפיתוחים חדשים.

האם אני "נאמן סובארו" (יש לנו כבר משתמש כזה כאן והוא דווקא שבוי היום של טויוטה)? לא - זו הסובארו הראשונה שלי ואני מאוד אוהב את הרכב אבל גם מאוד סולד ממנו באותה מידה וברכבים הבאים שלי אני בכלל אחפש דברים אחרים לגמרי ממה שהסובארו הזו מציעה.

אבל וואו איך למדתי להעריך את הרכב הזה - אין לי בעיה לראות אותה בחניה עוד שנים רבות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...