Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו גרנד סניק 2014 - 7 מקומות

dror_r
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי אני מעמיד את הרכב הנאמן שלי למכירה בגלל מעבר לרכב של העסק:

רנו גרנד סניק 2014, דגם EX עם מנוע בנזין 2.0 ליטר 143 כ"ס, גיר אוטומטי רציף אמין (ולא רובוטי) - 7 מקומות ישיבה.

עם כל התוספות המקוריות - גג זכוכית פנורמי חשמלי, מסילות גג, בקרת שיוט, שליטה מההגה, חיישני גשם ותאורה, בקרת אקלים, ועוד המון.

חיפשתי את הרכב הזה הרבה זמן עד שמצאתי עם התוספות ומושלם, אין כמעט בארץ רכבים מהדגם הזה שמצוידים ככה.

הרכב יד2 פרטי בלי עבר "אפל" (נקנה ישירות מהיבואן עם 4,000 ק"מ בלבד על השעון), בבעלותי מעל 4 שנים.

נסע 80,000 ק"מ בלבד - הרכב שמור מאוד עם ק"מ נמוך! ננהג במתינות וטופל באדיקות "לפי הספר". טסט עד מרץ 2020.

למרות התדמית של רנו, הרכב מפגין אמינות מוחלטת (למעשה זה מנוע-גיר של ניסאן, כמו שיש בקשקאי):

דורש לגמרי כ-ל-ו-ם מלבד טיפול שנתי שגרתי במוסך יבואן: יש לי רישום מלא של כל הטיפולים שכמובן ימסר לקונה.

הצבע כסוף מטאלי מקורי, לא תוקנו / נצבעו חלקים (יש שפשוף בקצה ימני אחורי), הוחלפו 4 צמיגים ומצבר.

בקיצור, הכל תקין ועובד: שילדה, מנוע, גיר, חשמל והאיבזורים.

הכל רשום פה בשקיפות, מוזמנים להתקשר ולבוא להתרשם - נמצא באיזור השרון.

60,000 ש"ח.

דרור 052-4379054

Grand Scenic 19.jpg

עריכה אחרונה על ידי dror_r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...