Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז

Admired
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"

בטיחות (וזה חדש) וואלה אם יש מה טוב ואם לא הוא מאמין לשטות שנראת מובילאי.

יש את רוב הרשימה הוא מרוצה עד מרוצה מאוד!"

אתה חותם על זה שמדובר באטרז'?

גם אני שאלתי את זה, הרמת בטיחות כל כך חמורה שאתה יכול לנסוע עם הנדברקס ולא לשים לב

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסיקור הזה רשומה הפסקה הבאה:

בטיחות:

לא בדקתי כמה כוכבים הוא קיבל, אם קיבל, במבחני ריסוק. 6 כריות אוויר ובקרת יציבות שלא ניתנת לניתוק. האוטו מרגיש ממש פח, הזכרתי את חוסר היציבות אבל הדבר המשמעותי ביותר הוא שהשלדה היא לא לאורך כל הרכב. הרכב מבוסס על הספייס סטאר ותא המטען הוא מעין תוספת שהוסיפו לרכב, משמע, בתאונת חזית אחור, אין כמעט משהו שיגן על היושבים מאחור.

לאור כך שאין שלדה מאחור לא ניתן גם להתקין וו גרירה.

כולנו ראינו בחדשות את התאונה האיומה הזאת:

533125

בנוסף, יצאתי לי לנהוג בשירות אלפי ק"מ (אם לא יותר) על אטראז'ים, וזה אחד הרכבים הגרועים שנהגתי בהם. נכון שצריכת הדלק טובה, אבל היו אצלי בענף לא מעט רכבים עם תקלות מיזוג, רעידות, רעשים וכו'. הסיטואציה הכי גרועה הייתה לרדת עם אטראז' (שמורה יחסית) מת"א לאילת וכל הדרך ממש נלחמתי עם ההגה ברוחות צד שהעיפו את הרכב כמו צעצוע.

אם לא נותנים לך אותה בחינם - תברח. בעצם גם בחינם לא בטוח ששווה את זה.

עריכה אחרונה על ידי Asfanut

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר׳ה הרכב יכול להיות אמין,זריז,צריכת דלק מעולה,מושבי עור,כל מה שתרצו...אבל ברגע שהוא לא בטיחותי מבחינתי בכל אופן הוא פסול..לא מבין איך אפשר לתת לאשתך/חברה שלך/הילד שלך/אתה עצמך לנהוג/לנסוע בפחון הזה..גם אם הוא נמכר במחיר זנות..

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה אנשים שסליחה על הביטוי קצת מקשקשים

ב-IHSS האטראז קיבלה ציון די בסדר, וב-NCAP הספייסטאר קיבלה 4 כוכבים ב-2013. שזה כמו קיה פיקנטו, אופל אדם, ויותר טוב מרוב רכבי המיני של אותה תקופה.

אז אתם יכולים להגיד- להסיע את המשפחה שלי ברכבי מיני וסופרמיני עם 4 כוכבים זה מסוכן מאוד ולא מבין איך אפשר לעשות את זה, אבל להגדיר את האטראג' כפחון ומלכודת מוות אבל מצד שני להגיד שהקיה פיקנטו/אופל אדם מאותו שנתון היא רכב בסדר גמור בטיחותית, זה פשוט בורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיקור הזה רשומה הפסקה הבאה:

בטיחות:

לא בדקתי כמה כוכבים הוא קיבל, אם קיבל, במבחני ריסוק. 6 כריות אוויר ובקרת יציבות שלא ניתנת לניתוק. האוטו מרגיש ממש פח, הזכרתי את חוסר היציבות אבל הדבר המשמעותי ביותר הוא שהשלדה היא לא לאורך כל הרכב. הרכב מבוסס על הספייס סטאר ותא המטען הוא מעין תוספת שהוסיפו לרכב, משמע, בתאונת חזית אחור, אין כמעט משהו שיגן על היושבים מאחור.

לאור כך שאין שלדה מאחור לא ניתן גם להתקין וו גרירה.

כולנו ראינו בחדשות את התאונה האיומה הזאת:

533125

בנוסף, יצאתי לי לנהוג בשירות אלפי ק"מ (אם לא יותר) על אטראז'ים, וזה אחד הרכבים הגרועים שנהגתי בהם. נכון שצריכת הדלק טובה, אבל היו אצלי בענף לא מעט רכבים עם תקלות מיזוג, רעידות, רעשים וכו'. הסיטואציה הכי גרועה הייתה לרדת עם אטראז' (שמורה יחסית) מת"א לאילת וכל הדרך ממש נלחמתי עם ההגה ברוחות צד שהעיפו את הרכב כמו צעצוע.

אם לא נותנים לך אותה בחינם - תברח. בעצם גם בחינם לא בטוח ששווה את זה.

מכיוון שאנחנו לא יודעים מה היה קורה אם היה רכב אחר מעורב בתאונה הנ״ל לדעתי העסק לא רלוונטי.

לפי עוצמת הנזק בתמונה והאנרגיה שהמשאית פגשה את הרכב לא בטוח שאם היא הייתה פוגשת בקורולה/יונדאי i30 או רנו מגאן גרנד קופה התוצאה הייתה שונה באופן משמעותי - מכיוון שמערכות ספיגת האנרגיה וכו׳ של הרכב גם ככה לא נועדו להתמודד עם מהירות ועוצמה כזאת, הן בנויות למשהו בעוצמה נמוכה יותר(סטייל המבחנים ביורו אנקאפ, בהם לא בודקים מה קורה אם משאית נכנסת בך ב80 קמ״ש שאתה במצב סטטי).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטרז זה פחון, אין מה לעשות, וכן, גם שאני רואה רכבי מיני וסופר מיני עם כסאות תינוק מאחור אני מקבל צמרמורת.. להגיד שזו מלכודת מוות ? אולי מעט מוגזם, אבל אני מעדיף את הפורד המשאית שלי שיש לה הרבה פח מאחור ושהבן שלי יהיה מוגן יותר מאשר לחסוך דלק ואולי משהו אחר באטרז

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...